** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
چهارشنبه ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 25
متاسفانه کسی کاری به پدرناخوانده های البرز با ساخت و ساز غیر مجاز، ندارد/وزارت نیرو پاسخگوی مشکل آب شرب ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد باشد نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در گفتگو با "تیتر1":

متاسفانه کسی کاری به پدرناخوانده های البرز با ساخت و ساز غیر مجاز، ندارد/وزارت نیرو پاسخگوی مشکل آب شرب ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد باشد

علی حدادی گفت: بنیاد مسکن، جهاد کشاورزی و شهرداری های ما اگر انسجام لازم را داشته باشند قطعا می توانیم آورده خوبی را در راستای مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز داشته باشیم.
تیتر روز
نهادی بن بست شکن که یاری گر البرز در روزهای سخت شد/ از آمارگیری 22 هزار خانواده برای مهار کرونا تا ساخت 110 خانه محروم "تیتر1" گزارش می دهد؛
بسیج، نهاد و نیرویی است که با تکیه بر ایمان، غیرت دینی و ملی کارهایی را عملی کرد که انجام انها با منطق و محاسبات معمول ممکن به نظر نمی‌رسیده است.
تنش های تغییر رفتار همسر؛ کشمکشی بین زوجین/ تاب آوری مهم ترین کلید موفقیت در زندگی مشترک است کارشناس مسائل اجتماعی در گفتگو با "تیتر1"؛
احمد رحیمی گفت: تغییر دادن، تغییر بینش و نوع نگاه است، طرز تلقی ها را می شود عوض کرد آن هم بدون فشار، اگر بخواهیم آخرین بخش یک انسان که رفتارش است را عوض کنیم باید شناختش را تغییر دهیم.
عدم توجه شهروندان به فاصله فیزیکی در مراکز خرید کرج "تیتر1"/
فرماندار کرج گفت: این شهرستان همچنان در وضعیت قرمز بوده و تعطیلی مشاغل غیر ضروری آن با جدیت ادامه دارد.
نحوه ثبت نام وام یک میلیون تومانی کرونا
در این گزارش قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه برای دریافت وام یک میلیون تومانی کرونا در مرحله دوم اقدام کنید.
۶۳۶ دستگاه تبلت؛ هدیه نیکوکاران به دانش آموزان البرز "تیتر1"/
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: ۶۳۶ دستگاه تبلت برای دانش آموزان نیازمند و محروم این با همکاری نیکوکاران تهیه و دراختیار آنان قرار گرفته است.
محدودیت کرونایی ۱۴۰ رستوران البرز را تعطیل کرد "تیتر1"/
سرپرست معاونت گردشگری میراث فرهنگی، ‌گردشگری و صنایع دستی البرز گفت: رستوران های استان برای مهار شیوع ویروس کرونا در اقدامی خودجوش تعطیل شدند.
ترکش ترددهای شبانه به داروخانه‌ها خورد/ تعطیلی به خاطر ترس از جریمه
نایب رئیس انجمن داروسازان استان تهران، نسبت به مشکلات منع تردد شبانه برای کسانی که در داروخانه‌ها خدمت ارائه می‌دهند، گلایه کرد.
مشمولان یارانه‌ معیشت خانوارها چه کسانی هستند و روش درخواست چگونه است؟
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخصوص چگونگی حمایت جبرانی معیشت خانوار‌ها در محدودیت‌ها اطلاعیه‌ای صادر کرد.
ترامپ پذیرش تلویحی شکست در انتخابات ریاست جمهوری را توجیه کرد
رئیس جمهور آمریکا پس از موافقت با آغاز روند انتقال قدرت، آن را بی ارتباط با پیگیری پرونده تقلب گسترده انتخاباتی دانست.
چراغ‌های سبز دولت روحانی برای آمریکا/ ذوق زدگی‌ها پنهان نماند
دولتمردان وانمود می‌کنند که بایدن یا ترامپ فرقی برای آنها ندارد، اما ماجرا از جایی جالب شد که پس از پیروزی بایدن، موضع گیری مقامات دولتی چرخش چشم‌گیری نسبت به قبل پیدا کرد.
اخبار برگزیده
logo