** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
دوشنبه ۲۳ فروردين ۱۴۰۰ - 2021 April 12
دعوای سیاسی مرغ را سر سفره مردم نمی آورد/ بازار آشفته را به جای دور زدن سیاست نظام درباره برجام سر و سامان دهید "تیتر۱"/ واکنش دو نماینده کرج در مجلس به بازار کالاهای اساسی؛

دعوای سیاسی مرغ را سر سفره مردم نمی آورد/ بازار آشفته را به جای دور زدن سیاست نظام درباره برجام سر و سامان دهید

روند بی مدریتی قوه مجریه درباره آشفته بازار کالاهای اساسی تا جایی پیش رفته است که اعتراض 2 نماینده مجلس را به دنبال داشت.
تیتر روز
لیست داروخانه‌ های البرز برای تهیه داروهای کرونا اعلام شد
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: استان البرز از نظر تامین اقلام دارویی مورد نیاز برای درمان بیماران بستری و سرپایی استان و اقلام محافظت فردی نظیر محلول های ضد عفونی کننده، ماسک، شیلد و... هیچ کمبودی ندارد.
۹۰ درصد سالمندان مراکز بهزیستی البرز واکسن کرونا دریافت کردند
مدیرکل بهزیستی البرز گفت: تاکنون به ۶۹۵ نفر سالمند، ۵۰۹ نفر کارمند مراکز سالمندان، ۱۰۵ معلول جسمی حرکتی و ۷۵ نفر پرسنل مراکز نگهداری از معلولین در البرز واکسن کرونا تزریق شده است.
روز سیاه کرونا در البرز رقم خورد؛  ۲۱ بیمار فوت کردند "تیتر۱"/
رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۲۱ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده‌اند و مجموع جان باختگان این بیماری در استان به ۳۰۴۴ نفر رسیده است.
اختصاص ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار دولتی برای تکمیل کمربندشمالی کرج
استاندار البرز گفت: حدود شش کیلومتر از قطار شهری کرج که دولت نیز در آن مشارکت کرده در حال پیشرفت است که تعهد داده‌اند تا پایان کار دولت مورد بهره برداری قرار گیرد.
هیچ آسیب انسانی یا محیط زیستی در نطنز رخ نداده است/ پاسخ ایران انتقام از رژیم صهونیستی در زمان و مکان خودش
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: هیچ آسیب انسانی یا محیط زیستی در سایت هسته‌ای نطنز رخ نداده است، ولی می‌توانست به فاجعه‌ای بینجامد.
نباید به واردات واکسن کرونا اتکا کرد/ محصولات مشابه تولید داخل حق واردات ندارند "تیتر۱"/ رئیس سازمان بازرسی کشور:
رئیس سازمان بازرسی کل کشور ضمن حمایت از موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی گفت: در شرایط امروز حمایت از تولید واکسن به عنوان یک محصول استراتژیک، ضرورت و اصلی مهم محسوب می‌ شود و نباید به واردات واکسن اتکا کنیم.
واریز مرحله دوم سود سهام عدالت در ماه رمضان
مدیر عامل شرکت تعاونی سهام عدالت البرز گفت: مرحله دوم سود سهام عدالت در ماه رمضان واریز خواهد شد.
اشتغال کارگر خارجی کارفرمایان فردیس را ۹ میلیارد ریال جریمه کرد
رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی فردیس گفت: کارفرمایان این شهرستان سال گذشته به دلیل به کارگیری نیروی کار خارجی غیر مجاز ۹ میلیارد و ۷۷ میلیون ریال جریمه شدند.
شیب صعودی کرونا البرز را ناچار به راه اندازی بیمارستان صحرایی کرد
سخنگوی ستاد کرونای دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: توصیه اکید به مردم به ویژه افراد مسن و با بیماری زمینه‌ای این است که جز در موارد ضروری از منزل خارج نشوند.
اجرای ۱۱ پروژه در ۱۴۰۰ برای مقابله با تنش کم آبی در البرز
مدیرعامل شرکت آبفای استان البرز اعلام کرد که افتتاح، احداث و تکمیل ۱۱ پروژه تامین آب مهمترین برنامه کاری سال ۱۴۰۰ این شرکت است.
منع تردد کرونایی ۵۹۴ هزار راننده متخلف البرز را اعمال قانون کرد
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز گفت: ۵۹۴ هزار و ۳۸۳ راننده وسایل نقلیه متخلف در اجرای طرح تشدید منع تردد شبانه دراین استان اعمال قانون شدند.
موساد؛ عامل حمله سایبری به تأسیسات هسته ای ایران بین الملل "تیتر1"/
سازمان جاسوسی صهیونیستی موساد، پشتِ حمله سایبری به نطنز که باعث خسارات فراوان به تأسیسات اصلی غنی سازی اورانیوم ایران شد بود.
اخبار برگزیده
logo