** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
دوشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 27
اثر ویرانگر پلاستیک ها بر اقلیم جهان/ دست از تولید پلاستیک بردارید!
بین الملل "تیتر1"/ محققان هشدار دادند:
مطالعات هشدار می دهند که پلاستیک های یکبار مصرف خطر جدی برای تغییرات اقلیمی هستند و تولید آنها باید خاتمه یابد. تولید پلاستیک در سراسر دنیا در حال گسترش است که بخش اعظمی از آن توسط آمریکا به جهان تزریق می شود.
مرگ هرساله 1000 شهروند انگلیسی از آلودگی هوای لندن
بین الملل "تیتر1"/
هر ساله بیش از 1000 لندنی که از آسم و بیماری های شدید ریوی ناشی از آلودگی شدید هوا رنج می برند به بیمارستان ها مراجعه می کنند.
گردشگران هولناک مصر/ وحشت حیوانات از حمل مسافران
بین الملل "تیتر1"/
فیلم های ترسناک منتشر شده از مصر نشان می دهد حیواناتی که برای حمل توریست ها به مکان های اطراف این کشور استفاده می شوند، کتک خورده، آغشته به خون هستند و بدن آنها زیر زین زخم های دلخراشی دارد.
ساحل هاوایی در شرف غرق شدن
بین الملل "تیتر1"/
ساحل وایکیکی هاوایی به دلیل افزایش سطح دریا حاصل از تغییرات آب و هوایی به زودی در آب فرو می رود.
بین الملل "تیتر1"/
کیسه های پلاستیکی تهدید بزرگی برای محیط زیست هستند و تجزیه آنها سال های مدیدی به طول می انجامد.
رونمایی سازمان ملل متحد از شهر شناور در آینده + تصاویر
بین الملل "تیتر1"/
سازمان ملل متحد در اولین میزگرد خود درباره شهرهای پایدار شناور که به راه حل بالقوه برای شهرهای ساحلی که در معرض خطر تغییرات اقلیمی هستند از تصویر کلی شهر شناور پرده برداری کرد.
کشف پیتون 5 متری در فلوریدا + تصاویر
"تیتر1"/
دانشمندان مار ماده ی باردار پیتون را اِوِرگلِیدز فلوریدا گرفتند. این مار 5 متر طول، 63 کیلو گرم وزن و 73 تخم در حال رشد دارد.
"تیتر1"/
افراد زیادی از سراسر جهان در عکاسی زیر آب سال 2019 شرکت داشتند که عکس های برندگان آنها منتشر شده است.
رشد یک یخچال طبیعی در گرینلند؛ خبری خوب یا خبری بد؟!
بین الملل "تیتر1"/ ناسا کشف کرد؛
بر اساس مطالعات جدید ناسا، یخچال طبیعی در گرینلند که سابقا یکی از سریعترین انقباضات در سیاره را داشت، اکنون در حال رشد کردن است.
دریاچه های باشکوه در دهانه آتشفشان ها+ عکس
"تیتر1"/
عجایب و زیبایی های فراوان و شگفت انگیزی در دنیا وجود دارد که دریاچه های دهانه آتشفشان ها یکی از آنها است که چشم نوازی جهان را صد چندان می کند.
بین الملل "تیتر1"/
مزارع تراسی شکل برنج برای بسیاری از گردشگران جذاب است. برخی از آنها حتی میراث جهانی هستند.
روند رو به انقراض خفاش میوه خوار پس از کشتار جمعی 50,000 عدد پرنده
بین الملل "تیتر1"/
دانشمندان پس از کشتار دست کم نیمی از جمعیت خفاش های میوه خوار از دولت موریس (کشوری در شرق آفریقا) تقاضا کردند تا در مورد این پرندگان رو به انقراض تدبیری بیاندیشند.
بین الملل "تیتر1"/
افق، خط آشکاری است که زمین را از آسمان و انسان را از روزمرگی ها جدا می کند و گاهی مشاهده آن انسان را به دور دست ها می برد.
سفید چاله های مرموز
سیاهچاله ها یکی از پدیده های پیچیده، مرموز و شگفت انگیز طبیعت هستند که درک ماهیت آن‌ها کار آسانی نیست اما شگفت انگیزتر از آن، پدیده دیگری به نام سفیدچاله است. سفیدچاله ها اجرامی سماوی هستند که به شیوه ای برعکس سیاهچاله ها از خود انرژی منتشر می کنند.
جشنواره یخ و برف هاربین سال 2019 + عکس
"تیتر1"/
فستیوال یخ و برف هاربین بزرگترین جشنواره آثار یخی در چین است که هزاران بومی و بازدیدکننده خارجی از سراسر جهان از آن لذت می برند.
صفحه  از ۱۶
logo