** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
شنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - 2020 January 25
مواد شیمیایی سمی در آب آشامیدنی شهرهای بزرگ آمریکا/ ترامپ ادعا می کند که آمریکا پاک ترین آب کره زمین را دارد
بین الملل "تیتر1"/
یک گروه دیده بان محیط زیست هشدار داد که در حومه نیویورک، فیلادلفیا، نیواورلئان و میامی مواد شیمیایی سمی در آب آشامیدنی مردم آمریکا در غلظت های هشداردهنده یافت شده است.
آتشفشان تال بلای جان و مال مردم فیلیپین!/ آتشفشانی که منجر به سونامی می شود
بین الملل "تیتر1"/
تصاویر حاصل از فوران آتشفشان تال در فیلیپین، منظره ای متروک از خانه های ویران شده و درختان پوشیده شده از لایه های ضخیمی از خاکستر سنگین را نشان می دهد که بسیاری از حیوانات نیز تلف شده اند.
شرایط اسفناک حیوانات در آتش سوزی استرالیا + تصاویر
بین الملل "تیتر1"/
در پی افزایش وسعت آتش سوزی در استرالیا و خسارات وارده، دمای این منطقه به دلیل وزش بادهای شدید و شیوع بیشتر آتش به شدت افزایش یافت و آسیب جبران ناپذیری به محیط زیست زد.
بحران آب و هوایی دامنگیر 2.4 میلیارد نفر از مردم آسیا شد
بین الملل "تیتر1"/
آسیا و اقیانوس آرام فاجعه جهانی و واقعیت خشن بحران آب و هوایی را زودتر از زمان پیش بینی و در سال 2019 احساس کرد.
1000 سال تاوان به قیمت چند دقیقه راحتی!/ جریمه استفاده از کیسه های پلاستیکی در آمریکا
بین الملل "تیتر1"/
خریداران دِنوِر (شهری در آمریکا) از 1 جولای سال 2020 بابت هر کیسه پلاستیکی و کاغذی که از فروشگاه ها دریافت می کنند، 10 سنت جریمه پرداخت خواهند کرد.
محافظت از گیاهان، محافظت از زندگی است/ 2020 سال بهداشت گیاهی اعلام شد
بین الملل "تیتر1"/ سازمان ملل متحد؛
نامگذاری سال 2020 به عنوان سال بهداشت گیاهی، فرصتی برای ارتقاء آگاهی جهانی در مورد چگونگی حفاظت از بهداشت گیاهان است و می تواند به پایان گرسنگی، کاهش فقر، حفاظت از محیط زیست و رونق توسعه اقتصادی کمک کند.
تلاش مذاکره کنندگان سازمان ملل برای حل مشکل آلودگی جهانی هوا
بین الملل "تیتر1"/
پس از اینکه آسیب پذیرترین کشورها گفتند که نشست سازمان ملل متحد در مادرید را کنار می گذارند، مذاکره کنندگان به منظور نجات تعهد جدی جهانی برای مبارزه با تغییرات اقلیمی تلاش کردند.
اعتصاب غذای شهروند انگلیسی به خاطر بحران آب و هوا
بین الملل "تیتر1"/
بیش از 11000 دانشمند شرایط اضطراری جهانی آب و هوایی را اعلام کرده اند، با این حال دولت ما هنوز در واکنش به این موضوع ناکام است.
کشف 71 گونه جدید در سال 2019 + تصاویر
بین الملل "تیتر1"/
با وجود چندین دهه تکاپوی خستگی ناپذیر در برخی از دور افتاده ترین مکان های کره زمین، دانشمندان تخمین می زنند که بیش از 90 درصد گونه های طبیعت ناشناخته مانده اند.
ساخت نورون های مصنوعی برای بهبود فلجی و نارسایی های قلبی
بین الملل "تیتر1"/
دانشمندان نورون های مصنوعی ایجاد کرده اند که می توانند به منظور غلبه بر فلجی، ترمیم جریان های ناکام مغزی و حتی درمان نوعی نارسایی قلبی در بدن بیماران کاشته شوند.
حیوانات مهاجم غیر بومی به جای جانوران بومی در پارک های ملی آمریکا!
بین الملل "تیتر1"/
هر ساله میلیون ها نفر از پارک های ملی آمریکا بازدید می کنند و امیدوارند تا حیواناتی مانند؛ بوفالوی آمریکایی، بز کوهی و تمساح ببینند، اما این پارک ها محل موش های صحرایی، گربه ها و گرازهای وحشی شده است.
کوچک شدن پرندگان به خاطر تغییرات آب و هوایی!/ شیکاگو بزرگترین قاتل پرندگان است
بین الملل "تیتر1"/
هر ساله حدود 600 میلیون پرنده در آمریکا به خاطر برخورد با ساختمان های بلند می میرند و شیکاگو که در مسیر مهاجرت عمده پرندگان قرار دارد با دارا بودن آسمان خراش های خود بزرگترین قاتل آنها است.
اکسیژن فروشی شد!/ هوای آلوده هند بازار تجارت هوای پاک را رونق داد
بین الملل "تیتر1"/
به خاطر آلاینده های ریز و سمی در هوای دهلی نو (پایتخت هند) که به ریه ها و رگ های خونی نفوذ می کنند و باعث بیماری های تهدید کننده می شوند، تجارت اکسیژن رونق گرفت.
حسرت سیب زمینی سرخ شده بر دل مردم آمریکای شمالی!
بین الملل "تیتر1"/
کمبود سیب زمینی سرخ شده در آمریکای شمالی به دلیل زمستان زودهنگام، برای آنها که عاشق این غذا هستند مانند کابوس است. در ضمن کمبود این محصول به کیف پول و وعده غذایی آنها نیز لطمه می زند.
احیای صخره های مرجانی مرده با موسیقی!
بین الملل "تیتر1"/
تیمی از دانشمندان انگلیس و استرالیا با استفاده از بلندگوها در زیر آب، ماهی ها را فریب داده و آنها را به سوی صخره های مرجانی مُرده باز می گردانند و به بهبود آنها کمک می کنند.
صفحه  از ۲۷
logo