** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
حضور ولادیمیر پوتین در مراسم افتتاحیه جام کنفدراسیون 2017
بین الملل "تیتر1"/
ولادیمیر پوتین در مراسم افتتاحیه جام کنفدراسیون 2017 شرکت کرد.
جیمی کیمل مجری اسکار 2018 شد
جیمی کیمل برای دومین بار پیاپی مجری اسکار شد و اجرای مراسم اسکار 2018 را بر عهده گرفت.
بین الملل "تیتر1"/
در جریان ساخت و ساز دانشگاهی در میسی سیپی اجساد زیادی کشف شد. مراجع مربوطه تخمین زدند حداقل 7000 جسد در زیر این دانشگاه مدفون است.
ویلیام گیبسون درباره ی هیلاری کلینتون رمانی جدید نوشت
نویسنده ی معروف، ویلیام گیبسون، این بار سعی کرده است تا نقطه ی عطف رمان جدید خود را، رویای پیروزی هیلاری کلینتون در آخرین انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده قرار دهد.
دو مسئول مراسم اسکار اخراج شدند
دفتری که طی دهه‌ها مسئولیت اهدای جوایز مراسم اسکار را برعهده داشت اعلام کرد با ۲ نفری که در شب مراسم اسکار در یکشنبه شب موجب اشتباه پیش آمده شدند، قطع همکاری کرده است.
اسکار بابت اعلام اشتباه نام فیلم برنده رسما عذرخواهی کرد
دفتر رسمی جوایز آکادمی اسکار بابت اشتباه در معرفی نام فیلم برنده عذرخواهی کرد.
واکنش هالیوود به خطای اسکار/ شوخی‌ها و اخم‌ها ادامه دارد
به دنبال اشتباه وارن بیتی در اعلام اسم فیلم برنده سال، هالیوود و چهره‌های هنری به این شوک در مراسم اسکار واکنش نشان دادند.
حاشیه‌های اسکار ۲۰۱۷/ سینما علیه ترامپ صف‌کشی کرد
یک تغییر شوک‌انگیز اسکار هشتاد و نهم را برای همیشه در تاریخ به یادماندنی کرد و در کنار نقدها و اعتراض‌ها به ترامپ، در عین حال به خاطر انتخاب برندگان خود، اسکاری سیاسی خوانده شد.
اتفاقی عجیب در اسکار/ اسم فیلم برتر اشتباه خوانده شد
در حالی مراسم اهدای جوایز اسکار هشتاد و نهم دقایقی پیش به پایان رسید که اسم فیلم اشتباه به عنوان برنده اعلام شد.
نمایش
فیلم فروشنده ساخته اصغر فرهادی کارگردان ایرانی قرار است عصر روز یکشنبه (26 فوریه - 8 اسفندماه) در قلب لندن برای عموم مردم به نمایش گذاشته شود.
موزه دیویس کالج ولزلی آمریکا آثاری که توسط مهاجران خلق شدند را حذف کرد
در اعتراض به قانون ممنوعیت سفر دونالد ترامپ :
موزه دیویس در کالج ولزلی (یکی از معتبرترین کالج‌های هنرهای آزاد در آمریکا) همه آثار هنری که توسط مهاجران به آمریکا خلق شدند یا مهاجران به موزه دادند را از تاریخ 16 الی 21 فوریه (28 بهمن الی 3 اسفند) از معرض نمایش برداشت یا بوسیله پارچه پوشاند.
فیلم ازبکستانی به دلیل سوءاستفاده تبلیغاتی از بازیگر سرشناس هالیوودی توقیف شد
از انتشار یک فیلم ازبکستانی در کشور بومی خود بدلیل وجود مورگان فریمن در دنباله های تبلیغاتی با وجود اینکه این بازیگر در این فیلم ظاهر نشد جلوگیری شد.
ده عکس هنر پاپ
در این هفته ( نهم مارس) ده عکس چاپ شده توسط پاپ ارتیست آمریکایی اندی وارهول از مرلین مونرو(بازیگر سینما) در موزه بریتانیای لندن بر روی صفحه نمایش قرار داده می شود.
دیمون با اکراه از ترامپ حمایت می کند
روز چهارشنبه، ستاره ی فیلم، مت دیمون علی رغم تضاد هالیوود با یک ثروتمند جمهوری گرا اظهار کرد که حمایت او از دونالد ترامپ، به دلیل پیروزی وی در انتخابات ریاست جمهوری، همگی از روی اکراه می باشد.
صحنه هایی منحصر به فرد از مترو توکیو + فیلم
"تیتر1"/
شلوغی مترو توکیو در ساعات اوج رفت و امد مردم، صحنه هایی را می سازد که فقط در این شهر دیده می شود.
صفحه  از ۱۰
logo