** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
پنجشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 February 21
بهترین ویتامین های مورد نیاز خانم ها
بین الملل "تیتر1"/
اطمینان از وجود ویتامین ها و مواد معدنی مناسب در رژیم غذایی برای عمر طولانی و زندگی شاد ضروری است. تفاوت هایی بین مکمل های غذایی زنان و مردان وجود دارد.
بین الملل "تیتر1"/
برخلاف باور عمومی، بیماری قلبی ناگهانی و بدون هیچ اطلاع قبلی اتفاق نمی افتد. علائم و نشانه های بسیاری وجود دارد که نشاندهنده پیشرفت بیماری قلبی است.
برخورد کهکشان راه شیری و کهکشان آندرومِدا
پژوهشگران با مطالعه داده‌های "تلسکوپ فضایی گایا" آژانس فضایی اروپا به این نتیجه رسیده‌اند که کهکشان راه شیری و کهکشان آندرومِدا حدود ۴.۵ میلیارد سال دیگر با یکدیگر برخورد خواهند کرد.
علت آبریزش بینی
برای گرم و مرطوب ساختن هوای استنشاقی در سرما، در صورتی که بینی رطوبتی بیش از نیاز برای جبران تولید کند آبریزش بینی ایجاد می شود.
قربانیان ویروس آنفلوانزا در ایتالیا رو به افزایش است
مؤسسه عالی بهداشت ایتالیا اعلام کرد که از آغاز فصل اپیدمی آنفلوآنزا تاکنون، 52 تن در ایتالیا بر اثر ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.
ورود کاوشگر کپلر به فاز دوم مأموریت + عکس
کارشناسان تصاویری که به وسیله تلسکوپ فضایی کپلر گرفته شده بود و حاوی گستره وسیعی از فضاست را منتشر کرده‌اند که نشان دهنده مطالعاتی است که در طول ۱۰ سال ماموریت این تلسکوپ انجام شده است.
20 اَبَرغذا برای افراد بالای 50 سال
"تیتر1"/
مهم نیست چند سال دارید، مهم این است که غذاهای خود را هوشیارانه انتخاب کنید. اگر می خواهید ذهن خود را هشیار و سیستم ایمنی بدن خود را سلامت نگهدارید، بررسی کنید که چه غذاهایی را باید استفاده کنید.
30 نشانه کمتر شناخته شده از دیابت
"تیتر1"/
دیابت به گروهی از بیماری ها اشاره دارد که سبب افزایش سطح قند خون می شود. رایج ترین انواع آن؛ دیابت نوع 2، دیابت نوع 1، پیش دیابت و دیابت بارداری است.
15 غذایی که می توانید به میزان فراوان بخورید و چاق نشوید
"تیتر1"/
این که می خواهید وزن فعلی خود را حفظ کنید یا مقدار کمی از آن را از دست بدهید، لزوما نباید از خوردن پرهیز کنید. غذاهای فراوانی وجود دارد که دوست افراد رژیمی یا کسانی از وزن خود مراقبت می کنند، هستند و می توان بخش زیادی از آنها را بدون نگرانی خورد.
6 اثر منفی شبکه های اجتماعی بر سلامت روان
بین الملل "تیتر1"/
وابستگی ما به شبکه های اجتماعی می تواند اثر مضری بر سلامت روان ما داشته باشد.
تنبلی به چاقی و لاغری ربطی ندارد
بین الملل "تیتر1"/
اغلب پزشکان به اشتباه نگرش منفی به افراد دارای اضافه وزن دارند. اکثر افراد چاق از نظر متابولیکی سالم هستند. یک چهارم از افراد غیرچاق از نظر اپیدمیولوژیست ها سلامتی ضعیفی دارند.
تشخیص آلزایمر 16 سال قبل از ابتلا با یک آزمایش خون ساده
بین الملل "تیتر1"/
زنجیره نوروفیلامنت سبک یک نشانگر در خون است که دلالت بر از دست رفتن سلول عصبی در مغز دارد. نوروفیلامنت بیشتر در خون منجر به آسیب بیشتر به مغز می شود.
هشدار! خطری که خوردن روزانه آسپرین دستگاه گوارش را تهدید می کند
بین الملل "تیتر1"/
تحقیقات نشان داده است که استفاده مرتب آسپرین به منظور پیشگیری از حملات قلبی بیش از 40 درصد خطرات خونریزی های شدید را افزایش می دهد.
موادغذایی که نباید در یخچال نگهداری شوند + عکس
بین الملل "تیتر1"/
همه ما می دانیم که مرغ و بیشتر مواد لبنی باید در یخچال نگهداری شوند. اما برخی از موادغذایی وجود دارند که به طور نامناسبی نگهداری می شوند.
نواختن عجیب گیتار توسط بیمار در حین عمل جراحی مغز!
بین الملل "تیتر1"/
نوازنده جاز آفریقای جنوبی در طول عمل جراحی 6 ساعته به امید حفظ حرکت انگشتانش در حین خارج کردن تومور از مغزش، هشیار بود.
صفحه  از ۱۹
logo