** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 13
مرگ 48000 زن یمنی به دلیل کاهش بودجه خدمات زایمان سازمان ملل/ باردار بودن در بحران کروناویروس برابر با مجازات اعدام است
بین الملل "تیتر1"/
سازمان ملل متحد که بخش های زایمان و خدمات بهداشتی مادران در سراسر یمن جنگ زده را اداره می کند اعلام کرد که این برنامه دیگر هیچ بودجه ای ندارد.
بین الملل "تیتر1"/
تحقیقات اخیر صندوق جمعیت ملل متحد تأکید کرد که اگر قرنطینه 6 ماه با اختلال در خدمات بهداشتی و درمانی ادامه یابد، 47 میلیون زن در کشورهایی با درآمد کم و متوسط به داروها و خدمات مربوط به زنان دسترسی نخواهند داشت.
افزایش شدید کروناویروس در 43 منطقه محلی انگلیس + نمودار
بین الملل "تیتر1"/
اطلاعات جدید از 43 منطقه محلی انگلیس نشان داده که شمار موارد ابتلا به کروناویروس با بیشترین سرعت در حال افزایش است. مقامات بهداشتی با ارزیابی پیشرفت منطقه، تصمیم جدیدی درباره بازگشایی مجدد اتخاذ می کنند.
حذف حساب های کاربری با هویت فلسطینی به دستور دولت صهیونیستی/ تأثیر نفوذ اجتماعی افراد در واکنش صهیونیست ها
بین الملل "تیتر1"/
مدل جوان آمریکایی ثابت کرد که تمام نسل های فلسطینی قابل حذف شدن نیستند. بسیاری از قدرت ها در صدد خاموش کردن صدای مردم فلسطین هستند، اما با مقاومت جوامع سراسر جهان برای آزادسازی این کشور مواجه شده اند.
ترامپ عامل تفرقه در سطوح جهانی و ملی/اهمال‌کاری سازمان بهداشت جهانی در مدیریت همه‌گیری/لزوم اتحاد بشریت برای مبارزه با کووید19
بین الملل "تیتر1"/
سازمان بهداشت جهانی از تشکیل یک هیئت مستقل برای بررسی واکنش خود در برابر همه گیری کووید19 خبر می دهد. دونالد ترامپ این سازمان را به اهمال کاری در مدیریت همه گیری و دست نشانده چین بودن متهم کرده است.
موضع گیری عکاسان در برابر تبعیض نژادی/ زیباترین لحظه های ضد نژادپرستی + تصاویر
بین الملل "تیتر1"/
عکاسان مسابقه عکاسی آگورا در حال حاضر بیش از پیش در برابر نژادپرستی موضع می گیرند. خلاقیت هشتگ "نژادپرستی را متوقف کنید" به منظور بسترسازی آگورا برای این اظهارات و حمایت از این جنبش راه اندازی شد.
بیش از1 میلیون مرگ و میر بر اثر زایمان های غیر بهداشتی/افزایش شدید ابرمیکروب های کشنده/آلودگی آب یک چهارم از مراکز درمانی جهان با مدفوع انسانی!
بین الملل "تیتر1"/ سازمان ملل متحد هشدار می دهد؛
اطلاعات جدید نشان می دهد که تقریبا نیمی از مراکز درمانی در فقیرترین کشورها از خدمات اولیه آبرسانی محروم هستند و این امر مادران و نوزادان را در معرض خطر خاصی قرار می دهد. آنها به آب لوله کشی که در برابر مدفوع محافظت می شود دسترسی ندارند.
افزایش واگرایی، نابرابری و نا امنی در کشورهای اروپایی/ سقوط جبران ناپذیر 8.7 درصدی اقصاد منطقه یورو در سال 2020
بین الملل "تیتر1"/
پیش بینی بدبینانه کمیسیون اروپا نشان می دهد که منطقه یورو با وجود جهش 6.1 درصدی در سال 2021 در سال آتی شاهد بهبود کامل نخواهد بود.
عادی سازی مصونیت در برابر خشونت خانگی در قرقیزستان/ ناکامی قوه قضاییه در برخورد با متجاوزان عامل فساد بیشتر در جامعه
بین الملل "تیتر1"/
مردی که در یک ویدئو به شدت با زن خود بد رفتاری کرده بود تنها به عفو مشروط محکوم شد. تحقیر، ضرب و شتم، به زور ربوده شدن برای ازدواج و حتی قتل زنان و دختران همچنان ادامه دارد.
دولت آمریکا در بازگشایی کشور عجله کرد/میلیون ها آمریکایی در معرض فقر و بیچارگی/تصویب لایحه دفاعی 740 میلیارد دلاری به جای اجرای قانون تأمین مسکن و کمک هزینه غذای مردم
بین الملل "تیتر1"/ وزیر کار سابق آمریکا نقد می کند؛
ترامپ هنوز هیچ برنامه ملی برای آزمایش، ردیابی و قرنطینه کردن افراد مبتلا به کووید19 ندارد. تاکنون نزدیک به 130000 آمریکایی جان خود را از دست داده اند اما هنوز کسی مسئولیت آن را به عهده نگرفته است.
ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری بهای سنگینی پرداخت خواهد کرد
بین الملل "تیتر1"/ کارشناس سیاسی آمریکایی پیش بینی می کند؛
به گفته کارشناس سیاسی، پاسخ ترامپ به بحران کروناویروس و اعتراضات گسترده به دلیل بی عدالتی نژادی، او را پیش از انتخابات ماه نوامبر به دردسر بزرگی انداخته است.
والدین باید نوجوانان خود را کنترل کنند/ رفتارهای اجتماعی جوانان در دوران کروناویروس مهم است
بین الملل "تیتر1"/ معاون ارشد نظام پزشکی انگلیس هشدار داد؛
وزیر آموزش و پرورش انگلیس: مدرسه محیطی کاملا کنترل شده است و والدین باید به منظور مبارزه با کروناویروس و پیشگیری از شیوع آن، نوجوانان خود را کنترل کنند.
توزیع میلیون ها ماسک تقلبی در هنگ کنگ و بازداشت 4 متخلف
بین الملل "تیتر1"/
وزارت لجستیکی دولت هنگ کنگ در ماه مارس ماسک های تقلبی را خریداری کرد. نیمی از 6.7 میلیون ماسک بین 11 اداره دولتی در هنگ کنگ توزیع شده اند.
شهرداری که پسر قانون‌شکن خود را به پلیس تحویل داد!/ قانون از خانه شروع می شود
بین الملل "تیتر1"/
شهردار کلمبیایی: اعضای خانواده من اولین کسانی هستند که باید به قوانین احترام بگذارند. من به آنها اجازه نمی دهم که به خاطر امیال خود، جان مردم را به خطر بیاندازند.
احتکار تمام داروی کروناویروس توسط آمریکا/ انبار رِمدِسیوِر، هشداری برای کارشناسان بهداشت جهان
بین الملل "تیتر1"/
آمریکا تقریبا کل عرضه 3 ماه آینده "رِمدِسیوِر" داروی کروناویروس را برای خود احتکار کرده است. دولت ترامپ 500000 دوز بعدی این داروی ضد ویروس را از تولیدکننده گیلاد خریده و چیزی برای جهان باقی نگذاشته است.
صفحه  از ۴۱۲
logo