** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - 2018 December 17
بین الملل "تیتر1"/
دو سال پس از ریاست جمهوری ترامپ، تقریبا تمام سازمان هایی که وی در دهه گذشته رهبری کرده، تحت بررسی قرار گرفته اند.
رابطه حمایت از سرمایه گذاری نفتی عربستان با بحران آب و هوایی جهان/ کمپین سلب سوخت فسیلی مصونیت اقتصادی سعودی ها را به باد می دهد
بین الملل "تیتر1"/ نشریه لوبلاگ تحلیل کرد:
اکنون زمان آن است تا شرکت های غربی را مجبور کنیم تا منافع سوخت فسیلی که صندوق ثروت پادشاهی عربستان سعودی در آنها سرمایه گذاری می کند را رها کنند.
دختر 7 ساله مهاجر در زندان گشت مرزی آمریکا کشته شد
بین الملل "تیتر1"/
مقامات آمریکا باید فورا و به طور گسترده تر پرونده این دختر را مورد بررسی قرار دهند. دولت آمریکا باید از خودش بپرسد که چرا کودکان در این سلول ها قرار دارند؟!
بین الملل "تیتر1"/
تجاوز سیستماتیک به عنوان بخشی از استراتژی نظامی در جنگ یا درگیری، جنایت جنگی است. کسانی که مسئول جنایات جنگی هستند باید مجازات شوند و باید به بخشودگی که از آن بهره می برند خاتمه داده شود.
واکنش به سخنرانی 15 دقیقه ای مکرون/ ما خرده نان نمی خواهیم، نانوایی می خواهیم
بین الملل "تیتر1"/
مکرونِ تحت فشار قرار گرفته، سرانجام سکوت خود را شکست و گفت که اعتراضات چند هفته ای به خشونت گراییده و ریاست جمهوری 18 ماهه اش مورد تهدید واقع شده است.
درخواست از گروه های حقوق بشری جهان برای اعمال فشار به عربستان برای توقف جنگ یمن
بین الملل "تیتر1"/ سازمان عفو ​​بین الملل مطرح کرد:
شرایط وخیم سوء تغذیه در یمن، 7 میلیون نفر را تهدید می کند. سازمان ملل متحد هشدار داد که این بدترین قحطی جهان در دهه های اخیر است.
رژیم صهیونیستی مجوز فروش نرم افزارهای جاسوسی به سعودی ها را صادر کرد/ جبهه مشترک عربستان و اسرائیل بر علیه ایران
بین الملل "تیتر1"/ گزارش واشنگتن‌پست:
دولت اسرائیل به منظور کمک به تبرئه و ترور مخالفان پادشاهی عربستان مستقیما در فروش نرم افزاهای جاسوسی پیچیده به سعودی ها دست دارد. پسر شاه سلمان روشن ساخت که او و صهیونیست ها در یک جبهه علیه ایران و نفوذ روزافزونش در خاورمیانه ایستاده اند.
تصویب پیمان مهاجرت امن و منظم از سوی کشورهای عضو سازمان ملل متحد
بین الملل "تیتر1"/
نمایندگان 164 کشور عضو سازمان ملل متحد روز دوشنبه برای تصویب پیمانِ مهاجرتِ امن، مرتب و منظم در مراکش (شهری در کشور مراکش) گرد هم آمدند.
دستگیری 337000 فلسطینی از سال 1987 تاکنون توسط رژیم صهیونیستی
بین الملل "تیتر1"/ مرکز مطالعات زندانیان فلسطینی اعلام کرد
27 زندانی فلسطینی از زمان تشکیل حکومت فلسطین در سال 1994 در زندان صهیونیست ها هستند.
بین الملل "تیتر1"/ تحلیل خبرنگار باسابقه فرانسوی از وقایع اخیر پاریس؛
خبرنگار فرانسوی: کوچک شمردن حوادث 3 هفته ای فرانسه احمقانه است. پس از بیرون راندن آلمان در سال 1944، این اولین باری بود که وسایل نقلیه زرهی در خیابان های پاریس استفاده می شد.
فروش 2 گانه سلاح های انگلیس و آمریکا در جنگ یمن/ اخذ گواهی اطمینان استفاده در کشتار یمن از خریداران سلاح
بین الملل "تیتر1"/ پشت پرده معاملات کثیف سلاح جنگی؛
تحقیقات در مورد سلاح هایی که در جنگ در یمن استفاده می شود، نمونه های متعددی از اسلحه های عَرضه شده توسط انگلیس و آمریکا را نشان داده که در اختیار شبه نظامیانی چون؛ داعش و القاعده است.
پایین نگهداشتن قیمت نفت در عوضِ پرداخت خونبهای خاشقچی
بین الملل "تیتر1"/
بدون سقوط صادرات نفتی ایران، تولید مازاد نفتیِ عربستان، بازارهای جهانی را در مدت زمان کوتاهی نسبت به خرید نفت، بی میل کرده است.
وضعیت ناجور زندانیان زن فعال در عربستان/ آل سعودی باید اجازه دسترسی زنان بازداشت شده را بدهد
بین الملل "تیتر1"/
علائمی چون؛ به سختی راه رفتن، عدم کنترل حرکت دست ها، کبودی در ران ها، نشانه های قرمز و خراشیدگی در ناحیه گردن و صورت حاکی از شکنجه ی زنان است.
حلقه تنگ نفس زمین با سوخت های فسیلی لهستان/ ترامپ؛ وفادار ترین دوست زغال سنگ در جهان!
بین الملل "تیتر1"/
اکنون، جهان با چشم حقارت به زغال سنگ می نگرد. زغال سنگ به عنوان ماده ای کثیف در همه جا هست و سوزاندن آن برای انتشار انرژی، بیش از هر منبع سوختی دیگر، بخار بد بویی از گازهای گلخانه ای است که سیاره را گرم می کند. اما زغال سنگ، دوست بهتری از ترامپ ندارد چرا که آن را منبع حیاتی سوخت داخلی و فراهم آورنده شغل می داند.
پلیس فرانسه برای دورِ دیگر از اعتراضات آماده می شود
بین الملل "تیتر1"/
فرانسه روز جمعه برای تکرار چهارمین تظاهرات خشونت آمیز که در هفته های اخیر دولت امانوئل مکرون، رئیس جمهور این کشور را مبهوت کرده است، آماده شد.
صفحه  از ۲۵۵
logo