** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
يکشنبه ۰۳ تير ۱۳۹۷ - 2018 June 24
اخراج سخنگوی دولت ترامپ و خانواده اش از یک رستوران
بین الملل "تیتر1"/
سارا هاکبی سندرز سخنگوی مطبوعاتی کاخ سفید، جمعه شب هنگامی که به همراه اعضای خانواده اش به رستوران لکسینگتون در ویرجینیا رفته بود، به دلیل خدمت به دونالد ترامپ توسط صاحب رستوران از آنجا بیرون رانده شد.
10 تهدیدی که مردم کشورهای اروپایی را نگران میکند؛ از ناامنی های تروریستی تا بیکاری و وضعیت اقتصادی
بین الملل "تیتر1"/
اروپایی ها عمدتا بر سرِ تهدیدها و نگرانی هایی که اتحادیه اروپا با آنها روبرو است، توافق دارند.
هشدار اقتصادی چین به آمریکا/ سیاست یکجانبه آمریکا به ضرر کارگران و کشاورزان آمریکایی خواهد بود
بین الملل "تیتر1"/
بازارهای مالی جهان پس از سه دوره مذاکرات بلندمدت از اوایل ماه مه، از کشمکش تجارت آزاد بین بزرگترین قطب های اقتصادی جهان، شکایات آمریکا از چین و کسری تجاری 375 میلیارد دلاری با چین، نگران هستند.
اسرائیل علنا ایدئولوژی داعش را ترویج می دهد/ وقتی یک سخنگوی دولت صهیونیسم نظریه پرداز اسلام می شود!
بین الملل "تیتر1"/ در صفحه روزنامه نگار آمریکایی مطرح شد:
رژیم صهیونیستی اسرائیل برای آتش افکنی های منطقه ای بزرگ تر و تحقق منافعش در منطقه از به پایان دادن اشغال سرزمین های فلسطینی در حالی که هرج و مرجی در منطقه وجود ندارد، امتناع می ورزد.
آزادی مصرف ماری جوانا در کانادا/ دستگیری دهها هزار نفر به خاطر جرائم ماری جوانا در کانادا
بین الملل "تیتر1"/
حرکت رو به جلوی قانونی کردن مصرف ماری جوانا در کانادا می تواند کشورهایی مانند روسیه، چین و حتی آمریکا را که به لحاظ تاریخی دیدگاه های سر سختانه ای نسبت به این معاهدات را تصویب کرده اند، را ناراحت کند.
دولت کانادا خواستار تعیین سپاه پاسداران به عنوان گروه تروریستی شد
بین الملل "تیتر1"/
دولت لیبرال با امضای درخواست جنبش محافظه کار مبنی بر توقف مذاکرات برای برقراری روابط دیپلماتیک با ایران و تعیین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یک سازمان تروریستی، افراد بسیاری را شگفت زده کرد.
دولت ترامپ به منظور جبران کسر بودجه آمریکا مراقبت های درمانی را کاهش داد
بین الملل "تیتر1"/ علی رغم وعده رئیس جمهور آمریکا؛
جمهوری خواهان مجلس روز سه شنبه به منظور تعدیل بودجه در عرض 9 سال، پیشنهادی را منتشر کردند. این پیشنهاد شامل کاهش فراوان مراقبت های درمانی که ترامپ وعده داده بود به آن دست نخواهد زد، می شود.
آغاز تحقیقات ملی استرالیا درباره تعرضات جنسی در این کشور/ آزار و اذیت جنسی 20 درصد از شاغلین استرالیایی در محل کار
بین الملل "تیتر1"/
کمیسیون حقوق بشر استرالیا (AHRC) تعرض جنسی را مشکلی ماندگار و فراگیر در محیط های کاری استرالیا توصیف کرده است , دولت استرالیا در این رابطه تصمیم به تحقیقات جامعی در این زمینه انجام خواهد داد.
بیشترین تلفات‌غیرنظامیان تاریخ در جنایت سه‌ساله سعودی‌ها علیه یمن/ وحشیانه ترین حمله‌عربستان در حین‌بگو‌بخند بن‌سلمان در ورزشگاه مسکو/ وقتی کشور‌توریستی مرکز شیوع وبا و دیفتری می‌شود
بین الملل "تیتر1"/ تحلیل رسانه های‌غربی از جنگ‌یمن؛
در حالی که شاهزاده عربستان در ورزشگاه Luzhniki مسکو در حال بگو و بخند با پوتین بود، 2800 مایل دورتر، نیروهای تحت رهبری عربستان سعودی یکی از بزرگترین حملات یمن از زمان آغاز جنگ در سال 2015 تاکنون را آغاز کردند.
بین الملل "تیتر1"/ روزنامه نگار و نویسنده آمریکایی کتاب هنرِ معامله:
تونی شوارتز روزنامه نگار و نویسنده آمریکایی کتاب هنرِ معامله می گوید: "اگر ترامپ، قدرت کیم جونگ اون را داشت، یک قاتل می شد."
مدیرعامل شرکت AUD دستگیر شد
دعوی قضایی علیه رسوایی آلایندگی‌ خودروهای فولکس واگن همچنان ادامه دارد و چند ساعت پیش به دستور قاضی مدیرعامل شرکت AUD زیر مجموع فولکس واگن دستگیر شد.
اعتراض هزاران نفری مردم لندن برای حقیقت یابی درباره فاجعه آتش سوزی بزرگ برج مسکونی پس از یکسال
بین الملل "تیتر1"/
بیش از 2000 نفر به منظور تقاضای اجرای عدالت در مورد قربانیان برج گرنفل به خیابان های لندن آمدند.
اسراری که ظاهر کیم جونگ اون از درون او برملا می کند
در این گزارش نگاهی نزدیک‌تر به ظاهر کیم جونگ اون، رهبر جوان کره شمالی در نشست تاریخی اخیرش با دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا می‌اندازیم
بمب انتقادی رابرت دنیرو علیه ترامپ در برنامه زنده تلویزیونی/ شعار مرگ بر ترامپ در دل آمریکا
بین الملل "تیتر1"/
رابرت دنیرو بازیگر برنده جایزه اسکار، روز یکشنبه در مراسم اهدای جوایز تونی (Tony Awards) در پخش زنده تلویزیونی، انتقاد کوبنده ای از دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا کرد.
پلمپ هفت مسجد مسلمانان در اتریش به بهانه نقض قانون
بین الملل "تیتر1"/
احزاب راست گرای اتریش قصد دارد در اقدامی که آن را آغاز سرکوب اسلام سیاسی و جوامع اسلامی بیگانه توصیف می کند، هفت مسجد را تعطیل و 60 امام مساجد را اخراج کند.
صفحه  از ۲۱۷
logo