** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
دوشنبه ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ - 2021 April 19
ماجرای کلیپ اهانت به فرد ملبس به لباس روحانیت! + عکس
کلیپی در فضای مجازی از اهانت به فرد ملبس به لباس روحانیت در حال دست به دست شدن است. کلیپی که برخی آن را به استان گیلان نسبت داده اند اما اصل ماجرا چیز دیگری است!
وزیر کشور در پی ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شد
رحمانی فضلی به دلیل ابتلا به کرونا در یکی از بیمارستان‎های تهران بستری شد.
ورود «کلاب هاوس» در آستانه انتخابات ۱۴۰۰!/ کاپیتولاسیون مجازی اجازه رشد شبکه های داخلی را نمی دهد
یادداشت اختصاصی "تیتر1":
در هفته‌های گذشته تب نصب و حضور در نرم‌افزار کلاب هاوس به‌شدت در جامعه ایرانی در حال شیوع است تا حدی که می‌توان احتمال داد این شبکه اجتماعی پدیده انتخابات ۱۴۰۰ شود.
استعمار مجازی به بهانه آبادانی، اما با طعم ذلت برای یک ملت!/در هزاره‌ سوم،
"تیتر1" گزارش می دهد؛
اگر دیروز قشون‌کشی وسیله‌ استعمار کهنه بود، امروز "داده‌کاوی" ابزار استعمار نوین است. تفکری که از کود انسانی تا مدیر، به دنبال واردات و از "جو بایدن" تا "کری" به دنبال ارتباطات است، شبکه ملی اطلاعات را انزوای سایبری می‌پندارد.
ایران، تشنه روایتِ فتحِ جدیدی از شهید آوینی ها است/ مسئولین؛ بلندگوی رسانه غربی در ایران/ دشمن نوازیِ مدیران و فعالان فرهنگی
کارشناس فضای مجازی در گفتگو با "تیتر1":
زهرا کریمی گفت: در روز روشن صدای جمهوری اسلامی را قطع می‌کنند و صدایی برنمی‌خیزد و بعد از چند روز آقایان با سلام و صلوات به استقبال کلاب هاوس می‌روند! آقا مرتضی؛ بلند شو و فتح جدیدی را روایت کن.
هشتگ استعمار_مجازی ترند یک توئیتر فارسی شد
کاربران ایرانی شبکه اجتماعی توئیتر در واکنش به عدم نظارت دقیق بر فضای مجازی توسط وزارت ارتباطات که منجر به خسارات فراوان به کاربران داخلی شده است، هشتگ استعمار مجازی را ترند یک توئیتر فارسی کردند.
وزیر ارتباطات اعتقادی به ساماندهی فضای مجازی ندارد/ ماهیگیری از افکار آشفته مردم برای انتخابات ۱۴۰۰
"تیتر1" تحلیل می کند:
فضای مجازی فضای تعیین‌ کننده برای افکار عمومی در انتخابات ۱۴۰۰ است ازاین‌ رو عده‌ای فکرهای اجاره‌ای را برای مهندسی افکار عمومی فعال کردند و در حال تبلیغ رحم‌های اجاره ای این فضا برای گرفتن نتیجه مطلوب خود هستند.
کلاب‌هاوس؛تریبون غربی‌ها در انتخابات است/توپ پاسخگوییِ مسئولین در زمینِ پرسشگریِ ملت!/صرفِ پول بیت المال در شبکه غربی
یادداشت اختصاصی عضو اندیشکده فضای مجازی ژرفا برای "تیتر1":
کلاب هاوس در انتخابات می تواند تریبونی برای کسانی باشد که در خارج از کشور دستشان به صدا و سیما نمی رسد. نابخردی های وزیر می خواهد رسانه ملی را کم رنگ کرده و ما را به سمت فیلترینگ سوق دهد.
بعد از دیدن این تصویر شخصیت شما برای همگان فاش می‌شود
اگر طرفدار تست‌های شخصیت شناسی هستید خواندن مطلب زیر را به شما توصیه می‌کنیم تا شخصیتتان را محک بزنید.
شوهر آزاده نامداری در دادسرا: مرگ آزاده نامداری یک اتفاق بود/ زندگی عاشقانه‌ای داشتیم
سجاد عبادی همسر آزاده نامداری هنوز باور ندارد که همسرش به کام مرگ فرو رفته است.
پرخاشگری و درون‌گرایی؛ آسیب‌های جدی بازی های رایانه ای/ والدین، مقصران اصلی اعتیاد فرزندان به ویدئو گیم ها
کارشناس رسانه در گفتگو با "تیتر1":
زهرا اکبری گفت: به اعتقاد پزشکان ایتالیایی و بعضی از دیگر کشورهای اروپایی مقصران اصلی پدران و مادران هستند که فرزندان خود را ساعت های طولانی در مقابل تلویزیون، رایانه، ویدئو گیم یا فیلم های ویدئویی رها می کنند.
بی توجهی وزیر ارتباطات به ایجاد شبکه ملی اطلاعات و وادادگی در برابر تولیدات غرب/جستجوی تحقق آرمان‌های کشورهای غربی روی سکویی از خون شهدا
کارشناس رسانه در گفتگو با "تیتر1":
سید محمد جواد شیخ الاسلامی گفت: ره‌آورد وزیر ارتباطات برای جمهوری اسلامی گسستن بندهای اخوت و رضایت مردم و گرایش دادن آنها به غرب است. رساندن اینترنت به تمام نقاط کشور بدون توجه به بحث‌های فرهنگی، به معنای دادن شمشیر به دست زنگی مست است.
عزمی برای حمایت از پیام رسان ها و موتورجستجوی های ایرانی وجود ندارد/ مدیران اپلیکیشن های داخلی در انتظار حمایت دولت جدید
یک کارشناس رسانه در گفتگو با "تیتر۱":
محمد عطایی گفت: در دولت فعلی عزمی برای بومی شدن پیام رسان های داخلی و موتورجستجوهای داخلی وجود ندارد ولی امید است با روی کار آمدن دولت جوان انقلابی به فرموده رهبری؛ شاهد شکوفایی تولید در همه زمینه ها در سال 1400 باشیم.
رونمایی از ترفند جدید رسانه سلطنتی/ به نام مخاطبان به کام BBC
بی‌بی‌سی فارسی به تازگی نظرات و اهداف خودش را در قالب «واکنش مخاطبان» منتشر می‌کند.
تأکیدات مهم رهبری درباره مدیریت فضای مجازی چیست
عدم حکمرانی بر فضای مجازی و نبود مدیریت بر این فضا که در سال ۹۹ بارها مورد انتقاد قرار گرفت در ابتدای سال ۱۴۰۰ نیز از سوی رهبر انقلاب به مسئولان گوشزد شد، مطالباتی که هنوز بر زمین مانده اند.
صفحه  از ۲۱۴
logo