** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
پنجشنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 25
"تیتر1"
مسابقات دوچرخه سواری کشوری با حضور پیشکسوتان این رشته به مناسبت عید نیمه شعبان درمهرشهر کرج برگزار شد.
آب گرفتگی معابر در پی بارش چند دقیقه ای باران در مهرشهر + تصاویر
"تیتر1"/
بارش بهاری چند دقیقه ای روزسه شنبه (14 اردیبهشت) آب گرفتگی معابر را در کرج از جمله محله ای از مهرشهر در پی داشت که مشکلاتی برای تردد سکنه این منطقه به وجود آورد.
ارسال لوح ثبت ملی باغ سیب به مدیر عامل اموال و املاک بنیاد مستضعفان استان البرز
میرچی خبر داد:
مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان البرز از ابلاغ و ارسال لوح ثبت ملی باغ سیب مهر شهر در فهرست آثار طبیعی کشور به مدیر عامل اموال و املاک بنیاد مستضعفان استان البرز خبر داد.
شهرک قائم مهرشهر همچنان در انتظار قول مسئولین برای رفع مشکلات خطرناک زیست میحطی و بهداشتی+ تصاویر
"تیتر1"/
شهرک قائم معروف به اختر آباد یکی از مناطق محروم استان البرز است که سالهای مدید مسئولین قول رسیدگی به مشکلات آن را داده و مردم را امیدوار نگه داشته اند تا در صورت افزایش سرانه ها این مشکلات را رفع خواهند کرد.
همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در مهرشهر کرج برگزار می شود/ ایجاد تحرک و فعالیت بدنی در افراد، رویکرد ورزش همگانی در سال ۹۶
رئیس هیات ورزش های همگانی کرج خبر داد؛
پوریا محبی: همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با رویکرد ورزش و نشاط در محلات جمعه ۲۵ فروردین ماه در حسین آباد مهرشهر کرج برگزار می شود.
حکایت بارش باران و معضل تردد در کرج
"تیتر1"/
گرچه بارش باران بهاری و خنکای دلپذیر همه را شگفت زده کرده است اما در کنار آن مشکلاتی را پدید آورده است که موجب نارضایتی مردم از این معضل شده است.
نمایشگاه صنایع دستی در کاخ مروارید مهرشهرکرج/ تصاویر
نمایشگاه سوغات و صنایع دستی مهرشهر کرج تا دهم فروردین سال آینده پذیرای حضور علاقمندان و بازدیدکنندگان است.
درختان باغ سیب در سال 96 نو می شود
مژده برنامه محیط زیست البرز به شهروندان؛
فرهنگ جولایی تهیه کننده برنامه های محیط زیست البرز به البرز نشینان مژده داد که تلاشها و پیگیری هایشان برای احیاء باغ سیب مهر شهر نتیجه داد و در سال 96 تمام درختان باغ نو خواهد شد.
نمایش مذهبی «یاس قد خمیده» در کرج اجرا می شود
به مناسبت شهادت حضرت فاطمه(س) :
نمایش مذهبی« یاس قد خميده » به کارگردانی حامد خسروی به مناسبت شهادت حضرت فاطمه(س) 12 و 13 اسفند ماه ساعت 19:30 در مهرشهر کرج روی صحنه می رود.
"تیتر1"/
طرح ایجاد «مهرستان کودک»، با هدف اهدای لباس، اسباب بازی و ارزاق به کودکان مناطق آسیب خیز استان البرز، آغازنموده است. هدف ازاین طرح برآورده کردن نیازهای اولیه کودکان با حفظ کرامت آن ها است.
باغ سیب کرج سال دیگر جوان می‌شود/ تغییر کاربری به تاریخ پیوست
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز با اشاره به اینکه باغ سیب کرج یک‌سال دیگر جوان می‌شود، گفت: اجازه نمی‌دهیم وجبی از این خاک تغییر کاربری شود.
مردم کرج بپذیرند «باغ سیب مهرشهر» مرده است
گزارشی از وضعیت کنونی و حقیقت جریان رسانه ای نجات باغ سیب مهرشهر؛
روزهای گذشته شاهد پاکسازی منطقه وسیعی از قسمت شرق باغ بودیم که بازتاب های زیادی در شبکه های اجتماعی و شبکه های تلویزیونی بیگانه به همراه داشت براستی حقیقت چیست؟
"تیتر1"
طبق گفته مسئولین امر در کرج، دستگاه ها مکلف شده اند تا پایان سال 96 نسبت به احیای باغ سیب و جایگزین کردن نهال های جدید اقدام کنند.
واکنش دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان به خبر تخریب باغ سیب کرج
شاکرمی با رد خبرهای مربوط به تخریب یا تغییر کاربری باغ سیب کرج، گفت: دستگاه ها مکلف شده اند تا پایان سال 96 نسبت به احیای باغ سیب و جایگزین کردن نهال های جدید اقدام کنند.
بارش برف شدید شاخه های درختان مهرشهر را شکست/ تصاویر
"تیتر1"/
بارش شدید برف باعث شکستن شاخه های درختان در منطقه مهرشهر شد.
صفحه  از ۳۲
logo