** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 04
صیفی جات با طعم فاضلاب؛ معضل 7 سالهِ ماهدشت و محمدشهر/گوش کارگروه سلامتِ البرز به سلامت مردم کرج بدهکار نیست
مدیرکل محیط زیست البرز در گفتگو با "تیتر1" مطرح کرد؛
فردین حکیمی گفت: معضل ورود فاضلاب به کانال های اب کشاورزی بارها در کارگروه سلامت استان البرز مطرح شده است اما از سال 92 تا کنون، اتفاق مهمی در این زمینه نیفتاده است.
مراقب جنگ رسانه‌ای دشمن باشید/ لزوم برخورد جدی با متخلفان منابع آبی
امام جمعه کرج در هجدهمین خطبه مکتوب جمعه؛
آیت‌الله حسینی همدانی گفت: عده ای از گوشه و کنار سروصدا کرده و با تکرار حرف آمریکائی‌ها، به تحریم ملت و نظام و مشکلات موجود به نفع دشمنان کمک می‌کنند.
یک میلیون لیتر مواد ضدعفونی در فردیس توزیع شد
رییس ستاد عتبات عالیات فردیس گفت: برای مقابله با ویروس کرونا تاکنون یک میلیون لیتر مواد ضد عفونی کننده در سطح شهر و بین مردم این شهرستان توزیع شده است.
مرحله دوم رزمایش همدلی و احسان در البرز آغاز شد
مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در البرز و غرب استان تهران گفت: مرحله دوم رزمایش همدلی و احسان، با توزیع ۳۲ هزار و ۵۰۰ بسته مواد پروتئینی، بین نیازمندان به خصوص نیازمندان مناطق حاشیه شهر و آسیب دیده از ویروس کرونا در البرز آغاز شد.
اعتبار مدارک شناسایی اتباع خارجی مقیم البرز تمدید شد
مدیرکل تامین اجتماعی استان البرز اعلام کرد که اعتبار مدارک شناسایی آمایش ۱۴ و هویت ۱۳ اتباع خارجی مقیم استان تا پایان شهریور ماه امسال معتبر است.
جنگ علیه تروریسم؛ ابزاری برای غفلت از اجرای قوانین بشر دوستانه/ فقر و امنیت در یک کاسه نمی گنجد
کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با "تیتر1" مطرح کرد؛
محسن صادق آبادی گفت: جنگ علیه تروریسم موجب شده است هر گونه بحث و اقدام جدی در خصوص دیگر عوامل عدم امنیت انسانی اهمیت خود را از دست بدهد.
دل ضعفه های عاشقان مذاکره نشانگر اعتیاد به گدایی از آمریکا است/ ایران؛ جایگزین موفقی برای ابرقدرت پیر در نظم نوین پساغرب
یادداشت اختصاصی "تیتر1"؛
اعترافات امثال زم و تحرکات تکمیلی امثال تاجزاده و خوئینی ها دلالت روشنی بر تلاش مذبوخانه دشمن و دل ضعفه های عاشقان مذاکره نشانگر اعتیادشان به گدایی از دشمن است.
متهمین 3 باند با 81 فقره سرقت به دام پلیس البرز افتادند
"تیتر1"/ رئیس پلیس آگاهی البرز مطرح کرد؛
سرهنگ محمدنادربیگی گفت: تیم ویژه ای ازکاراگاهان البرز، به دنبال وقوع سرقت های مختلف با شیوه تخریب درب های ضد سرقت و بالکن روی به این پرونده ورود کردند.
حقوق بشر؛ ابزار سیاسیِ آمریکا برای اعمال فشار بر رقبای بین المللی/مدعیان غربیِ دموکراسی، از ترسِ صدور انقلاب ایران به جهان تب کرده اند
یک استاد دانشگاه در گفتگو با "تیتر1" مطرح کرد؛
علی صابر دوست گفت: آمریکا همواره مدعی ارائه تصویری انسان دوستانه از خود است و به طور مستقیم در راستای تامین منافعش، از موضوع حقوق بشر به عنوان ابزاری سیاسی برای اعمال فشار بر رقیبان سیاسی خود در صحنه بین الملل استفاده می کند.
5 ماه تاخت و تاز کرونا در البرز و کادر درمانی که خسته اند/صف آرایی 520 گروه جهادی مقابل موج دوم پاندمی کووید 19
"تیتر1" گزارش می دهد؛
وضعیت کرونا بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی در البرز قرمز شد، شاید واقعیت تلخ باشد اما ای ویروس دست بردار نیست و شاید دستگاه های اجرایی و مردم ماه ها باید به مقابله با آن بپردازند.
وضعیت کرونا با شیب تند بیماری در البرز قرمز شد/ لزوم پرهیز از ترددهای غیر ضروری در سطح شهر
استاندار البرز مطرح کرد؛
عزیزالله شهبازی گفت: بر اساس الزامات ستاد ملی کرونا استفاده از ماسک اجباری شده است و باید از ترددهای غیر ضروری در سطح شهر خودداری کرد.
حقوق بشر؛ دستاویز آمریکا برای پیاده سازی اهداف سلطه گرایانه/ مدعیان دروغین دموکراسی با تحریم حقوق کودکان را لگدمال کردند
کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با "تیتر1" مطرح کرد؛
اکرم فضلی خانی گفت: حقوق بشر مهم ترین دستاوردی است که قدرت های بزرگ از آن برای تحت فشار قرار دادن کشورهای دیگر استفاده می کنند تا به اهداف سلطه گرایانه خود برسند.
صدور کارت ملی البرزی ها در گرو تامین بدنه و کارت خام/ درخواست بیش از 39 هزار نفر در بهار 99، ثبت شد
"تیتر1"/ مدیر کل ثبت احوال البرز مطرح کرد؛
محمد‌علی رفیع‌پور گفت: از ابتدای سال 99 تا اول تیرماه، 39 هزار و 602 درخواست برای دریافت کارت ملی در استان به ثبت رسیده است.
افزایش 20 درصدی ذخیره سلول های بنیادی خون بند ناف در البرز
"تیتر1"/ رئیس جهاد دانشگاهی البرز مطرح کرد؛
احمدرضا فیروزی گفت: سلول‌های بنیادی خون بندناف می توانند 80 نوع بیماری خونی و بیماری هایی مانند فلج مغزی اطفال را درمان کنند.
کرونا سهم دانشجویان از امتحان حضوری دانشگاه رسام البرز شد/ وقتی صدای دانشجو و والدین به جای نمی رسد
"تیتر 1" گزارش می دهد؛
در حالی که امتحانات پایان ترم 98 درصد از دانشجویان به صورت مجازی برگزار می شود دانشگاه رسام کرج در اقدامی غیر منطقی اقدام به برگزاری امتحانات حضوری پایان ترم نموده است.
صفحه  از ۱۴۵۹
logo