** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 17
23 بهایی مسلمان شده کشور با امام جمعه کرج دیدار کردند + تصاویر
"تیتر1"/
23 بهایی مسلمان شده از استان های کشور، شامگاه یکشنبه (22 مهر) با حضور در دفتر امام جمعه کرج با حجت الاسلام حسینی همدانی دیدار کردند.
شفقی در فرمانداری کرج ماند
سیروس شفقی، معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه کرج با انتشار پیامی در پایگاه اطلاع فرمانداری این شهرستان ماندن خود را در سمت فرماندار کرج اعلام کرد.
راه اندازی موزه فرهنگ و هنر در برنامه کار متولیان امر قرار گیرد/ لزوم جانمایی نماد ملی البرز در ورودی استان
"تیتر1": فرماندار کرج مطرح کرد:
معاون استاندارالبرز و فرماندار ویژه شهرستان کرج راه اندازی موزه فرهنگ و هنر استان را یکی از نیازهای بنیادین و زیرساختی در جهت مانایی هویت تاریخی این استان دانست.
یک گزینه بومی کرسی شهرداری کرج را تصاحب کرد/ علی اصغر کمالی زاده پنجمین شهردار کرج شد
"تیتر1"/ با اکثریت آرا؛
در نود و چهارمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج، "علی اصغر کمالی زاده" به عنوان شهردار کلانشهر کرج انتخاب شد.
اخطار هواشناسی و ستاد بحران البرز درباره شرایط جوی/ لزوم دادن پیش آگاهی از طریق رسانه های محلی و مسئولین به مردم
"تیتر1"/
به سبب فعالیت سامانه بارشی، وزش باد شدید بخصوص در مسیر جاده های کوهستانی اخطاریه ای از سوی هواشناسی البرز و تاکیداتی از سوی مدیریت بحران استان برای حفظ آمادگی و اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم صورت گرفت.
شهردار غیر‌بومی نمی‌تواند موفق‌باشد/ پروژه های‌شهری کرج پا در‌هوا مانده اند/ به جای‌مصالح‌مردم، نگاه‌های باندی و جناحی مد‌نظر است
"تیتر1"/ نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: تاریخ شهرداری کرج نشان می دهد کسانی که موفق شده اند فرزند کرج بوده یا در این شهر زندگی کرده اند.
پذیرش FATF تسلیم شدن در برابر دشمن و موافقان آن خائن به کشور هستند/ نمایندگان به ظاهر حامی مصالح مردم چرا به شفافیت آرا رای ندادند؟
"تیتر1"/ امام جمعه کرج در خطبه های نماز جمعه:
خطیب جمعه کرج گفت: طرح مسئله « چاره ای جز پذیرش FATF در شرایط کنونی کشور نداریم» توسط یکی از وزرای دولت، تسلیم شدن در برابر دشمن است.
تصاویر دیدنی از ویژه برنامه روز کودک در کرج
"تیتر1"/
در این مطلب تصاویر ویژه برنامه روز جهانی کودک، در مرکز فرهنگی شماره 3 کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرج را مشاهده می کنید.
با تمکین اعضای شورا به مکاتبه وزارت کشور، انتخاب
"تیتر1"/ در جلسه امروز شورای شهر:
شورای شهر کرج با پذیرش مکاتبه وزارت کشور وارد فاز جدید برای انتخاب پنجمین شهردار شد.
بازارگردی پائیزی در کرج/ تصاویر
"تیتر1"/
تصاویر زیر از بازار گردی و خرید مردم در روزها و شب های خنک پائیزی کرج است.
ساخت و ساز غیر مجاز عامل دستگیری 13 پرسنل شهرداری کرج/ دستگاه قضایی تا کنون موضوع را تعیین تکلیف نکرده است
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس در گفتگو با "تیتر1":
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس گفت: متاسفانه بخشی از علت دستگیری 13 پرسنل شهرداری کرج، به حوزه ساخت و ساز غیر مجاز مرتبط می شود.
چهارشنبه، آغاز کورس انتخاب پنجمین شهردار کرج/ برگزاری سه روز جلسه غیر علنی برای اجماع آرا/ زارع: مکاتبه دوم شورا با وزارت کشور درباره
"تیتر1"/ در جلسه شورای شهر کرج مطرح شد:
رئیس شورای شهر کرج گفت: تا کنون پاسخی از وزارت کشور درباره اصرار شورا مبنی بر حضور سیروس شفقی به عنوان شهردار به دستمان نرسیده است.
گزارش "تیتر1" از معضلات شهری کرج(14)؛
کلانشهر کرج مملو از مناطق کم بهره و کم برخوردار است که به دلیل مهاجرت بی رویه و نبود زیرساخت های متناسب با رشد جمعیت به مرور زمان مشکلات زیادی را در حوزه های شهری و اجتماعی به وجود آورده است.
پذیرش FATF امنیت‌اقتصادی و سیاسی ایران را به خطر می ‌اندازد/ اجتماع بزرگ بسیجیان در ورزشگاه‌آزادی خط بطلانی بر نقشه‌های شوم دشمن بود
"تیتر1"/ امام جمعه کرج در خطبه های نماز جمعه:
امام جمعه کرج گفت: پذیرش FATF امنیت اقتصادی و سیاسی ایران اسلامی را به خطر می‌اندازد لذا با توجه به اینکه نمایندگان مجلس وکیل مردم هستند باید در راستای خواسته موکلین خود قدم بردارند.
برگزاری نمایشگاه محصولات مشاغل خانگی و سوغات اقوام ایرانی در شهر کرج
مدیر عامل موسسه کارآفرینی خبر داد:
مسئول برگزاری نمایشگاه هدف از برگزاری نمایشگاه تولیدات مشاغل خانگی بانوان را ارائه توانمندی‌های زنان ارزش آفرین به ویژه زنان سرپرست خانوار و بدسرپرست جهت جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی و بالا بردن سطح درآمد آنها دانست.
صفحه  از ۳۶۸
logo