** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 June 20
اعتراض ساکنان سرحدآبادِ 4700 ساله به الحاق این منطقه به فردیس/ استانداری نقطه سیاهی در کارنامه خود نگذارد/ 3 سال پیگیری مردم از معاون اول رئیس جمهور بی نتیجه ماند!
در گفتگو با "تیتر1" مطرح شد؛
فیروز خاکی از ساکنان سرحدآباد گفت: متاسفانه علی رغم اینکه مسئولین خود را خدمتگزار مردم می دانند اما به خواسته آنها توجهی ندارند و به دنبال اقدامات مد نظر خویش هستند.
بازی های سیاسی اصلاح طلبان مانع فراموشی فتنه 88 نمی شود/ فتنه گران با نامه به اوباما آب در آسیاب دشمن ریختند/ مواضع رهبری آتش فتنه 10 ساله را گلستان کرد
امام جمعه سابق کمالشهر کرج در گفتگو با "تیتر1":
حجت الاسلام حسین خالق پرست گفت: سخنان رهبر معظم انقلاب در 29 خرداد 88 آبی بر آتش فتنه بود تا آن را خاموش کند اگر چه در سال 96 مردم خط خود را از فتنه گران جدا کردند و حماسه 9 دی را رقم زدند.
غرب گرایان لیبرال مسلک، معیشت مردم را از بازی سیاسی جدا کنند/ مذاکره دوباره با امریکا خطایی استراتژیک است/ رهبری با موضعی عزتمندانه هیمنه استکبار را به هیچ گرفت
"تیتر1"/ امام جمعه کرج در خطبه های نماز جمعه:
آیت الله حسینی همدانی گفت: سخنان رهبری خطاب به "آبه" عزت ملت ایران را زنده کرد و روح امید را در کشور و غالب نقاط جهان که چشم به ایران دوخته اند دمید و عموم مردم با تاسی از ایشان تا پای جان در برابر سیاست های امریکا مقاومت خواهند کرد.
مرگ رودخانه کرج و خشک شدن حاشیه جاده چالوس واقعیت ندارد
"تیتر1"/
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ ای تهران گفت: طرح موضوعاتی از قبیل مرگ رودخانه کرج و خشک شدن ۲۵ کیلومتر از جاده چالوس و باغات پایین دست و دیگر موارد مشابه، منطبق بر واقعیت نیست.
اختصاص 400 میلیون تومان اعتبار برای بهسازی پارک های کرج
"تیتر1"/
رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: رویکرد این سازمان، احداث پارک و توسعه فضای سبز در مناطق محروم شهر است.
رودخانه کرج دختر بچه 7 ساله را به کام مرگ برد
"تیتر1"/
فرمانده انتظامی کرج گفت: کودک هفت ساله‌ای که به همراه خانواده‌اش برای تفریح به حاشیه رودخانه کرج رفته بود، پس از سقوط به داخل رودخانه غرق شد.
مصدومیت 5 نفر در تصادف محور  کرج - چالوس
"تیتر1"/
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرج گفت: براثر برخورد ۲ دستگاه خودرو سواری «پراید» و« ام. وی. ام » پنج نفر مصدوم شدند.
دبی آب رودخانه کرج 3 برابر سال گذشته است/ غرق شدن 4 نفر در یک ماه/ باز شدن سد کرج برای کنترل سیل های بهاره کار دست مردم داد!
رئیس جمعیت هلال احمر کرج در گفتگو با "تیتر1":
سید فتح الله هاشم نژاد گفت: علی رغم تخلیه در ماه های پایانی سال 97، بی سابقه بوده و وضعیت آب بگونه ای است که به راحتی موجب غرق شدگی می شود.
نظریه مقاومت رهبری، نظام سلطه را سردرگم کرده است/ آوار احتکار مسکن و تورم افسار گسیخته آن بر سر مردم!
"تیتر1"/ امام جمعه کرج در خطبه های نماز جمعه؛
آیت الله حسینی همدانی گفت: نظریه مقاومت رهبری، نظام سلطه را سردرگم کرده است و حتی متفکران آنها نیز به افول قدرت امریکا اشاره دارند مبنی بر اینکه فروپاشی آنقدر نزدیک است که ترامپ می تواند آخرین رئیس جمهور آمریکا باشد.
مردم ایران در برابر هیچ قلدر و گردن کش ظالمی کرنش نمی کنند/ مسئولین البرز و کشور پاسخگوی عملکرد 3 ماهه خود درباره رونق تولید باشند
"تیتر1"/ امام جمعه کرج در خطبه های نماز عید سعید فطر:
آیت الله حسینی همدانی گفت: مسئولین البرز خوب است پاسخگو بوده و کنفرانس خبری تشکیل دهند، به مردم توضیح دهند که برای رونق تولید و اشتغال چه اقداماتی صورت گرفته است؟
وقتی حصار کرج میزبان بنیانگذار ماندگارترین انقلاب قرن شد/ از پیشنهاد رشوه ساواک به امام (ره) تا کاشت نهال به اسم آقا روح الله!
"تیتر1"گزارش می دهد؛
در سال ۱۳۳۸ امام راحل به جهت بیماری در خط اول حصار که به واسطه نزدیکی به رودخانه ی کرج دارای آب و هوای خوبی بود با هماهنگی شیخ محمد فاضلی با همراه خانواده شان ساکن شدند.
جمع آوری تابلوهای تبلیغاتی در 6 محور آلوده کرج مصوب شد/ جایگزینی درخت برای آراستگی شهر
"تیتر1"/ رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج؛
پیمان بضاعتی پور گفت: با همکاری نیروی انتظامی لایحه جمع آوری تابلوهای تبلیغاتی تنظیم و پس از ارسال به شورا، در نهایت مصوبه کمیسیون فرهنگی را دریافت کرد، با ارسال لایحه به فرمانداری این مسئله تایید شده و تا روز شنبه آینده برای اجرا ابلاغ خواهد شد.
روز قدس؛ میراث ماندگار انقلاب از نسل اولی ها تا کودکان امروز/ تصاویر
"تیتر1"/
حضور پرشور مردم کرج در راهپیمایی امروز(جمعه) به مناسبت رو قدس، از پیرمردها و پیرزن ها تا جوانان و کودکان بیانگر این بود که روز قدس؛ میراث ماندگار انقلاب از نسل اولی ها تا کودکان امروزاست.
روز قدس بینی معامله گران قرن را به خاک مالید/ هیمنه جبهه غربی-عربی-عبری شکست/ مردم ایران اجازه بی ناموسی به هیچ اهل دیاثتِ بی غیرتی نمی دهند
"تیتر1"/ امام جمعه کرج در خطبه های نماز جمعه؛
آیت الله حسینی همدانی گفت: استکبار با جنگ روانی معامله قرن در صدد است برای حضور خود در منطقه بهانه ای دست و پا کند اما با حضور مردم کشورهای اسلامی در راهپیمایی روز قدس بینی معامله گران قرن به خاک مالیده شد.
راهپیمایی مردم کرج در روز قدس به روایت دوربین
مردم روزه دار کرج با حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس، فریاد آزادی قدس سر داده و روزی با شکوه را در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان رقم زدند.
صفحه  از ۴۱۳
logo