** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
روند قاچاق گل های زینتی تولیدکنندگان را دلسرد کرده است
درنمایشگاه گل و گیاه هشتگرد مطرح شد؛
یکی از تولید کنندگان گل زینتی در حاشیه نمایشگاه گل و گیاهان زینتی در هشتگرد گفت:متأسفانه در سالهای گذشته با ورود گل ها و گیاهان زینتی قاچاق ضربه بزرگی به تولیدکنندگان داخلی وارد شده و تا کنون هیچ گونه واکنشی از سوی مسئولین دولتی صورت نگرفته است.
118000 متر مربع از اراضی تغییر کاربری یافته ساوجبلاغ آزادسازی شد
دادستان عمومی و انقلاب ساوجبلاغ:
جعفری گفت که در عملیات آزادسازی اراضی تغییر کاربری یافته در روستاهای سرخاب و اسماعیل‌آباد بخش مرکزی ساوجبلاغ، 118000 متر مربع زمین کاربری یافته آزاد شد.
کشف 19 کیلوگرم مواد مخدر در شهر جدید هشتگرد
دادستان عمومی و انقلاب ساوجبلاغ خبر داد:
دادستان عمومی و انقلاب ساوجبلاغ گفت که در بازرسی از محل سکونت دو برادر در شهر جدید هشتگرد 19 کیلوگرم مواد مخدر کشف و ضبط شد.
حضور جمعی از جوانان ساوجبلاغ در آسایشگاه  سالمندان
جمعی از جوانان ساوجبلاغی در اقدامی شایسته به دیدار سالمندان آسایشگاه آریا (بخش چندار) رفتند.
رئیس بسیج رسانه کشور در آئین افتتاح کانون بسیج رسانه ساوجبلاغ مطرح کرد؛
مسعود بصیری گفت: اصلاح خبرنگاران اصلاح سیاسیون و ارکان مدیریتی را در پی دارد و قطعا این امر منجر به آبادانی کشور نیز خواهد شد.
هیات کوهنوردی البرز در ساوجبلاغ ۳۰۰نهال کاشتند + تصاویر
بمناسبت هفته طبیعت؛
بمناسبت هفته طبیعت و در آستانه روز درختکاری ظهر روز گذشته (جمعه ۱۳ اسفندماه) اعضای هیات کوهنوردی استان البرز در منطقه کوهستانی سیراب هیو بیش از ۳۰۰ نهال کاشتند.
فرهنگسرای اصلی هشتگرد رها شده است
شهروند ساوجبلاغی:
اصلی ترین فرهنگسرای شهرستان ساوجبلاغ و شهر هشگرد که در مناسبتهای مختلف میزبان مردم و مسئولین شهرستانی و استانی و حتی کشوری است ساده ترین امکانات رفاهی را ندارد و گویا به حال خود رها شده است.
ساختمان ۳هکتاری مدیریت بحران البرز در هشتگرد احداث می شود
شهردار هشتگرد :
شهردار هشتگرد از ساخت و احداث بزرگترین ستاد مدیریت بحران استان البرز در شهرستان ساوجبلاغ و در کنار بیمارستان امام جعرصادق(ع) خبرداد و گفت:برنامه ریزی و رایزنی هایی جهت استانی شدن این مکان شده است.
افتتاح بیش از 7000 مترمربع فضای رفاهی و دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشتگرد
یش از 7000 مترمربع فضای رفاهی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشتگرد با حضور نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.
هشدارمحیط زیست ساوجبلاغ به مراکزعرضه کننده گونه های جانوری در شب عید
رئیس اداره حفاظت محیط زیست ساوجبلاغ نسبت به فروش گونه های جانوری در آستانه سال جدید توسط برخی مراکز پرنده فروشی دراین شهرستان هشدار داد.
280 حلقه چاه غیرمجاز در ساوجبلاغ با حکم قضایی پر شد
دادستان ساوجبلاغ خبر داد:
جعفری گفت که از ابتدای سال تاکنون با حکم دادستانی 280 حلقه چاه غیرمجاز پر شده است.
شهرک صنعتی نجم آباد مورد کلنگ زنی قرار خواهد گرفت
فرماندار نظر آباد خبر داد:
فرماندار نظر آباد گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته در آینده نزدیک شهرک صنعتی نجم آباد مورد کلنگ زنی قرار خواهد گرفت.
نمایشگاه خوشنویسی «میقات» به مناسبت دهه فجر در ساوجبلاغ برگزار شد + عکس
نمایشگاه خوشنویسی «میقات» به مناسبت دهه فجر با برگزیده آثار خوشنویسی هنرمندان بسیجی استان البرز 13 لغایت 22 بهمن ماه در فرهنگسرای امام علی (ع) هشتگرد به نمایش گذاشته می شود.
۱۱۳ پروژه در شهرستان ساوجبلاغ به بهره برداری می رسد
همزمان با ایام الله دهه فجر؛
فرماندار شهرستان ساوجبلاغ گفت: در ایام الله دهه فجر ۱۱۳ پروژه با صرف اعتباری بالغ بر ۵۳ میلیارد تومان در ساوجبلاغ به بهره برداری می رسد.
نمایشگاه خوشنویسی «میقات» به مناسبت دهه فجر در ساوجبلاغ برگزار می شود
رییس بسیج هنرمندان استان البرز خبر داد:
نمایشگاه خوشنویسی «میقات» به مناسبت دهه فجر با برگزیده آثار خوشنویسی هنرمندان بسیجی استان البرز 13 لغایت 22 بهمن ماه در فرهنگسرای امام علی (ع) هشتگرد به نمایش گذاشته می شود.
صفحه  از ۵۲
logo