** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - 2019 August 22
وقتی گوشی هوشمند جای عکاس حرفه ای و آماتور را عوض کرد/ سیر نزولی جایگاه هنر عکاسی در ایران/ البرز از فقدان انجمن صنفی عکاسی رنج می برد
گزارش "تیتر1" به مناسبت روز جهانی عکاسی؛
عکس یکی از مهم‌ ترین عناصر در همه رسانه‌ ها است اما متاسفانه جایگاه هنر عکاسی در ایران در مقایسه با سایر کشورها سیر نزولی داشته است.
چراغ قدیمی ترین سینمای کرج خاموش نمی شود/ سایه تخریب از سر
"تیتر1" گزارش می دهد؛
سینما هجرت و ساختمان های اطراف باید به عنوان بافت تاریخی، گردشگری حفظ شوند و تخریب آن به منظور تعریض خیابان تهران و روان سازی ترافیک به صلاح نیست.
تب کتب تالیفی با رواج آثار
نویسنده و شاعر البرزی در گفتگو با "تیتر1":
عارفه روئین: متاسفانه ادبیات کودک و نوجوان ما مهجور مانده و بازار کتاب فروشی ها از آثار ترجمه پر شده است.
کودکان و زنان، بیشترین قربانیان آسیب روانیِ جنگ/ تئاتر از جولان هنرمندنماها رنج می برد/ سایه سنگین انزوای هنر بر سر البرز
کارگردان البرزیِ نمایش "اوژاژ" در گفتگو "تیتر1":
مژگان چارانی گفت: اوژاژ یک نمایش سايكودرام است و به اثراتی که جنگ روی زنان با توجه به روحیه زنانگی آنها، می گذارد می پردازد.
عید سعید قربان در آیینه شاعران البرزی/ کعبه در آینه دل، نمایان آمد
"تیتر1"/
امروز 21 مردادماه برابر با 10 ذی‌الحجه مصادف با عید بزرگ مسلمانان، عید قربان است.
عرضه کتابهای زرد در سایه عدم نظارت بر بازار البرز/ چاپ کتاب از نگاه ابزاریِ ناشر رنج می برد/ سایه سنگین ضعف محتوا بر سر ادبیات کودک و نوجوان
"تیتر1" گزارش می دهد؛
در حالی که مسئول واحد آفرینش‌ های ادبی حوزه هنری البرز از افتتاح "خانه ادبیات کودک و نوجوان" خبر می دهد؛ اما به گفته نویسندگان البرزی، عدم نظارت بر چاپ کتاب سبب عرضه کتابهای زرد در بازار شده است.
خبرنگار باید در گزارش های خود از شبهه افکنی و موضع گیری بپرهیزد/ اختصاص هزینه های سرسام آور دشمن در زمینه رسانه به منظور هدایت افکار عمومی
گفتگوی "تیتر1" با یک خبرنگار بین المللی در البرز؛
معصومه سادات میرحسینی گفت: خبرنگار باید با نگاهی هوشمندانه و ذهنی دوراندیش به پیشامدهای جامعه بیاندیشد، از افکار و حرکات بعدی دشمن باخبر باشد و در گزارش های خود از شبهه افکنی و موضع گیری بپرهیزد.
اوقات فراغت در تابستان، تبی که با فضای مجازی سرد شد!/ اعتراض والدین به کلاس های آموزشی مختلط در البرز/ سونامی چاقی نوجوانان را تهدید می کند
"تیتر1" گزارش می دهد:
فصل تابستان که فرا می‌ رسد نهادهای مختلف از برنامه‌ های خود برای غنی‌ سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان خبر می‌ دهند اما اینکه تاچه حد شعارهای مسئولان به واقعیت نزدیک می‌ شود جای سؤال است.
اجرای نمایش
نویسنده و کارگردان البرزی در گفتگو با "تیتر1"؛
عبدالرضا یعقوبی گفت: مضحکه خشکسالی داستان یک روستا در کرج است که سالها در گیر خشکسالی شده و آب در آن صرفا به اندازه خوردن و زنده ماندن وجود دارد.
سریال
نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی البرز در گفتگو با "تیتر1"/
حجت الاسلام علی ارجمند گفت: فیلمنامه سریال "گاندو بیوتروریسم" در ۴۰۰۰ صفحه نوشته شده است، این سریال"دشمن شناسی از منظر بیوتروریسم" را به تصویر می کشد که یک مورد آن موضوع تراریخته ها است.
درخشش هنرمندان البرزی در جشنواره سراسری تئاتر رضوی/ اسکرین شات؛ 1 نمایش و 7 جایزه!
"تیتر1"/
نمایش اسکرین شات به نویسندگی و کارگردانی ندا قربانیان تنها نماینده استان البرز در چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی در هفت بخش حایز رتبه برتر شد.
«قلب های بیمار در قرآن »، اثر نویسنده البرزی وارد بازار شد/ کتابی که به پیامدهای ترویج فساد و خودکامگی می پردازد
"تیتر1"/
تازه ترین اثر فردین احمدی نویسنده و پژوهشگر جوان کشور؛ کتاب سه جلدی با عنوان «مصادیق بیماردلی و اوصاف آن‌ها در قرآن و روایات» است که توسط انتشارات کتاب نظری منتشر و روانه بازار نشر شد.
سود 3 برابری قالیبافی به جیب دلالان می رود/ تولید میراث کهن ایرانی زیر تیغ تورم ملزومات فرش بافی/ فساد بازارِ فروش، دامن فرش را هم گرفت
گفتگوی "تیتر1" با یک کارآفرین البرزی:
زهره فراهانی گفت: یک هنرمند فرش با کیفیت را با هزار دغدغه به یک مغازه دار می فروشد و مغازه دار حداقل قیمت را به هنرمند می دهد و با دو الی سه برابر سود فرش را به بازار عرضه می کند.
رد پای دلار در مظلومیت کهن ترین هنر دنیا!/ وقتی تورم، هنرمندانِ
"تیتر1" گزارش می دهد؛
متاسفانه نقاشی آبرنگ در سطح کشور و به ویژه در سطح استان البرز ناشناخته و مظلوم واقع شده و مردم شناخت کمی در مورد این هنر دارند.
بخش خصوصی حمایت از تبلیغات تئاتر را به سلبریتی ها گره می زند!/ حاضر به همکاری با بازیگرِ چهرهِ بی هنر نیستم
کارگردان البرزی تئاتر "اسکرین شات" در گفتگو با "تیتر1":
ندا قربانیان گفت: به هیچ عنوان حاضر نیستم بازیگری که چیزی از تئاتر نمی داند و صرفا چهره است را در تئاترم به بازی بگیرم.
صفحه  از ۹۹
logo