** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
سه‌شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 28
پراکندگی نا متوازن جمعیت شهر نظرآباد را آسیب پذیر کرده است
آسیب پذیری اجتماعی در این شهر به تبع آسیب پذیری کالبدی بالا و پراکنش غیرمنطقی جمعیت، گروه های سنی آسیب پذیری، ضریب بی سوادی و موارد دیگر آسیب پذیری اجتماعی نیز قوت می باید.
مدیریت جامع شهری در نظرآباد مغفول مانده است
یادداشت؛
یکی از مشکلات اساسی در بحث مدیریت شهری کشور و بالطبع شهرستان نظرآباد در جهت محقق شدن اصل صدم، نبود مدیریت جامع شهری است.
جاده روستای دنگیزک نیازمند نگاه مسئولین بخشداری است + عکس
روستای دنگیزک واقع در شهرستان نظرآباد شرایط جاده ای خوبی ندارد و طول مسیر این جاده پر از چاله ها و حفره هایی است که یا به مرور زمان ایجاد شده و یا توسط شرکت های خدمات رسان کنده کاری و رها شده است و مشکلاتی را برای اهالی محل و خودروهای عبوری بوجود آورده است.
سامانه ۱۳۷ نظرآباد ۲۴ ساعته می شود
معاون خدمات شهری شهرداری نظرآباد:
معاون خدمات شهری شهرداری نظرآباد از ۲۴ ساعته شدن سامانه ۱۳۷ شهرداری نظرآباد خبر داد.
مدیریت نامطلوب نقاط قوت نظرآباد را به تهدید تبدیل کرده است
کارشناس ارشد جغرافیا و برنامه ریزی شهری:
علیرضا گروسی کارشناس ارشد شهری گفت: نظرآباد به عنوان غربی ترین شهرستان استان البرز دارای ویژگی های مطلوب و نقاط قوت جغرافیایی است که عدم توجه و ناکارآمدی مدیریتی موجب تبدیل آنها به تهدید شده است.
خیابانهای نظرآباد به بحران جاده ای نزدیک می شوند
بارش های برف و باران در روزهای اخیر در شهر نظرآباد بیش از پیش عیار کیفیت آسفالتهای این شهر را نمایان کرده و در کوچه و خیابانهای شهر هستند حفره هایی که ایجاد شده اند که بسیار برای خودروهای عبوری خطرناک هستند.
نظرآباد آخرین روز بهمن هم برفی شد
با بارش برف صبح امروز (شنبه ۳۰ بهمن ماه) شهرستان نظرآباد بار دیگر سفیدپوش شد
خط اتوبوس نظرآباد-گلشهر روزهای تعطیل فعال شد
سرپرست سازمان اتوبوسرانی شهرستان نظرآباد:
غلامرضا ترکیان گفت: بمنظور رفاه شهروندان و همچنین کاهش استفاده مسافران از خودروی شخصی در رفت و آمد به شهرستان کرج در ایام تعطیل هم نیز خط اتوبوس نظرآباد- متروگلشهر کرج و بالعکس به انتقال و جابجایی مسافران خواهند پرداخت.
عدم زیرساخت لازم درهنگام بارندگی مردم نظرآباد را غافلگیر می کند
یادداشت؛
برف و باران در شهر نظرآباد با توجه به نبود زیرساخت های مناسب فیزیکی در خیابان ها، سبب آبگرفتگی معابر و مهم تر از آن هدررفت این آب بجای ذخیره سازی آن می شود و گویا عدم تدبیرلازم از سوی مسئولین ذیربط موجب فراموش شدن این موضوع شده است.
سرانه ورزشی نظرآباد ۴۳ سانتی متر است و پاسخگوی نیاز مردم نیست
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان نظرآباد:
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان نظرآباد گفت:پراکندگی سالن های ورزشی در سطح شهرستان از وضعیت مناسبی برخوردار است اما با این وجودتعداد سالن ها کم است و سرانه ورزشی این شهرستان 43سانتی متر است .
نبود پایگاه و بانک اطلاعاتی نقطه ضعف شهرداری و شورای شهر نظرآباد است
تخصص و دانش شهری باید در مجموعه مدیریت شهری نظرآباد چه در شورای شهر و چه در شهرداری نهادینه شود و از سوی دیگر ساختار موجود این دو سازمان که در طول سالهای متمادی کم کارآمد و ضعیف شده اند اصلاح شود.
شهروندان نظرآبادی با فضای بی هویت شهری مواجه هستند
کارشناس ارشد جغرافیا و برنامه ریزی شهری :
علیرضا گروسی درخصوص هویت شهری نظرآباد گفت : فضای شهری یک مفهوم چندبعدی و پیچیده است که از عوامل و عناصر مختلف در شهر تاثیر می پذیرد و متاسفانه شهروندان نظرآبادی این روزها در ذهن خود با یک فضای شهری مخشوش، آشفته و بی هویت روبرو هستند.
نمایشگاه کتاب و روزشمار انقلاب در نظرآباد برگزار شد +عکس
بمناسبت دهه فجر؛
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نظرآباد ازبرپایی نمایشگاه کتاب، روزشمارانقلاب و تاریخ مکتوب انقلاب اسلامی ایران در کتابخانه امام محمدباقز(ع) نظرآباد در دهه فجر خبرداد.
انقلاب اسلامی ایران در دنیا تحول ایجاد کرد/ تحقق انقلاب اسلامی ایران مسیر سخت و دشواری داشت
استاندار البرز؛
استاندار البرز گفت: انقلاب اسلامی ایران در دنیا تحول ایجاد کرد و بسیاری از برنامه های دشمنان برای تسلط بر اقصی نقاط جهان بهم خورد.
سفر استاندارالبرز به نظرآباد با افتتاح کمترین پروژه عمرانی صورت گرفت
درششمین روز از دهه فجر؛
استاندار البرز صبح امروز در ششمین روز از ایام دهه فجر همراه با معاونان خود برای افتتاح طرح های عمرانی و تولیدی به شهرستان نظرآباد سفر کرد.
صفحه  از ۶۲
logo