** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
ساماندهی صنوف مزاحم نظرآباد در دستور کار است
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نظرآباد :
رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت نظرآباد گفت: سعی ما براین است که شهرک های صنعتی را احیا کنیم تا مشکل اشتغال حل شود و واحدهای صنعتی ما رونق بگیرد که بزرگترین چالش ما نیز همین حل مشکل اشتغال است.
مسئولین نظرآباد از ظرفیت های گردشگری استفاده کنند
رئیس اداره میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی نظرآباد:
دهقانی سانیچ گفت: با توجه به وجود چند اثر تاریخی و گردشگری ،پتانسیل بسیار خوبی در جذب توریسم دارد و این یکی از راه حل ها برای تولید اشتغال در شهرستان و برای جوانان است.
سهم مردم نظرآباد از مراکز فرهنگی کم است
یادداشت؛
فرهنگسرای مهر نظرآباد متاسفانه به دلایل نامعلوم برای شهروندان از سوی شهرداری و گویا به دلایل حقوقی به دیگران واگذار شده که تخریب نیز شده است. از سوی دیگر برنامه هایی که از سوی مراکز فرهنگی باید در شهرستان نظرآباد انجام گیرد، بسیار کم محتوا و گاهی بی محتوا می باشد.
همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در نظرآباد برگزار شد + تصاویر
به مناسبت هفته سلامت؛
همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با رویکرد ورزش و نشاط در محلات در پارک شهر نظرآباد برگزار شد.
نظرآباد با کمبود سرانه تخت بیمارستانی مواجه است
رئیس شبکه بهداشت و درمان نظرآباد:
رئیس شبکه بهداشت و درمان نظرآباد گفت: سرانه تخت بیمارستانی برای هر ۱۰۰۰ نفر ۱ تخت است که در نظرآباد یک بیمارستان ۱۰۰تخت خوابی مصوب داریم اما ۶۴ تخت بیمارستانی فعال است و با توجه به جمعیت ۱۵۰ هزار نفری شهرستان با کمبود سرانه تخت بیمارستانی مواجه هستیم.
نشست مشترک معاون فرهنگی دادگستری کل استان البرز با امام جمعه نظرآباد
نجف‌نیا با اشاره به نبود دانش حقوقی حداقلی در بسیاری از مردم، بخش دیگری از مشکلات مردم و دستگاه قضایی را در این حوزه دانست.
توسعه خدمات شهری نظرآباد سنتی و ناشی از سوء مدیریت است
یادداشت؛
عدم توزیع متناسب و عادلانه این خدمات در سطح شهر نظرآباد است که عدم نابرابری کاملا مشهود است وخدمات شهری در کم ترین حد خود قرار دارند که دلیل اساسی آن، سرانه پایین آنها و تراکم جمعیت بالا است.
طرح روز بدون خودرو در شهرستان نظرآباد اجرا شد
اولین طرح روز بدون خودرو همراه با دوچرخه در شهرستان نظرآباد با حضور مردم و مسئولین شهرستانی اجرا شد .
فروشگاه اقتصادمقاومتی، خرید محصول ایرانی را رونق می دهد
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت نظرآباد:
رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان نظرآباد از راه اندازی فروشگاه اقتصاد مقاومتی در این شهرستان خبر داد و گفت:فروشگاه اقتصادمقاومتی ،خرید محصول ایرانی را رونق می دهد و در افزایش آمار اشتغال جوانان موثر است.
عامل توزیع شیشه با دو فقره سلاح گرم در نظرآباد بازداشت شد
دادستان عمومی و انقلاب نظرآباد گفت که عامل توزیع مواد مخدر از نوع شیشه به همراه 250 گرم شیشه و دو فقره سلاح گرم در این شهرستان بازداشت شده است.
ورزش روستایی و بانوان در نظرآباد نیاز به تقویت دارد
رئیس اداره ورزش و جوانان نظرآباد :
ورزش روستایی و بانوان در شهرستان نیاز به تقویت دارد و با توجه به برنامه ریزی های انجام شده توسعه ورزش روستایی و فعال کردن رشته های ورزشی بومی و محلی با همکاری هیئت روستایی در دستور کار خواهیم داشت.
نابسامانی سیمای ظاهری و کالبد شهری نظرآباد سامان یابد
یادداشت؛
نابسامانی سیمای ظاهری و کالبدی شهر نظرآباد با توجه به ابعاد مختلف هویت بخش یک شهر، سر و سامان یابد تا از این طریق هم زیبایی بصری و هم بدنبال آن عدالت اجتماعی و حقوق شهروندی تحقق یابد.
فرزندان شاهد کارمند نظرآباد تجلیل شدند
بمناسبت روز پدر؛
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نظرآباد با تبریک سالروز میلادامام علی (ع) روز پدر گفت:عصر دیروز (۲۱فروردین)از فرزندان شاهد شاغل در دولت از سوی فرماندار شهرستان تجلیل شد
مدیران شهری نظرآباد برای شهرسالم برنامه ریزی کنند
یادداشت؛
شرط برنامه ریزی شهر سالم در نظرآباد ورود متخصصین علوم شهری و استفاده از جدیدترین الگوهای برنامه ریزی در این شهراست.
۲۹ ماموریت سهم آتش نشانان نظرآباد در ایام نوروز
مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرستان نظرآباد گفت: از مجموع ۲۹ ماموریت ضورت گرفته در شهرستان نظرآباد ۱۰ مورد اطفاء حریق و ۱۹ مورد پیگیری حوادث جاده ای از جمله ماموریتهای نوروزی آتش نشانان نظرآبادی بوده است.
صفحه  از ۶۵
logo