** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
دوشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 27
اجرای نمایش خیابانی
"تیتر1"/
نمایش خیابانی "اینجا تا ابدیت" به مناسبت سالروز فتح خرمشهر به صورت تک پرسوناژ جمعه سوم خرمشهر در پارک نبوت کرج اجرا شد.
نخستین جشنواره فیلم کوتاه
"تیتر1"/ با موضوع آسیب های اجتماعی؛
معاونت هنری و سینمایی اداره کلفرهنگ و ارشاد البرز از برگزاری نخستین جشنواره فیلم کوتاه " نگاه " در استان خبر داد.
اجرای ده شب تعزیه به مناسبت شهادت امام علی(ع) در فردیس
"تیتر1"/
همزمان با ایام شبهای قدر و شهادت حضرت علی (ع) گروه تعزیه خوانی قمر بنی هاشم بمدت ده شب از تاریخ یکم خرداد ماه به اجرای تعزیه در پارک بهشت در خیابان منظریه فردیس می پردازند.
نخستین نمایشگاه تصویرسازی در البرز برگزار شد/ بازار کار هنر تصویر سازی در استان خوب نیست/ حق مالکیت آثار؛ مهمترین دغدغه هنرمندان تصویرسازی
گزارش "تیتر1"/
"حوالی اردیبهشت" نخستین نمایشگاه تصویرسازی در البرز با هدف تشکیل شورای تصویرسازی و با نمایش 19 اثر از هنرمندان تصویرگر میزبان علاقمندان در ایران کوچک شد.
اصرار از هنرمندان، انکار از مسئولان فرهنگی/ وقتی همتی برای حفظ ظرفیت هنرمندان بومی در البرز نیست
"تیتر1" گزارش می دهد؛
با وجود گذشت نزدیک به یک دهه از عمر استان البرز، فقدان برخی نهادهای تصمیم گیر و تاثیر گذار در عرصه استفاده از ظرفیت هنر و هنرمندان بومی در برنامه ها و تصمیم گیری های فرهنگی، مظلومیت موضوع فرهنگ و هنر و مغفول ماندن ظرفیت های قابل استفاده در همین زمینه ها بیش از پیش خودنمایی می کند.
ارتقاء درجه 2 سینمای کرج از ممتاز به مدرن
"تیتر1"/
معاون هنری ، سینمایی و سمعی، بصری اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان البرز از برگزاری دو جلسه کمیسیون بند پنج آیین نامه سالن های نمایش فیلم جهت ارتقاء درجه ازممتاز به مدرن خبرداد.
از رنج شیرین حکیم سخن تا احیای زبان فارسی
یادداشت "تیتر1" در سالروز بزرگداشت فردوس؛
بیست و پنجم اردیبهشت‌ماه روز بزرگداشت فردوسی، شاعر و حماسه‌سرای نامی ایران و سراینده «شاهنامه» است که با پاسداشت زبان فارسی نیز همراه شده است.
رونمایی از کتاب
معرفی آثار نویسندگان البرز در "تیتر1"؛
در کتاب" رویای چین، مسیر نوسازی" شباهت های بسیار زیادی میان فرهنگ و چشم انداز های کلان مردم ایران و چین وجود دارد، که این امر خود دلیل بسیار خوبی برای ترقیب ما برای ادامه راه است.
تیر خلاصی مجلس به عرصه هنر موسیقی فاخر/ وقتی لایحه ای بدون وجود اهل فن تصویب می شود
"تیتر1"بررسی می کند:
رییس انجمن موسیقی استان البرز گفت: این مصوبه تیر خلاصی به کار کنسرت و اجرا است و باعث دلزدگی خیل عظیم هنرمندان عرصه موسیقی شد زیرا درشهرهایی مثل کرج قبل از تصویب این لایحه از موزیک و کنسرت استقبال نمی شد حالا با این تفاسیر گرفتاری برای مجری بیشتر خواهد شد.
افتتاح سینما در مشکین دشت بعد از ماه رمضان/ البرز در ماه مبارک رمضان کنسرت برگزار نمی‌ کند
"تیتر1"/مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز :
ناصر مقدم با تأکید بر اینکه توافق‌نامه‌ای با سازمان سینمایی امضا کرده‌ایم در ادامه به تجهیز سالن سیروس صابر اداره کل ارشاد اشاره کرد و افزود: سالن سیروس صابر را به آخرین سیستم برای پخش فیلم‌های هنر و تجربه مجهز می‌کنیم.
تکمیل پردیس تئاتر البرز نیازمند نگاه مسئولین است
"تیتر1"/ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز:
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت:پردیس تئاتر کرج در حال حاضر حدود ٣٠% پیشرفت داشته است و از مسوولین انتظار داریم از این پروژه فرهنگی حمایت نموده تا بتوانیم در حداقل زمان ممکن آن را افتتاح کرده و گام مثبتی در جهت ارتقای فرهنگ و هنر البرز برداریم.
دومین جشنواره قرآنی، فرهنگی، هنری رمضان در البرز برگزار می شود
"تیتر1"/ مدیر کل فرهنگ و ارشاد در نشست خبری خبر داد:
مدیرکل ارشاد اسلامی البرز گفت: دومین جشنواره قرآنی، فرهنگی، هنری رمضان از ۲۴ اردیبهشت ماه به مدت یک هفته در این استان برگزار می‌شود.
سینمای دفاع مقدس؛ پرواز با بال های بسته/ باید برای پر مخاطب شدن سینمای جنگ راهکاری اندیشید
"تیتر1"/ نقدی بر سینما در هفته هنر انقلابی:
در مجموع تاریخ هشت ساله ی دفاع مقدس و شخصیتهای ماندگاری که در دل خاطرات و روایات آن وجود دارد پر از قصه های ناب برای فیلمسازی است که واقعا حیف است که به آن پرداخته نشود.
نقش پررنگِ بزرگ مردِ البرزی در نهضت کوچک جنگلی
"تیتر1"/ یادداشت:
دکتر حشمت طالقانی معروف به حشمت الاطبا یار میرزا کوچک خان جنگلی و نفر دوم هیات اتحاد اسلام، نقش اساسی در پیشبرد نهضت اسلامی جنگل ایفا نمود
دنگ و فنگ روزگار فرصتی برای خندیدن به مشکلات
"تیتر1"/ نقدی بر سریال ساده اما مخاطب پسند؛
کارگردان در این سریال خواسته است تنها این را به مردم بگوید که به دنگ و فنگ های روزگار بخندند زیرا یک روزی روایت فیلم نامه ی همین سریال در زندگی بسته خواهد شد .
صفحه  از ۹۱
logo