** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
دوشنبه ۰۷ فروردين ۱۳۹۶ - 2017 March 27
ایستگاههای آتش نشانی در نوروز 96 فعال هستند
مدیرعامل آتش نشانی نظرآباد:
مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرستان نظرآباد از آماده باش نیروهای آتش نشانی در ایام نوروز96 و فعالیت امداد ونجات این شهرستان خبرداد.
بارش بهاری مردم نظرآباد را به دردسر انداخت
زیرسازی نامناسب کوچه ها و معابر سطح شهر نظرآباد و بارش های بهاری در ابتدای سال جاری در این شهرستان مردم و مسافران نوروزی را برای عبور و مرور به دردسر انداخته است.
راه شهدا جوانان امروز را متحول کرده است
رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نظرآباد:
رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نظرآباد با بیان اینکه خانواده معزز شهدا و پدران و مادران آنان از ذخائر ارزشمند انقلاب اسلامی محسوب می شوند.
توسعه فیزیکی در شهر نظرآباد منطقی نیست
یادداشت؛
با توجه به مسایلی که در شهر نظرآباد وجود دارد توسعه فیزیکی در شهر نظرآباد به صورت افقی منطقی به نظر نمی رسد
پویش مردمی
درآستانه سه شنبه پایانی سال؛
دانش آموزان نظرآبادی در اقدامی جالب با تهیه دست نوشته ای تعهد دادند به پاسداشت شهدای آتش نشان حادثه ساختمان پلاسکوی تهران از مواد آتش زا در مراسم چهارشنبه سوری استفاده نکنند و با این اقدام پویش مردمی ” نه به چهارشنبه سوزی” از مدارس نظرآباد آغاز شد.
فرهنگ سازی آیین چهارشنبه سوری خطرات را کاهش می دهد
مدیر عامل سازمان آتش نشانی نظرآباد گفت:
فرهنگ سازی ها در خصوص چهار شنبه سوری باید به صورت دائمی بین قشر دانش آموز ما انجام شود تا ملکه ذهنشان بشود و از این دست وسایل آتش زا استفاده نکنند.
کالای تولید کنندگان البرزی در نمایشگاه بهاره نظرآباد عرضه می شود
رئیس اتاق اصناف شهرستان نظرآباد گفت:
نکته ویژه نمایشگاه بهاره امسال نظرآباد حضور واحد های صنعتی فعال در شهرک های صنعتی سپهر و نظرآباد است که با توجه به تولیدات خود به صورت از تولید به مصرف فعالیت می کنند.
شهرستان نظرآباد را از بن بست خارج کنیم
یادداشت؛
سالها قبل یکی از عمده ترین مشکلات شهر نظرآباد بن بست بودن این شهر بود که با اتمام پروژه جاده نجم آباد _اشتهارد این بن بست عملاً باید شکسته می شد اما متاسفانه تکمیل و بهره برداری جاده_اشتهارد فرصتی نصیب مردم نظرآباد نکرد.
دیوارهای نظرآباد در تسخیر تبلیغات ناموزون است
نتیجه بی توجهی مسئولین؛
عدم نظارت شهرداری و تبلیغات بی رویه اصناف مختلف بر دیوارهای شهر و تابلوهای مزاحم و دیوارنویسی هایی که هر روز بر تعداد آن افزوده می شود موجب شده زیبایی بصری در نظرآباد در آستانه عیدنوروز و سال جدید برهم ریخته باشد.
طرح ملی دادرس هلال احمر در مدارس نظرآباد اجرا شد
معاون جمعیت هلال احمر شهرستان نظرآباد :
معاون شعبه جمعیت هلال احمر شهرستان نظرآباد از برگزاری موفقیت آمیز طرح دادرس ملی در آموزشگاههای دختر و پسر آموزش و پرورش شهرستان نظرآباد خبر داد.
پراکندگی نا متوازن جمعیت شهر نظرآباد را آسیب پذیر کرده است
آسیب پذیری اجتماعی در این شهر به تبع آسیب پذیری کالبدی بالا و پراکنش غیرمنطقی جمعیت، گروه های سنی آسیب پذیری، ضریب بی سوادی و موارد دیگر آسیب پذیری اجتماعی نیز قوت می باید.
مدیریت جامع شهری در نظرآباد مغفول مانده است
یادداشت؛
یکی از مشکلات اساسی در بحث مدیریت شهری کشور و بالطبع شهرستان نظرآباد در جهت محقق شدن اصل صدم، نبود مدیریت جامع شهری است.
جاده روستای دنگیزک نیازمند نگاه مسئولین بخشداری است + عکس
روستای دنگیزک واقع در شهرستان نظرآباد شرایط جاده ای خوبی ندارد و طول مسیر این جاده پر از چاله ها و حفره هایی است که یا به مرور زمان ایجاد شده و یا توسط شرکت های خدمات رسان کنده کاری و رها شده است و مشکلاتی را برای اهالی محل و خودروهای عبوری بوجود آورده است.
سامانه ۱۳۷ نظرآباد ۲۴ ساعته می شود
معاون خدمات شهری شهرداری نظرآباد:
معاون خدمات شهری شهرداری نظرآباد از ۲۴ ساعته شدن سامانه ۱۳۷ شهرداری نظرآباد خبر داد.
مدیریت نامطلوب نقاط قوت نظرآباد را به تهدید تبدیل کرده است
کارشناس ارشد جغرافیا و برنامه ریزی شهری:
علیرضا گروسی کارشناس ارشد شهری گفت: نظرآباد به عنوان غربی ترین شهرستان استان البرز دارای ویژگی های مطلوب و نقاط قوت جغرافیایی است که عدم توجه و ناکارآمدی مدیریتی موجب تبدیل آنها به تهدید شده است.
صفحه  از ۶۳
logo