** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
اصناف نظرآباد در مشارکتهای عمومی پیشگام و موثرهستند
رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت نظرآباد:
رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان نظرآباد گفت: اصناف همواره در عرصه ها و صحنه های مختلف اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و مذهبی و ابراز پایبندی عمیق به آرمانهای امام راحل (ره) و مشارکتهای عمومی پیشگام و موثر هستند.
مشکل آب شرب نظرآباد حل نشد/ مسئولین چاره بیندیشند
به گفته مردم شهرستان نظرآباد همچنان مشکل آب شرب حل نشده باقی مانده است
مسیر راهپیمایی روز قدس در شهرستان نظرآباد تعیین شد
مسیر راهپیمایی در نظرآباد بر اساس تصمیم ستاد هماهنگی مسجد غدیریه_ میدان لاله_ خیابان انقلاب_ میدان شهدا_ خیابان شهدای شمالی_ خیابان شهید شیرودی و در انتها مصلی امام خمینی خواهد بود
فلسطین، لبنان و سوریه خط مقدم جهان اسلام هستند
معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان نظرآباد:
زینی وند معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان نظرآباد گفت: غیرت دینی ما اجازه نخواهد داد به آب و خاک و ناموس مسلمانان و انسان ها تجاوز شود و امروز فلسطین، لبنان و سوریه خط مقدم جهان اسلام است وبرای حفظ نظام و میهن اسلامی باید در آن جبهه ها بجنگیم
زمزمه جوشن کبیر در اولین شب از لیالی قدر در شهرستان نظرآباد+تصاویر
مردم مومن و شب زنده دار شهرستان نظرآباد شامگاه دیشب همزمان با شب ۱۹ رمضان و اولین شب از لیالی قدر تا پاسی از شب با خدای سبحان رازو نیاز کرده و نماز و دعا خواندند.
کارخانه سیمان آبیک تحت کنترل اداره محیط زیست است
رئیس حفاظت از محیط زيست نظرآباد:
صحبتی گفت: در گذشته بحث آلودگی کارخانه سیمان آبیک مطرح بوده اما کارخانه قدیمی خط تولید خود را بهسازي کرده و به سیستم آنلاین کنترل آلودگی هوا مجهز است و محیط زیست به طور کامل این کارخانه را تحت کنترل دارد.
در ماه مبارک رمضان جهش قیمتی نداشتیم
رییس اتاق اصناف شهرستان نظرآباد:
رِییس اتاق اصناف شهرستان نظرآباد: بازار شهرستان از محصولات مخصوص ماه رمضان اشباع شده است و امسال با شروع ماه رمضان جهش قیمتی نداشتیم و همه اقلام مورد نیاز به راحتی در اختیار مردم قرار می گیرد.
بازداشت یکی از کارکنان گمرک استان البرز به اتهام ارتشا
دادستان عمومی و انقلاب نظرآباد خبر داد:
یکی از کارکنان اداره گمرک استان البرز به اتهام ارتشا بازداشت شد.
تکمیل ۱۲ پروژه ورزشی نظرآباد به اعتبارات ملی و استانی نیاز دارد
سرپرست اداره ورزش و جوانان نظرآباد:
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان نظرآباد گفت: ۱۲ پروژه ورزشی شهرستان نظرآباد نیازمند اعتبارات استانی و ملی است.
ویروس تب کریمه کنگو در نظرآباد دیده نشده است
محمدی گفت: توزیع گوشت در بازار تحت نظارت و کنترل است و خوشبختانه ویروس تب کریمه کنگو در شهرستان نظرآباد دیده نشده است.
نمایشگاه دایمی صنایع دستی نظرآباد پشت چراغ قرمز اعتبارات ماند
امینی معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی البرز گفت:با توجه به اینکه اعتبارات صنایع دستی در زمان معین ابلاغ نمی شود برپایی نمایشگاه صنایع دستی در نظرآباد مشخص نیست.
نمایشگاه دایمی صنایع دستی نظرآباد پشت چراغ قرمز اعتبارات ماند
امینی معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی البرز گفت:با توجه به اینکه اعتبارات صنایع دستی در زمان معین ابلاغ نمی شود برپایی نمایشگاه صنایع دستی در نظرآباد مشخص نیست.
۶۰ تن شکر و ۶۱ تن برنج سفید وارد بازار نظرآباد شد
رئیس اداره جهاد کشاورزی نظرآباد؛
دکتر تورج محمدی رئیس جهاد کشاورزی شهرستان نظرآباد گفت: در ماه مبارک رمضان ۶۰ تن شکر و ۶۱ تن برنج سفید وارداتی توسط مباشران وارد بازار شهرستان شده است.
شیب و ارتفاع پل هوایی نظرآباد هنوز ابهام دارد
یادداشت/
شیب و ارتفاع پل و همچنین شفافیت مالی ساخت این پروژه هنوز ابهام دارد و باید تحلیل های دقیق کارشناسی بر روی آن صورت گیرد تا خروجی و بازخورد ساخت این پل توجیه پذیر باشد.
پایگاه تابستانی در مدارس نظرآباد دایر خواهد شد
معاون آموزش و پرورش نظر آباد:
معاون اداره آموزش و پرورش شهرستان نظر آباد در پایان در خصوص اوقات فراغت دانش آموزان در تابستان گفت: تابستان شاید مدرسه تعطیل شود اما تربیت تعطیل نمی شود آموزش وپرورش ومدارس هم در حوزه های مختلف فعالیت متنوعی خواهند داشت.
صفحه  از ۶۸
logo