** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
سه‌شنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 January 22
ورود 20 هزار نفر به اکو سیستم خانه استارتاپی در کرج/ کارخانه نوآوری به زودی در البرز تاسیس می شود/ تمایل استان برای تبدیل شدن به پایتخت فعالیت های استارتاپی در کشور
گفتگوی "تیتر1" با مدیر اولین خانه استارتاپ کشور در کرج:
احمد خیری گفت: هدف کلی از ایجاد این مجموعه ایجاد اشتغال پایدار و تاب آور در سطح شهر کرج و استان البرز و توسعه اقتصاد شهری از طریق استارتاپ هاست.
نیاز امروز ارتباط تنگاتنگ صنعت و دانشگاه است/ تولید انبوه  30 درصد از پژوهش های دانشگاه علمی کابردی
رییس دانشگاه علمی کابردی در گفتگو با "تیتریک":
رییس دانشگاه علمی کابردی قند کرج گفت: عمده پژوهش ها در دانشگاه علمی کاربردی منجر به یک محصول می شود و در قالب یک کار یا نیاز در جامعه مطرح می شود و این اتفاق در دانشگاههای نسل سوم کمتر اتفاق می افتد.
70 درصد پایان نامه های پژوهشی در کشور دور ریز هستند/ لازمه توسعه فرهنگ پژوهشی تدوین نظام فرهنگی با اصالت اسلامي و ايراني است
"تیتر1"/ یادداشت پژوهشگر برتر البرزی؛
نکته بسیار تاسف بار دیگر در پژوهش های داخلی دورریزی ۷۰ درصدی پایان نامه ها ست که طبق آمار برای هر پایان نامه دوره ارشد حدود ۳/۵ میلیون و برای پایان نامه های دوره دکتری حدود ۱۷ میلیون تومان از بیت المال هزینه می شود.
پژوهشی که در کنج کتابخانه بماند در راستای ماموریت دانشگاه علمی کاربردی نیست/ هدف ما داشتن رابطه تنگاتنگ با صنعت است
معاون پژوهشی مرکز علمی کاربردی در گفتگو با "تیتر1"مطرح کرد:
جمشیدی با بیان اینکه حدود 30 درصد از پژوهش های دانشگاه علمی کاربردی تجاری سازی و وارد بازار شده است، بیان کرد: پژوهش هایی مانند اسباب بازی، اینترنت اشیاء، وکیوم فور می ، صنایع غذایی در انواع مختلف و ... ، چند نمونه از پژوهش هایی است که کاربردی و وارد صنعت شده است.
خلاقیتی که خستگی در یک دانشجو شکوفا کرد/ کارآفرینی طرح پژوهشی برای 30 البرزی
گفتگوی "تیتریک" با پژوهشگر البرزی:
پژوهشگر جوان البرزی با کاربردی کردن ایده پژوهشی خود توانست در کنار ایجاد شغل برای 30 نفر، صندلی ای را طراحی کند که فرد با ساعتها نشستن بر روی احساس خستگی نمی کند.
از طرح پژوهشی دانشجویی تا صادرات به سه کشور/ اشتغال به کار 80 نفر با کاربردی کردن یک ایده در البرز
گفتگوی "تیتریک" با پژوهشگر البرزی:
پژوهشگر جوان البرزی با کاربردی کردن ایده پژوهشی خود توانست در کنار ایجاد شغل برای 80 نفر، بازار داخلی و حتی خارجی نیز برای محصول پژوهشی خود پیدا و درآمدزایی کند.
مقابله با اختلاس و آینده نگری استارت آپ ها با پروژه تحلیل
گفتگوی "تیتر1" با نخبه بسیجی البرزی؛
رئیس هیات مدیره شرکت پردازش هوشمند البرز: آینده نگری برای موفقیت یا عدم موفقیت استارت آپ یا کسب و کار مدیران مهم ترین هدفی است که در پروژه تحلیل big data دنبال می شود.
جوان بسیجی البرزی؛ مخترع تنها سامانه هوشمندساز کشور/ تیغ نبود بازار فروش بر گلوی تولیدات ملی/
گفتگوی اختصاصی "تیتر1" همزمان با آغاز هفته بسیج؛
محمد جواد روستاپیشه، جوان البرزی با همراهی دوستش علیرضا چگینی تنها سیستم هوشمندساز کشور را با نام "نویس" برای مدارس و ادارات تولید کرده است.
صفحه  از ۲
logo