** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ - 2017 January 18
آرایش‌های سنگین، زنانگی‌های سبک
این آرایشگاه‌ها تنها با معرفی این و آن مشتری می‌گیرند و گوشه‌ای از خانه، یک طبقه واحد مسکونی، پیلوت یا پارکینگ را به آرایشگاه تبدیل کرده‌اند.
۵۵ درصد طلاق‌ها در ۵ سال اول زندگی رخ می‌دهد
شواهد آماری نشان می دهد نزدیک ۱۵ درصد از طلاق‌ها در یک‌سال اول زندگی مشترک رخ می دهد و حدود ۵۵ درصد از جدایی‌ها مربوط به ۵ سال اول زندگی مشترک است.
مجازات های قانون در خصوص توهین افراد در شبکه‌های اجتماعی
توهین به افراد به واسطه هر وسیله، ابزار و یا تجهیزاتِ ارتباطی بر اساس ماده 608 قانون مجازات اسلامی جرم محسوب می‌شود و به جزای نقدی یا شلاق محکوم می شود.
خانم ها، لطفا از گفتن این کلمات به همسرتان به شدت پرهیز کنید
اینکه تعامل بین همسر چقدر می‌تواند در زندگی زناشویی نقش مثبت ایفا کند بستگی زیادی به جملات رد و بدل شده بین زن و شوهر دارد.
سودای کسب ثروت با بازارسازان جوان/ تفاوت بازار یابی شبکه ای با شبکه های هرمی
بازاریابی شبکه ای یکی از روش هایی است که عده ای جویای کار با فعالیت در چنین دایره ای تلاش می کنند با کسب در آمدِ مطلوب، زندگی مرفه تری را برای خویش فراهم سازند.
خسارت سنگین آلودگی هوا به اقتصاد/ کیفیت هوای کلانشهرها
رئیس سازمان محیط زیست ضمن اشاره به خسارت های سنگین آلودگی هوا به اقتصاد، گفت: کیفیت هوای کلانشهرها روبه بهبود است، اما هنوز به برنامه هایمان در این راستا دست نیافته ایم.
آماری که بر لزوم ساماندهی شبکه‌های اجتماعی و جایگزینی اینترنت ملی تأکید می‌کند
آمارهای ضریب نفوذ شبکه‌های اجتماعی در بین مردم ایران نشان می‌دهد که دولت باید برای جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی این شبکه‌ها را ساماندهی و اینترنت ملی را جایگزین اینترنت جهانی کند.
چالش الگوبرداری جوانان از مشاهیر/ پس لرزه‌های رفتارهای نامتعارف ستارگان در جامعه چیست
میل به شهرت طلبی و الگوبرداری جوانان و نوجوانان از افراد مشهور از نمونه پدیده هایی به شمار می رود که آسیب ها و فرصت های بسیاری را در پی دارد.
حاکم شدن دنیای مجازی بر دنیای واقعی
قائم مقام معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه گفت: امروز دنیای مجازی که بستر آسیب های اجتماعی است در حال حاکم شدن بر دنیای واقعی است.
هشدار درباره نمایش انبوه سریال‌های کره‌ای در تلویزیون
اگر بخشی از میراث و داشته‌های فرهنگی یک کشور به دیگران انتقال داده شود خوب است اما در بیشتر موارد، این انتقال صرفا تحریک‌کننده است.
امکان بازنشستگی زنان با 20 سال سابقه خدمت
مجلس در مصوبه‌ای دستگاه‌ها و شرکت‌های دولتی و غیردولتی را موظف کرد با درخواست بازنشستگی بانوان شاغل با ۲۰ سال سابقه خدمت موافقت کنند.
خلاصه آدابی که کودک تا 9 سالگی باید یاد گرفته باشد
کودکان معمولا به طور عامدانه بی‌ادب نیستند، در اغلب موارد مسئله این است که آنها اصول رفتار مودبانه را یاد نگرفته‌اند.
قصه تلخ جدایی و گسست زوجین جوان، چگونه حل و فصل می شود
طلاق آنقدر تلخ، تأسف آور و نگران کننده است که به اعتقاد برخی کارشناسان، حل و فصل و پیشگیری از آن نه تنها یک امر مطلوب، بلکه ضرورتِ اجتناب ناپذیرِ جامعه فعلی ایران به شمار می رود.
جدیدترین آمار ازدواج و طلاق در کشور/ ثبت ۱۰۵ هزار طلاق توافقی در ۱۰ ماه گذشته
در نزدیک به ۱۰ ماه گذشته از سال جاری، ۱۳۸ هزار و ۳۵۳ واقعه طلاق در کشور ثبت شده که از این تعداد، ۱۰۵ هزار و ۵۳۳ مورد طلاق توافقی بوده است.
«لب به سیگار» قبل یا بعد از دانشگاه
معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به آسیب‌های اجتماعی از جمله استعمال دخاینات در دانشگاه‌های علوم پزشکی پرداخت.
صفحه  از ۲۹۹
logo
نیازمندیها
فروشگاه اینترنتی دیجی کالا
بررسی، انتخاب، خرید آنلاین در سراسر کشور