** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
دلتان می‌خواهد بدون سونوگرافی جنسیت جنین خود را بدانید؟
میل به شیرینی‌ها، ترشی‌ها و حساسیت به بو و حتی میل به مصرف مواد‌غذایی غیرمفید از جمله مسائلی است که خانم‌های باردار در طول دوران بارداری آن را تجربه می‌کنند.
زنان سیگاری در معرض چه بیماری هایی هستند؟
این آگاهی عمومی وجود دارد که سیگار کشیدن برای سلامت مضر بوده و ریسک ابتلا به بیماری قلبی، سرطان، بیماری ریوی و سکته مغزی را افزایش می دهد.
بیماری که برای سلامت مادر و جنین مفید است
ویار بارداری مشکلی شایع در اوایل بارداری است اما پژوهش ها از مفید بودن این بیماری برای سلامت مادر و جنین خبر می‌دهد.
خواصی که روغن گل مغرب برای زنان دارد
غالبا بانوان به دلیل زایمان و یائسگی و بارداری بیشتر دچار ریزش مو می شوند به همین دلیل استفاده از روغن گل مغربی و بهره مندی از خواص بیشمار آن به بانوان توصیه می شود.
رمز خوشبختی و موفقیت در زندگی مشترک/ عاشقانه ها
زوج های موفقی که سال ها در کنار هم زندگی خوبی را سپری می کنند، معمولا رمز و رازهایی دارند که زن و شوهرهای جوان تر از آن‌ها بی خبرند.
علائمی که نشان می دهد آمادگی ازدواج کردن ندارید
ازدواج یکی از بزرگ‌ترین تعهدات در زندگی است. طبیعی است که با تصور اینکه قرار است باقی عمرتان را با یک نفر دیگر سپری کنید، کمی مضطرب شوید و حتی بترسید، اما این احساسات در چه حدی نشاندهنده‌ی چیزی فراتر از اینها هستند؟
شغل‌های پردرآمد و مناسب برای بانوان
خانم‌ها به دلیل داشتن تمرکز بیشتر برای انجام کار‌های حساس، مناسب هستند. در اینجا به معرفی مشاغلی می‌پردازیم که برای خانم‌ها مناسب است.
نکات طلایی برای رهایی از تنش در زندگی مشترک
زن و شوهرهایی که با رعایت چند توصیه می توانند به زندگی شان رنگ آرامش بزنند اما آنقدر این کار را نکرده اند که راه حلی بهتر از طلاق نیافته‌اند.
چرا طول زندگی های زناشویی کوتاه شده است؟
یک متخصص و روانشناس آمریکایی توضیحات جالبی درباره تفاوت ازدواج‌های امروزی با گذشته داده و دلایل کوتاه بودن زندگی‌های زناشویی امروز را مشخص کرده است.
بعد از 40 سالگی خود را محدود نکنید
زمانی که وارد دهه 40 سالگی زندگی مان می شویم، احساس می کنیم که دوران جوانی خود را پشت سر گذاشته ایم، به همین دلیل خود را از بسیاری کارها محروم می کنیم. اما هیچ قانونی برای بایدها و نبایدهای ما وجود ندارد.
مضرات غذا خوردن بیش از اندازه در زمان بارداری
غذا خوردن بیش از اندازه در زمان بارداری به نفع کودک نیست و حتی می تواند منجر به ختم بارداری و سقط جنین شود.
جملات منفی که زندگی شما را تهدید می کند
جمله‌ های منفی به راحتی ازدواج‌هایی که سالیان سال ادامه داشته‌اند را ویران می‌کند. اگر ارتباط و احترام بین شما و همسرتان ضعیف‌تر شده است، احتمالاً نگران زندگی‌ زناشویی تان شده‌اید.
راهکارهایی که صمیمیت را به زندگی شما باز می گرداند
امکان ندارد که دو نفر با دو تربیت خانوادگی متفاوت با هم زندگی کنند و اختلافی بین شان وجود نداشته باشد. مهم این است که چگونه دعوا‌ها و اختلاف نظرهایمان را مدیریت کنیم تا به رابطه مان لطمه‌ای وارد نشود.
خطر اعتیاد بانوان باردار به مکمل‌های دارویی
بسیاری از بانوان در دوران بارداری برای تقویت خود و سلامت جنین از مکمل های دارویی استفاده می‌کنند اما مصرف این داروها نیاز به مجوز پزشک دارد.
رنگ های شیمیایی چه بلایی بر سر بانوان می آورد
بازار رنگ مو‌های شیمیایی همیشه داغ است اما باید بدانیم این مواد شیمیایی آسیب جدی به مو و سلامتی مصرف کننده‌ها می‌زند.
صفحه  از ۳۶
logo