** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
يکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - 2021 February 28
علت توقف سفرهای خارجی اعضای خانواده هاشمی
این محدودیت، ربطی به افزایش قیمت دلار، بلیت هواپیما، هزینه های سنگین سفر، هتل، خوراک و... ندارد، چرا که هر چه این قیمت ها بالا برود، چنانچه برخی ارتباطها وجود داشته باشد و از امکاناتی نظیر بلیت رایگان نیز برخورداری وجود داشته باشد، مشکلی پیش نمی‌آید.
منظور آقای جنتی از گردن کلفت، هاشمی نبود
در ميان اصلاح طلبان براي نامزدي در انتخابات رياست جمهوري افرادي مطرح هستند که محترمند اما احساس مي كنم بيشتر روي آقاي جهانگيري اجماع بيشتري است.
کاندیداتوری هاشمی برای هزینه مند کردن انتخابات ارزشمند است
گنجی: «اگر هاشمی رفسنجانی در این شرایط کاندیدا بشود تأئید یا رد صلاحیتش کار دشوار و پر هزینه ای خواهد بود... کاندیداتوری هاشمی برای هزینه مند کردن انتخابات چیز بسیار مثبتی است[!]»
از قول من بنویسید هاشمی حتماً کاندیدا می‌شود
هاشمی و حامیان اصلاح طلب او در کنار طرح ایده های جنجالی شان، همچنان بر حضور بر انتخابات تاکید دارند.
مدیرمسئول مغرب،
رئیس ستاد مردمی حمایت از هاشمی در انتخابات ۸۴ ، هاشمی را تهدید به افشاگری کرد.
دستبند سبز در جلسه هاشمی!/ میتینگ پرحاشیه انتخاباتی
دیداری غیر منتظره که شاه بیت آن را می‌توان در یک عبارت خلاصه کرد: "دعوت از هاشمی برای حضور در انتخابات".
انتخاباتی آزاد است که بابای من برنده شود
بازخوانی گفتگوی مهدی هاشمی با روزنامه مشهور آمریکایی
از نظر خانواده هاشمی انتخاباتی آزاد محسوب می شود که در آن پدر و یا کاندیدای مدنظر ایشان حائز رتبه اول شوند " وگرنه یا تقلب صورت گرفته و به قول عفت مرعشی "مردم باید به خیابان ها بریزند"و یا انتخابات مذکور انتخابات آزادی نبوده است.
فائزه هاشمی برای رییس مجلس نامه نوشت
خانم هاشمی به نصب دوربین در محل‌هایی نظیر حمام اعلام اعتراض می‌کرد، ولی پاسخ داده شده بود، که فیلم این دوربین‌ها توسط زنان مشاهده می‌شود. خانم هاشمی حتی به این امر هم معترض بود.
عمار واقعی فتنه 88 هاشمی بود
همزمان با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری یازدهم،‌ فعالیت شخصیت های سیاسی بویژه آقای هاشمی رفسنجانی هم ابعاد گسترده تری به خود گرفته است.
از مهدی هاشمی معدوم تا مهدی هاشمی بازداشت شده
پس از انتشار عمومی اعترافات مهدی هاشمی و اعضاء باندش مشخص گردید که آن جریان ضمن انحراف از اصول و مبانی انقلاب و امام(ره)، در پی حاکمیت خط سیاسی خود برگرفته از اسلام التقاطی بود.
اقدام سوال برانگیز و غیرمترقبه سایت هاشمی رفسنجانی
رادیو فرانسه: «علی اکبر هاشمی رفسنجانی در اقدامی غیرمترقبه سخنانش را در جمع اعضای سپاه پاسداران ایران در سال 1367 منتشر کرده است.»
هاشمی دیگر اعتقادی به وظایف انقلابی ندارد
صادق زیبا کلام :
یک فعال سیاسی نزدیک به هاشمی رفسنجانی تصریح کرد که وی دیگر همچون سی، چهل سال گذشته اعتقادی به وظایف انقلابی خود ندارد.
10 تعبیر متفاوت آقای هاشمی از سَبک زندگی / هاشمی رفسنجانی بدون شرح (6)
10 تعبیر متفاوت آقای هاشمی از سَبک زندگی؛ مگر همه مردم باید زاهد باشند؟ جاده اقتصاد یک جاده دو طرفه است، جاده شعار و آرمانگرایی هم نیست!
انحراف از مرکز استراتژیک ریاست جمهوری هاشمی آغاز شد
حجت الاسلام روانبخش در مناظره با حق شناس:
میزگرد "بازگشت یا عبور از گفتمان 84" با حضور محمدجواد حق‌شناس استاد دانشگاه و عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی و حجت‌الاسلام قاسم روانبخش عضو شورای مرکزی جبهه پایداری و دبیر سیاسی نشریه پرتو برگزار شد.
هاشمی رفسنجانی بدون شرح (5) + تصاویر
سایت منتسب به حجت الاسلام و المسلمین هاشمی رفسنجانی یکی از مصاحبه های سال 84 وی را باز نشر داده است که بیانگر تاکید و تایید مجدد رفسنجانی بر متن این مصاحبه است.
صفحه  از ۱۹
logo