** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
يکشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 28
آمار عدم بازگشت دانشجویان بورسیه
رئیس سازمان امور دانشجویان روند بازگشت دانشجویان بورسیه را تشریح کرد و گفت: به طور متوسط ۱۰ تا ۱۵ درصد از بورسیه ها باز نمی گردند که این موضوع ارتباطی به این دولت یا دولت های قبل ندارد.
۱۸ دانشگاه ایرانی در جمع برترین دانشگاه های دنیا قرار گرفتند
سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) گفت: در رتبه بندی لایدن در سال ۲۰۱۷ میلادی تعداد ۱۸ دانشگاه از جمهوری اسلامی ایران در جمع ۹۰۲ دانشگاه برتر جهان قرار گرفتند.
بیکارانی که هر سال تحصیل‌کرده‌تر می‌شوند
اطلاعات به دست آمده حاکی از آن است که یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر از جمعیت ۳ میلیون و ۲۰۳ هزار نفری بیکار کشور از فارغ التحصیلان دانشگاهی هستند.
وزارت علوم رشته محل های درخواستی دانشگاه آزاد را تایید کرد
معاون آموزشی وزارت علوم از بررسی و تایید یک سری از رشته محل های دانشگاه آزاد اسلامی در سال جاری خبر داد و گفت: این رشته محل ها براساس بررسی های جدید تایید و به دانشگاه آزاد ابلاغ شده است.
پاسخ مشاور عالی رئیس سازمان سنجش به سوالات داوطلبان آزمون سراسری
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش، سوالات مخاطبان خبرگزاری فارس در زمینه آزمون سراسری را پاسخ داد.
مهلت انتخاب رشته دکترا ۹۶ تمدید شد
سازمان سنجش آموزش کشور مهلت انتخاب رشته آزمون دکترا ۹۶ را تا شنبه 16 اردیبهشت‌ماه تمدید کرد.
مهلت انتخاب رشته آزمون دوره دکتری سال ۹۶تا روز چهارشنبه
مشاور عالی سازمان سنجش کشور گفت: مهلت انتخاب رشته آزمون دوره دکتری سال ۹۶ فردا چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه به اتمام می‌رسد.
۵ خبر مهم از ۴ کنکور پرطرفدار سال ۹۶ + نکات کلیدی
انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۶ از روز (شنبه) آغاز شده و داوطلبان تا ۱۳ اردیبهشت فرصت دارند نسبت به انتخاب ۵۰ رشته اقدام کنند.
سؤالات آزمون کارشناسی ارشد امروز منتشر می‌شود
سؤالات آزمون هر یک از کدرشته‌های امتحانی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته تا پایان امروز شنبه نهم اردیبهشت 96 روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد.
آخرین مهلت دریافت کارت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مهلت دریافت کارت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد امشب پایان می‌یابد.
آغاز توزیع کارت آزمون کارشناسی ارشد از امروز
کارت آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۶ از امروز دوشنبه توزیع می‌شود.
زمان توزیع کارت آزمون ارشد
آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته‌ سال‌ ۱۳۹۶ در روزهای پنجشنبه و جمعه ۷ و ۸ اردیبهشت ماه برگزار می شود و داوطلبان از دوشنبه ۴ اردیبهشت می توانند کارت خود را به صورت اینترنتی دریافت کنند.
ظرفیت پذیرش در دکتری ۹۶ اعلام شد/ زمان آغاز انتخاب رشته
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ظرفیت پذیرش در آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۱۳۹۶ بدون احتساب ظرفیت دانشگاه آزاد، بیش از ۱۴ هزار نفر تعیین شده است.
نتیجه اولیه آزمون دکتری اعلام شد
نتیجه اولیه آزمون دکتری سال ۹۶ بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت.
کارنامه آزمون دکتری امروز منتشر می شود
تعداد ۱۹۹ هزار و ۳۰۳ داوطلب آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۶ مجاز به انتخاب رشته شده اند و نتایج اولیه به شکل کارنامه برای تمامی داوطلبان امروز دوشنبه ۲۸ فروردین در سایت سنجش منتشر می شود.
صفحه  از ۸۹
logo