** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
پنجشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۶ - 2017 March 30
جزئیات کامل توزیع کالای ویژه شب عید
با فرارسیدن نوروزبحث تنظیم بازار اهمیت ویژه‌ای دارد، چرا که طی سال جاری بازار کالاهای اساسی نظیر شکر، گوشت قرمز و برنج نوسانات چشمگیری را تجربه کرد.
مسئولیت گرانی برنج خارجی با کیست؟
کارشناسان بخش خصوصی معتقدند که تأخیر در آزاد سازی واردات و رقابت بخش دولتی با بخش خصوصی بر سر واردات برنج چنین وضعیتی در بازار را رقم زده است.
گرانی روز به روز قیمت موادغذایی و چشمِ انتظار مردم به تدبیر دولتی ها/ تنظیم بازار به  افزایش عرضه  خلاصه نمی شود!
در آستانه ایام نوروز، علیرغم وعده های پی در پی مسئولین در مورد کاهش قیمت ها و تنظیم بازار ، دوباره بسیاری از اقلام خوراکی رشد صعودی قیمت را تجربه کردند.
قیمت مرکبات نجومی شد
باتوجه به بارندگی‌های اخیر امکان برداشت میوه و صیفی‌جات در جنوب کشور با مشکل روبرو است و کاهش عرضه در بازار باعث افزایش قیمت انواع مرکبات و صیفی جات شده است.
سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان؛ سازمانی دولتی با کارنامه ضعیف
انفعال سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ، از پس گرانی روز به روز کالاها و کاهش کیفیت برخی از آن ها، کاملا مشهود است.
معمای افزایش قیمت اقلام اساسی و کاهش نرخ تورم
بر اساس داده های بانک مرکزی از متوسط قیمت خرده فروشی برخی از مواد خوراکی درتهران و ﺩﺭ ﻫﻔﺘﻪ منتهی به 17 دی ماه سال جاری با نوساناتی روبرو بوده است.
جدول پرفروش‌ترین لپ‌تاپ‌های ۱۷ اینچ
آنچه در زیر می‌آید قیمت روز انواع لپ‌تاپ‌های جدید 17 اینچ در سطح بازار تهران است؛
قیمت آب در بودجه 96 افزایش ندارد
مدیرعامل آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه اهمیت اقلیم و موقعیت اقلیم شرایطی را تحمیل کرده است که دولت در بودجه 96 آب و فاضلاب را در اولویت قرار داده است، گفت: دولت قیمت آب را در بودجه 96 افزایش نداده است.
قیمت آجیل شب یلدا اعلام شد
براساس استانداردهای کارشناسی اتحادیه قیمت آجیل درجه یک شب یلدا در عمده فروشی 40 هزار تومان و آجیل درجه دو 32 هزار تومان به فروش می‌رسد.
سود گرانی گوشت قرمز به جیب چه کسی می رود؟
با افزایش هزار تومانی نرخ هر کیلو گوساله زنده حداکثرقیمت هر کیلو گوشت باید دو هزار تومان افزایش یابد.
هرج و مرج قیمت در بازار حبوبات
عضو اتحادیه مواد غذایی گفت: با توجه به تامین بخشی از حبوبات مصرفی از طریق واردات، افزایش قیمت دلار بر نرخ کالای داخلی نیز تاثیر گذار است.
برنج گران می شود
نائب رئیس انجمن برنج گفت: دولت اعتقادی به نرخ خرید توافقی برنج ایرانی ندارد.
جزئیات طرح اقتصاد مقاومتی شکر
مجری طرح چغندر قند جزئیات طرح خود اتکایی شکر را تشریح کرد و گفت:براساس این برنامه تا افق۱۴۰۴، کشور در تولید شکر به ضریب خوداتکایی بیش از ۹۵ درصد خواهد رسید.
دلایل افزایش قیمت گوشت
بارندگی‌های بهاره سبب بروز سیل و از بین رفتن بخشی از دام‌های سبک شد و در کنار آن، شیوع بیماری تب برفکی سبب شد، تا بسیاری از دام‌ها تلف شوند.
تغییر قیمت‌های ۱۱ گروه کالای اساسی
در هفته‌ای که گذشت تنها قیمت گروه لبنیات ثابت بود و بهای گروه میوه‌های تازه 3.8 درصد، سبزی‌های تازه 10.2 درصد، گوشت قرمز 0.9 درصد، چای 1.1 درصد و روغن نباتی 0.4 درصد افزایش یافت.
صفحه  از ۱۹
logo