** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
سه‌شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - 2019 October 22
تقویت 1543 واحدی شاخص کل بورس
در پایان معاملات امروز روی داد
معامله‌گران بورس تهران امروز در حالی شاهد سبزپوش شدن نماگرهای این بازار بودند که گردش نقدینگی در بازار سهام در مداری کم جان بالا و پایین می‌شود. شاخص کل هم با افزایش ۱۵۴۳ واحد رو به رو شد.
جزييات كامل از نحوه عرضه نفت در بورس
سخنگوی اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی جزییات کامل نحوه عرضه نفت در بورس را تشریح کرد.
شروع پرقدرت معاملات سهام در نخستین روز کاری
با آغاز معاملات امروز شنبه بازار سهام با بازگشت نماگرهای منتخب بورس به مدار مثبت و پس گرفتن دوباره رکوردهای از دست رفته از سوی شاخص کل بورس است، بازاری که با تداوم ورود نقدینگی جدید دوباره نظاره‌گر شکل گیری صف خریدهای میلیونی است.
کارنامه منفی بورس کالا در فروش املاک مازاد بانک‌ها!
جان نگرفتن مصوبه رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور در قالب عدم فروش اموال مازاد بانک ها در سه سال گذشته تا اینجای کار حکم آب سردی داشته بر پیکر عطشناک بورس کالا.
چشم سهامداران به بازگشایی نمادهای بسته
اگرچه هنوز نماد برخی بانکها به دلیل عدم اصلاح صورتهای مالی بر اساس استانداردهای IFRS در بورس بسته است، اما از امروز که رسما فصل مجامع بانکها آغاز می‌شود؛ چشم برخی سهامداران به بورس است.
عقب‌ گرد ۶۹ واحدی شاخص کل بورس
معامله‌گران بازار سهام امروز شاهد عقب گرد نماگرهای منتخب این بازار با غلبه عرضه بر تقاضای سهام در اغلب گروه‌های پیشرو از جمله پالایشی‌ها و خودرویی‌ها بود؛ شاخص کل بورس هم با ۶۹ واحد عقب‌نشینی رو به رو شد.
چشم‌انداز بازار سرمایه در سال ۹۶
عضو هیات مدیره کانون کارگزاران بورس با بیان اینکه صورتهای مالی شرکتها نویدبخش روزهای خوب برای بورس است، گفت: اگر نقدشوندگی بازار بالا باشد، مردم به جای سپرده‌گذاری سهام می‌خرند.
رشد ۳۸۸واحدی شاخص کل بورس
قیمت سهام در اغلب نمادهای معاملاتی شاخص‌ساز بازار سهام در حالی روی مدار مثبت بود که هم‌زمان با انتشار نتایج اولیه از شمارش آرای انتخابات مجلس، شاهد علائم مثبت در برخی نمادهای معاملاتی بود.
افت ۳۰۴ واحدی شاخص کل بورس یک روز پس از اجرای برجام
بازار سهام در دومین روز پس از اجرای برجام همسو با رنج‌های پی در پی کارگزارها در دامنه نوسان منفی قیمت سهام با افت معنادار نماگرهای خود مواجه بود هر چند با معاملات کد به کد و بلوکی حقوقی‌ها اندکی از سرعت ریزش شاخص‌ها کاسته شد.
همزمان با بارش برف در اکثر استان های کشور در هفته گذشته، تالار شیشه ای حافظ نیز که روزهای سردی را سپری می کرد، با بارش اولین برف پاییزی مواجه شد و دمای آن به زیر صفر درجه رسید.
بورس درانتظار تصمیم امشب شورا/ انتظاراهالی بازارسرمایه ازبسته دولت
اهالی بورس منتظر تصمیم امشب شورای پول واعتبار برای کاهش نرخ سود بانکی هستند.
بورس در مسیر نزولی
شاخص بورس تهران در معاملات امروز خود در مدار نزولی حرکت کرد و 110 واحد دیگر عقب نشینی کرد.
گره خوردن معاملات تالار شیشه‌ای به نامه 4 وزیر!
در این روزها تمامی سرمایه‌گذاران در انتظار بازدهی نامه 4 وزیر برای بازگشت رشد و اعتماد به بازار هستند.
نماگرهای بورس تهران امروز نیز شاهد افت نسبی بودند.شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز یکشنبه 12 مهر ماه 94 با افت 53 واحد به رقم 61 هزار و 163 واحد رسید.
کاهش ۲۸۰ واحدی شاخص کل بورس
بورس اوراق بهادار تهران امروز در حالی به کار خود پایان داد که با افت دامنه‌دار قیمت سهام در اغلب نمادهای معاملاتی با ریزش دسته‌جمعی شاخص‌های خود مواجه شد و شاخص کل با ۲۸۰ واحد کاهش به ۶۱۲۱۷ واحد رسید.
صفحه  از ۶
logo