** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
يکشنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 23
شرایط جدید ارائه دسته چک اعلام شد
بانک مرکزی با اعلام شرایط جدید ارائه دسته چک، اعلام کرد، تحویل دسته چک به مشتری دارای سابقه چک برگشتی، بدهی غیر جاری و یا مشمولین موضوع ماده ۷ قانون صدور چک، ممنوع است.
۲ سناریوی بانکی برای اقساط وام ازدواج
طرح ضربتی پرداخت وام ازدواج ۲۰ میلیونی به زوج‌های جوان در حالی از امروز آغاز می‌شود که نحوه تقسیط این وام در بانکها متفاوت است، اما به طور میانگین مبلغ هر قسط ۲۱۰ تا ۲۵۰ هزار تومان است.
افت بهای نفت به زیر 49 دلار
قیمت نفت که توانسته بود بار دیگر پس از حدود یک ماه و نیم قیمت 50 دلار را به خود ببنید، دوباره کاهش یافت و هر بشکه نفت 48.86 دلار فروخته شد.
نحوه دریافت یارانه بعد از فوت سرپرست خانوار چگونه است؟
طی چند دوره اخیر مشکلات زیادی در زمینه پرداخت و یا قطع و وصل یارانه سرپرستان خانوار ایجاد شده است که در این میان کمتر مسئولی پاسخگوی مشکلات در زمینه پرداخت یارانه بوده است.
نحوه دریافت یارانه بعد از فوت سرپرست خانوار
برخی شهروندان از قطع یارانه های سایر اعضای خانوار به مدت چندماه پس از فوت سرپرست و نپرداختن آن از سوی سازمان هدفمندی یارانه ها، گلایه دارند که این امر نیازمند گذراندن مراحل قانونی برای وصل مجدد یارانه اعضای خانوار در صورت تاییدیه نیازمندی از سوی وزارت کار است.
بعد از ورامین، کارخانه قند شاهرود هم نیمه تعطیل شد
دومینوی تعطیلی کارخانه‌های قند در دولت روحانی ادامه دارد
کارخانه قند شاهرود به علت عدم تهیه مواد اولیه تولید و شکر خام موقتا تعطیل شد و حدود یکصد کارگر این واحد صنعتی بیکار شدند.
گندیده شدن ده‌ها تن پیاز زیر آفتاب ۵۵ درجه خوزستان!
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس:
پاپی زاده گفت: پیاز ۵ هزار تومانی را ۲۰ روز پیش کیلویی ۴۰۰ تومان هم از کشاورز نمی‌خریدند.
مدیرعامل مؤسسه اعتباری کاسپین برکنار شد
روابط عمومی مؤسسه اعتباری کاسپین:
محمدجعفر افتخار از مدیرعاملی مؤسسه اعتباری کاسپین برکنار شد.
وزیر نفت هند: خرید نفت از ایران را کاهش می‌دهیم
وزیر نفت هند اعلام کرد: هند به دلیل اینکه ایران مدت‌ زمان پرداخت پول نفت را از ۳ به ۲ ماه کاهش داده، خرید نفت از این کشور را کاهش می‌دهیم این در حالی است که منابع آگاه از کاهش ۲۵ درصد خرید خبر داده‌اند.
پیاز 5 هزار تومانی اشک مردم را در آورد
این روزها شاهد افزایش قیمت پیاز در میوه فروشی های شهر پارسیان هستیم که باعث تعجب شهروندان از افزایش بی سابقه قیمت پیاز شده است.
سیاستگذاری های نادرست و غیراصولی موجب بیکاری جوانان است
کارشناس اقتصادی:
سیدمحمد حسینی کارشناس اقتصادی گفت: سیاستگذاری های نادرست و غیر اصولی، کم توجهی به موضوع اشتغال و اولویت یافتن سایر مسائل نسبت به اشتغال در شرایط کنونی جامعه از مواردی است که موجب واماندن جوانان از کار و در نتیجه بیکاری آنان خواهد شد.
آغاز ویژه فروش سایپا در تابستان 96
مدیر بازاریابی و فروش سایپا از آغاز جشنواره فروش تابستانه محصولات گروه خودروسازی سایپا خبر داد.
تعاونی‌های اعتبار اجازه تاسیس شعبه ندارند
یک مسئول در بانک مرکزی با اشاره به ضوابط جدید فعالیت موسسات اعتباری موجود گفت: از این پس، سپرده‌گیری و تسهیلات‌دهی این موسسات صرفا قرض‌الحسنه خواهد بود و اجازه تاسیس شعبه هم ندارند.
واکنش رسانه‌های بیگانه به دستگیری فریدون
اغلب بلندگوهای تبلیغاتی ضدانقلاب با قید "فوری" به انعکاس خبر بازداشت و زندانی شدن حسین فریدون، برادر رئیس‌جمهور، مبادرت ورزیدند و طبق معمول با فرصت‌طلبی تلاش کردند این برخورد قضائی را حرکتی «سیاسی» جهت فشار بر آقای روحانی جلوه دهند!
زمان واریز و برداشت یارانه تیرماه ۹۶ اعلام شد
هفتادو هفتمین مرحله از یارانه‌های نقدی با مبلغ ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان به‌ازای هر متقاضی حاضر در لیست سازمان هدفمندی یارانه‌ها پرداخت خواهد شد.
صفحه  از ۲۸۳
logo