** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
آژانس ۷ بار پایبندی ایران به تعهداتش را تأیید کرده است
موگرینی:
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ضمن حمایت مجدد از توافق هسته‌ای با ایران گفت که آژانس بارها پایبندی ایران به تعهداتش را تأیید کرده است.
لغو برجام بدترین کاری است که می‌توانیم انجام دهیم
وندی شرمن:
عضو ارشد تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای آمریکا برنامه احتمالی دولت فعلی کشورش برای لغو برجام را «بدترین» اقدام ممکن از لحاظ امنیت ملی دانسته است.
تیم مذاکره کننده به آغوش اروپا پناه برد/ آیا اروپایی ها ایران را به آمریکا ترجیح می دهند؟
نتیجه گزارش روند اجرای برجام هم اگرچه بسیار دیر تر از موعد مقرر منتشر می شود اما در نهایت اثبات این موضوع است که آمریکا تمایلی به ادامه برجام نداشته و اروپا نیز پیرو سیاست های آمریکاست.
پیچ و خم‌های پیشرفت صنعت هسته ای ایران در پسابرجام
تور هسته ای خبرنگاران؛
صنعت هسته ای کشورمان با اتکا به توان متخصصین داخلی در حال پیشرفت است؛ به نحوی که سانتریفیوژهای نسل جدید بومی سازی شده و فراتر از آن، فرصت راهیابی به بازارهای جهانی هم فراهم شده است.
تهدیدات ترامپ در مورد برجام مصرف داخلی دارد
صالحی:
رئیس سازمان انرژی اتمی در گفت‌وگو با شبکه العالم گفت تهدیدات ترامپ در مورد برجام مصرف داخلی دارد.
ایران اجازه نمی‌‌دهد آمریکایی‌‌ها از تأسیسات هسته‌ای بازرسی کنند
رضایی :
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ایران اجازه نمی‌‌دهد آمریکایی‌‌ها از تأسیسات هسته‌ای بازرسی کنند.
اجازه نمی‌دهیم یک کشور خاص از برجام سوءاستفاده کند/گفته‌های هیلی نشانه کم‌تجربگی تیم آمریکایی است
نمایندگی ایران در آژانس:
نمایندگی دائم ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به سفر نیکی هیلی به این آژانس و گفته‌های ضدبرجامی وی واکنش نشان داد و گفت: ایران به حقوق و وظایف هسته‌ای خود آشناست و اجازه سوء استفاده از برجام را نمی‌دهد.
نامه ظریف به آمانو درباره سفر «برجامی» نیکی هیلی
وزیر خارجه ایران در نامه‌ای به مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره پیامدهای منفی سفر یک مقام آمریکایی به وین درباره اجرای توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 (برجام) هشدار داد.
برجام را آسان بدست نیاوردیم که آسان از دست دهیم/ اراده کنیم غنی‌سازی 20 درصد را حداکثر تا 5 روز آغاز می‌کنیم
صالحی:
رئیس سازمان انرژی اتمی تصریح کرد، بزرگترین اولویت ما حفظ برجام است، البته نه به هر قیمتی و اگر اراده کنیم می‌توانیم حداکثر تا پنج روز غنی‌سازی 20 درصدی را در فردو آغاز کنیم.
مستند دو قسمتی «پیمان شکنان» از شبکه یک سیما پخش می‌شود
مستند «پیمان شکنان» با بررسی مسیر توافق هسته‌ای ایران و کشور‌های 1+5، طی هفته جاری از شبکه یک سیما به روی آنتن می‌رود.
اقدام کردند، توجیه کردیم!/ ترامپ دیوانه یا روحانی حقوقدان، چه کسی به دنبال منافع ملت خود است؟
"تیتر1" بررسی می کند/ گل به خودی های مکرر در راستای اهداف آمریکا؛
چرا امریکایی ها به مردم خود در مورد برجام راست می گویند اما دولت ما نه، حقیقت برجام در 2 سال اخیر صداقت امریکایی ها در مورد این توافق بود اما ملت ایران هیچ صداقتی از دولت مردانشان ندیده اند و حتی شاهد بودیم که مشکل "آب خوردن" هم پس از برجام قرار بود حل شود اما...
تحریم‌های جدید بسیار گسترده تر از قبل است/ مجلس قانون جاری کشور مبنی بر توقف اجرای تعهدات ایران را اجرا نکرد/ اکنون باید پرسید تحریم‌ها شامل چه چیزی نمی‌شود؟
فواد ایزدی:
یک کارشناس مسائل هسته‌ای با انتقاد از ضعف قوه مجریه در برخورد با آمریکا تصریح کرد: دلیل دیگری که آمریکا در چند سال اخیر تحریم های خود را شدت بخشیده است، ضعف دولت ما در مقابله با تحریم هاست.
برجام امروز، یک برجام امریکایی است/ پولی که از یک جیب ۵+۱ به جیب دیگر رفت
کارشناس سیاسی مطرح کرد:
برجامی که امروز اجرا می شود برجام مورد خواست و نظر آمریکایی ها بدون شروط مجلس ومقام معظم رهبری است و به فرموده ی مقام معظم رهبری همان سند خطرناک برای نظام و کشور است.
خروج از توافق هسته ای صلاح نیست/ برجام در دوسالگی با ویروس امریکایی فلج شد
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی در گفت و گو با "تیتر1"؛
نقوی حسینی گفت:امریکایی ها در تلاش هستند با ایجاد فضای نا آرام شرایطی را فراهم کنند تا ایران از توافق خارج شود و هزینه این خروج بر عهده ایران بیافتد و در جامع بین المللی امریکایی ها محکوم نشوند .
انتقاد عراقچی از بدعهدی و برخوردهای غیرسازنده آمریکا در اجرای برجام
معاون وزیر خارجه ایران در دیدار با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با تأکید بر اهمیت و حساسیت نقش و وظایف آژانس در نظارت بر اجرای برجام، از بدعهدی و برخوردهای غیرسازنده دولت جدید آمریکا در این زمینه به شدت انتقاد کرد.
صفحه  از ۸۲
logo