** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
آمریکا انتشار اسناد کودتای ۲۸ مرداد ایران را تا زمان نامعلومی به تعویق انداخته است
یک وبگاه آمریکایی از تداوم عدم انتشار اسناد طبقه‌بندی‌شده دخالت سازمان سیا در ایران و وقوع کودتای ۲۸ مرداد و افشا نشدن جزییات بیشتری از این حادثه خبر داد.
سخنگوی وزارت خارجه گفت: جمهوری اسلامی ایران روند تکراری و ناسالم برخوردهای دوگانه و سیاسی و سوءاستفاده ابزاری از حقوق بشر توسط اتحادیه اروپا، از جمله تمدید تحریم‌های یکجانبه غیرمشروع به بهانه نقض حقوق بشر را محکوم می‌کند.
بی‌بی‌سی هم پیروزی روحانی را
بی‌بی‌سی فارسی در تحلیل انتخابات پیش روی ایران، با اشاره به ورود حجت الاسلام رئیسی به عرصه رقابت، پیروزی روحانی را دشوار توصیف کرد.
تاکید وزرای دفاع ایران و سوریه بر تشدید عملیات نظامی علیه تروریست‌ها
سردار حسین دهقان و سپهبد فهد جاسم الفریج در گفتگویی تلفنی بر افزایش هماهنگی بیشتر جهت تشدید عملیات نظامی علیه تروریست ها تأکید کردند.
رویترز: تصویب تحریم‌های جدید علیه ایران از بیم اثرگذاری بر انتخابات به تعویق افتاد
رئیس کمیته روابط خارجی سنا از تعویق بررسی تحریم‌های جدید علیه ایران از بیم واکنش اتحادیه اروپا و اثر منفی بر انتخابات ایران خبر داد.
واکنش سفارت ایران در لندن به ضرب‌وشتم نوجوان ایرانی
سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن حمله تاسف بار نژادپرستانه به یک نوجوان ایرانی را محکوم کرد.
برگزاری نشست کارشناسی آستانه پایان فروردین در تهران
نشست کارشناسی روند آستانه در تاریخ 29 و 30 فروردین ماه 96 در تهران برگزار می‌شود.
امریکن اینتر پرایز: ایران بازیگر هوشمند و جدی بوده و مواجهه با آن مشکل است
اندیشکده آمریکایی نوشت: راهبردهای سخت و نرم ایران هوشمندانه و عمقی‌اند و مواجهه با این کشور مشکل است.
قاسمی: نیازی به دخالت در امور دیگران نداریم/ جزایر سه‌گانه، ایرانی بوده و خواهد ماند
در واکنش به بیانیه پایانی نشست سران اتحادیه عرب
سخنگوی وزارت خارجه، در واکنش به بیانیه نشست سران اتحادیه عرب علیه کشورمان گفت: جزایر سه‌گانه ایرانی بوده و ایرانی خواهد ماند و تکرار دروغ و ادعا در این باره واقعیات تاریخی را تغییر نمی‌دهد.
یک تیر و 2 نشان ایران در تحریم شرکت های آمریکایی/ آمریکا تحریم شد، اسرائیل تحقیر
وزارت امور خارجه ایران 14 شرکت آمریکایی فروشنده سلاح به اسرائیل و یک شرکت ساختمانی فعال در زمینه شهرک سازی در سرزمین های اشغالی فلسطین را تحریم کرد.
روحانی: هیچ مانعی در مسیر روابط مشترک ایران و روسیه وجود ندارد
در دیدار رؤسای جمهور ایران و روسیه مطرح شد
رؤسای جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه پس از بررسی راههای تقویت همکاری‌های مشترک تهران و مسکو درعرصه‌های مختلف تأکید کردند در مسیر روابط مشترک هیچ مانعی وجود ندارد و دو کشور مصمم هستند سطح همکاری‌های خود را بیش از پیش گسترش دهند.
روسیه می‌تواند از پایگاه‌های ایران برای حمله به تروریست‌ها در سوریه استفاده کند
ظریف در مصاحبه با رویترز:
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: روسیه می‌تواند به طور «موردی» از پایگاه‌های نظامی ایران برای حمله به تروریست‌ها در سوریه استفاده کند.
باید با تحریم‌های جدید ایران را تنبیه کنیم
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا:
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا گفت: بخشی از بندهای برجام برای کنگره آمریکا قابل قبول نیست و آمریکا حق خود را برای بررسی دوباره برخی بندهای مهم برجام از جمله بند غروب آفتاب محفوظ می‌داند.
یمن دوسال پس از جنگ؛
بمناسبت سالروز آغاز جنگ عربستان در یمن؛
جنگ یمن که از سوی عربستان "عاصفه الحزم" (طوفان قاطع) نامیده شد، بیش از اینکه به اعتبار توان نظامی عربستان بیافزاید منجر به قوت گرفتن دیپلماسی مقاومت در منطقه شد.
ایران اقدام تروریستی در لندن را محکوم کرد
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران اقدام تروریستی در لندن را محکوم و با خانواده قربانیان و آسیب‌دیدگان این حادثه ابراز همدردی کرد.
صفحه  از ۷۵۲
logo