** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
ایران اقدام تروریستی در لندن را محکوم کرد
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران اقدام تروریستی در لندن را محکوم و با خانواده قربانیان و آسیب‌دیدگان این حادثه ابراز همدردی کرد.
نامه ایران به آژانس: برجام ایران را به خروج آب سنگین مازاد از کشور ملزم نکرده است
ایران در نامه‌ای به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تأکید کرده توافق هسته‌ای با گروه 1+5 تهران را به خارج کردن آب سنگین از این کشور ملزم نمی‌کند.
ظریف: توافق هسته‌ای را اجرا نکنند به سرعت به حالت قبل بازمی‌گردیم
در مصاحبه با شبکه المیادین
وزیر خارجه ایران در گفت‌و‌گو با شبکه المیادین با توصیه به عربستان سعودی برای عدم مقابله با ایران و اینکه این مقابله به نفع سعودی‌ها نیست از ائتلاف عربستان و اسرائیل علیه ایران ابراز تأسف کرد.
آیت‌الله خامنه‌ای شایسته‌ترین فرد برای مقام رهبری است/ دامادم محافظ من نیست
گپ و گفت خودمانی با سیدحسن نصرالله:
دبیر کل حزب‌الله گفت: در لبنان بسیاری در دعاهایشان نمی‌گویند از عمر ما بکاه و بر عمر رهبر بیفزا بلکه می‌گویند مابقی عمر ما را بگیر و به عمر رهبر بیفزا و من یکی از آنان هستم.
ژورنال ارتش آمریکا: ایران به رشد 69 درصدی ساخت تجهیزات نظامی داخلی خود می‌بالد
نشریه تخصصی ارتش آمریکا در مطلبی نوشت: با وجود توانایی ایران در خرید تجهیزات نظامی پیشرفته، این کشور بومی سازی جنگ افزارهای مورد نیاز خود را رها نمی‌کند.
افتخار می‌کنم که‌دلواپسم/ اگر جنگی رخ دهد بچه های مدافع حرم بایدبجنگندنه
هوشنگ امیر احمدی:
مدیر مرکز مطالعات خاورمیانه آمریکا گفت: یکی از بدترین اثرات برجام این است که در آمریکا جا افتاد که روش کار کردن با جمهوری اسلامی زور است و روحانی و ظریف این فکر را به خوبی در آنجا جا انداختند.
کاخ سفید در
اکثر تحلیلگران آمریکا معتقدند که شانس حسن روحانی برای پیروزی در انتخابات اردیبشهت ماه، به نحوه ارزیابی ایرانی‌ها از منافع حاصل از تعامل با غرب و برجام بستگی دارد و تنش روابط ایران و آمریکا، شانس روحانی برای انتخاب مجدد را کاهش می‌دهد.
افزایش بودجه نظامی و کاهش بودجه وزارت خارجه آمریکا/ دولت
کارشناس مسائل سیاسی و اموربین الملل مطرح کرد:
یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: هدف از افزایش بودجه نظامی آمریکا علاوه بر تقویت پایگاه های بین المللی این کشور تسلط بر آبراهه های مهمی همچون "تنگه هرمز" و فروش ادوات دفاعی تولید آمریکا است.
چرایی چرخش آمریکا به سمت روسیه ضد چین/ ترامپ برای کنترل اعراب دشمنانشان را تقویت خواهد کرد
"تیتر"/ یادداشت
نزدیکی به روسیه می تواند برای آمریکا به معنای رشد بازار مصرف باشد که تولید این کشور را ارتقا خواهد داد حال آنکه آمریکا برای چین به مانند یک بازارمصرف کالاهای ساخته شده است.
روشنفکران عملکرد ترامپ را بر خلاف ارزش های 200 ساله آمریکا می دانند/ ترامپ وامدار چه کسانی است؟!
"تیتر"/ یادداشت
همه سخنان ترامپ را مبنی بر بازگرداندن خطوط تولید شرکت های امریکایی به این کشور شنیده ایم. اما چرا ترامپ این اهداف را مطرح و اکنون برای عمل به آن سعی می کند؟
حکم دادگاه کانادا علیه ایران غیرقابل قبول و مردود است
سخنگوی وزارت امور خارجه:
قاسمی: درمورد حکم اخیر دادگاه «انتاریو» کانادا علیه جمهوری اسلامی ایران گفت: این حکم مغایر با اصول بدیهی حقوق بین‌الملل در رابطه با مصونیت قضایی دولت‌ها و اموال آنها بوده و غیرقابل قبول است.
انتخاب
کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد؛
حمید سلطانی گفت: انزوا طلبی و توجه به اوضاع داخلی کشور می تواند عاقلانه ترین سیاستی باشد که دونالد ترامپ در دوران رکود آمریکا از آن بهره گیرد.
پرچم سفارتخانه ها و سرکنسولگریهای ایران در خارج از کشور امروز نیمه افراشته می شود
سخنگوی وزارت خارجه گفت که پرچم سفارتخانه ها و سرکنسولگری های ایران در خارج از کشور امروز همزمان با عزای عمومی به مناسبت حادثه دلخراش پلاسکو، نیمه افراشته خواهد بود.
تمدید وضعیت اضطراری علیه ایران پازل سیاست خارجی آمریکا را تکمیل کرد/ رفتار اوباما دشمنی صریح همراه با لبخند بود
کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد؛
علی قربانی: تمدید وضعیت اضطراری علیه ایران چیزی جز دشمنی صریح و آشکار همراه با لبخند نخواهد بود.
برمحیط پیرامونی خود اثرگذاری کنید و بر رهروان راه خدا بیفزایید
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا؛
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی به پنجاه و یکمین نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا پیامی ارسال کردند.
صفحه  از ۷۵۱
logo