** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
يکشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۵ - 2017 January 22
ایران از نگاه گردشگران خارجی/ ماركوپولو ايران را چگونه توصيف كرد
ایران از دیرباز مورد توجه سیاحان خارجی قرار گرفته و از نظر آنها کشوری امن برای گردشگری به حساب می‌آمده است.
کهن ترین معدن فیروزه کشور در سراشیبی سقوط و نابودی
معدن فیروزه نیشابور امروز به دلیل بی توجهی مسئولان رو به نابودی است و عاقبت این معدن گرانقیمت از نمایش در موزه های جهانی به بساط در کف خیابان های نیشابور رسیده است.
مخدوش شدن حریم منظری آرامگاه فردوسی، مانعی برای ثبت جهانی این بنا
نصب دکل‌های برق و مخدوش شدن حریم منظری آرامگاه فردوسی، فعالیت غیرقانونی معادن شن و ماسه و تردد صدها کامیون از محور گردشگری توس از موانع مهم ثبت جهانی این مجموعه است.
هشدار برای مهمترین منطقه طبیعتگردی ایران/ فرسایش دماوند
درحالی که کوه دماوند یکی از گزینه های پیشنهادی برای ثبت جهانی است یک فعال طبیعتگردی از فرسایش جبهه جنوبی دماوند خبر می دهد.
درخواست برای توقف عملیات عمرانی در حریم کاخ گلستان
مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران با ارسال نامه ای به شهردار منطقه 12 خواستار توقف فوری هرگونه عملیات عمرانی در حریم پایگاه جهانی کاخ گلستان شد.
ناقوس مرگ پل تاریخی ۱۷۰۰ ساله دزفول به صدا درآمد
پل باستانی و ۱۷۰۰ ساله دزفول به دلیل بی توجهی های متولیان در وضعیت بسیار نامطلوبی قرارگرفته و تخریب قسمتی از آن در چند روز گذشته دل دوستداران میراث فرهنگی را به درد آورده است
مرمت و بازسازی حمام تاریخی «کسماء» آغاز شد
«حمام تاریخی کسماء» که تا پیش از این در وضعیت ناخوشایندی به سر می برد، مورد توجه مسئولان قرار گرفته ومرمت و بازسازی این بنای تاریخی آغاز شده است.
نقشه‌های طولانی‌ترین غار تهران به اتریش رسید
طولانی‌ترین غار نزدیک به پایتخت از کتاب مرجع غارنوردان اتریشی سر درآورد.
موزه‌ای که فوتبالیست مشهور را به وجد آورد/ تصاویر
موزه موم اسپانیا، یکی از بهترین و دیدنی‌ترین جاذبه های گردشگری این کشور است.
معدوم شدن بعضی از نسخ خطی بسیار کهن شیعی کشور
معاون کتابخانه ملی با اشاره به قاچاق نسخ خطی در کشور، از خارج شدن بعضی از نسخ خطی کهن شیعی از کشور و معدوم شدن آنها خبر داد.
منزل پدری آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ثبت ملی می‌شود
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری رفسنجان از تدوین پرونده ثبت ملی خانه پدری آیت‌الله هاشمی رفسنجانی خبر داد.
نمایشگاه آثار گره چینی، مهمان سازمان میراث فرهنگی شد
نمایشگاهی از آثار هنرمندی خود آموخته، استاد مبین نعیمایی عالی در ساختمان شماره ۱ سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار می‌شود.
رکود در بازار صنایع دستی/ برخورد با عرضه اشیاء تقلبی
رئیس اتحادیه فروشندگان اشیاء قدیمی و صنایع دستی گفت: بازار صنایع دستی با رکود شدید مواجه است و نیاز است که برای رونق بازار سلیقه شناسی و نوآوری اتفاق بیفتد و بازار مناسب برای این محصولات فراهم شود.
کهن‌ترین «موزائیک» دنیا در موزه‌ی ملی ایران
کهن‌ترین مدرک از صنعت موزائیک در دنیا، امروز در موزه ملی ایران وجود دارد، شیئی تاریخی متعلق به ایران باستان و با ریشه‌ی ایرانی.
سفرهای پوچ در کمین مسافران/ قیمت تورهای خاص اروپا در نوروز
فروش تورهای خارجی برای تعطیلات نوروز، بویژه برای مقاصد وسوسه‌کننده در حالی آغاز شده که وضعیت پرواز و هتل‌های برخی از آنها هنوز مشخص نیست.
صفحه  از ۳۳
logo
نیازمندیها
فروشگاه اینترنتی دیجی کالا
بررسی، انتخاب، خرید آنلاین در سراسر کشور