** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
دوشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 20
تبدیل دریاچه عشق آباد به منطقه گردشگری
بخشدار قلعه نو با تاکید بر ضرورت نگاه ویژه مسئولین و لزوم بهره گیری از ظرفیت های موجود در مناطق اطراف تهران از پیگیری برای تبدیل دریاچه عشق آباد به منطقه گردشگری خبر داد.
وضعیت جاده ها و راه های مواصلاتی کشور
با توجه به بارش برف در استان‌های سردسیر، به رانندگان محورهای کوهستانی توصیه می‌شود، حتماً خودرو خود را به زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی مجهز کنند.
فروش بلیت‌‌ نوروزی اتوبوس از فردا
مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های تعاونی مسافربری از آغاز فروش اینترنتی و حضوری بلیت‌های نوروزی اتوبوس از فردا اول اسفندماه خبر داد.
بقاع متبرکه میزبان مسافران نوروزی خواهند بود
سازمان اوقاف و امور خیریه کشور برنامه‌ای باعنوان طرح نوروزی «آرامش بهاری» برای مسافران نوروزی سراسر کشور اجرا خواهد کرد.
عواقب ساخت دو سد و نابودی ۷۷ اثر فرهنگی
شورای فنی میراث‌فرهنگی در نشست اخیر خود با ساخت سدهای قردانلو و مشمپا و شبکه‌های آب‌رسانی آنها پیش از نجات‌بخشی ۷۷ اثر فرهنگی‌تاریخی واقع در محدوده ساخت این سدها مخالفت کرد.
بارش برف در ۹ محور مواصلاتی کشور/ وضعیت جوی جاده ها
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک راهور ناجا:
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک راهور ناجا از بارش برف در استان‌های چهارمحال بختیاری، خراسان شمالی، زنجان، همدان، سمنان، اصفهان و محورهای هراز، فیروزکوه و کندوان خبر داد.
ایران از نگاه گردشگران خارجی/ ماركوپولو ايران را چگونه توصيف كرد
ایران از دیرباز مورد توجه سیاحان خارجی قرار گرفته و از نظر آنها کشوری امن برای گردشگری به حساب می‌آمده است.
کهن ترین معدن فیروزه کشور در سراشیبی سقوط و نابودی
معدن فیروزه نیشابور امروز به دلیل بی توجهی مسئولان رو به نابودی است و عاقبت این معدن گرانقیمت از نمایش در موزه های جهانی به بساط در کف خیابان های نیشابور رسیده است.
مخدوش شدن حریم منظری آرامگاه فردوسی، مانعی برای ثبت جهانی این بنا
نصب دکل‌های برق و مخدوش شدن حریم منظری آرامگاه فردوسی، فعالیت غیرقانونی معادن شن و ماسه و تردد صدها کامیون از محور گردشگری توس از موانع مهم ثبت جهانی این مجموعه است.
هشدار برای مهمترین منطقه طبیعتگردی ایران/ فرسایش دماوند
درحالی که کوه دماوند یکی از گزینه های پیشنهادی برای ثبت جهانی است یک فعال طبیعتگردی از فرسایش جبهه جنوبی دماوند خبر می دهد.
درخواست برای توقف عملیات عمرانی در حریم کاخ گلستان
مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران با ارسال نامه ای به شهردار منطقه 12 خواستار توقف فوری هرگونه عملیات عمرانی در حریم پایگاه جهانی کاخ گلستان شد.
ناقوس مرگ پل تاریخی ۱۷۰۰ ساله دزفول به صدا درآمد
پل باستانی و ۱۷۰۰ ساله دزفول به دلیل بی توجهی های متولیان در وضعیت بسیار نامطلوبی قرارگرفته و تخریب قسمتی از آن در چند روز گذشته دل دوستداران میراث فرهنگی را به درد آورده است
مرمت و بازسازی حمام تاریخی «کسماء» آغاز شد
«حمام تاریخی کسماء» که تا پیش از این در وضعیت ناخوشایندی به سر می برد، مورد توجه مسئولان قرار گرفته ومرمت و بازسازی این بنای تاریخی آغاز شده است.
نقشه‌های طولانی‌ترین غار تهران به اتریش رسید
طولانی‌ترین غار نزدیک به پایتخت از کتاب مرجع غارنوردان اتریشی سر درآورد.
موزه‌ای که فوتبالیست مشهور را به وجد آورد/ تصاویر
موزه موم اسپانیا، یکی از بهترین و دیدنی‌ترین جاذبه های گردشگری این کشور است.
صفحه  از ۳۳
logo