** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
طرح/محرمانه‌های انتخاب رهبری
دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب اسلامی، در سالگرد انتخاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، محرمانه‌های انتخاب رهبری را در قالب کتاب «روایت رهبری» را منتشر خواهد کرد.
طرح/ ماه نجات
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR عکس نوشته‌ای از بیانات رهبرمعظم انقلاب را پیرامون فضیلت‌های ماه مبارک رمضان منتشر کرد.
طرح/ همچون پوریای ولی
علیرضا کریمی مدال طلای خود را برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد هدیه کرد.
طرح/ چرا جنگ نخواهد شد؟
طرحی برگرفته از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی را مشاهده می‌کنید که در آن چرایی عدم وجود احتمال وقوع جنگ بین ایران و آمریکا بیان شده است.
طرح/اشدّاء‌ علی المؤمنین!
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «در دنیای اسلام یک عدّه انسانهای بی‌ارزش و نالایق و پست، سرنوشت برخی از جوامع اسلامی را در دست گرفته‌اند؛ مثل همین دولتهای سعودی و امثال اینها. اینها به‌خاطر دوری از قرآن است. اینها به محتوای قرآن، به معنای قرآن، به مضمون قرآن هیچ اعتقادی ندارند؛ قرآن میگوید «اَشِدّآءُ عَلَى الکُفّارِ رُحَمآءُ بَینَهُم‌»، ولی اینها «اشدّاء علی المؤمنین، رحماء مع الکفّار» هستند.»
طرح/ کار و تولید آسان نیست
سال 1398 هم مانند 9 سال گذشته از سوی رهبر معظم انقلاب با موضوع اقتصادیِ ( رونق تولید) نامگذاری شد. کار و تولید و کسب روزی حلال هیچ وقت آسان بدست نمی‌آید و نیاز به همت و کار مضاعف دارد!
طرح/ «جهاد همبستگی ملی»
درطرح«جهاد همبستگی ملی» جهت بازسازی‌مناطق سیل‌زده هر مسجد در سراسر کشور ساخت یک منزل مسکونی و هر کاسـب تأمین یک کالای اساسی را عهده‌دار خواهد شد.
طرح/ هرمسجد، یک‌خانه
رئیس سازمان بسیج مستضعفین: در طرح «جهاد همبستگی ملی » هر مسجد ساخت یک خانه برای سیل زدگان را تقبل خواهد کرد.
طرح/ اتحاد مردم‌ ایران در مناطق سیل‌زده
امام خامنه‌ای: شهدای ما درس‌های زیادی را به ملت ایران دادند که نمونه‌ی بارز آن، پدیده‌ی کم‌نظیر حرکت عظیم مردمی برای کمک به مناطق سیل‌زده است.
طرح/ارباب تروریست‌ها
دونالد ترامپ در بیانیه‌ای اعلام کرد که آمریکا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را در فهرست گرووهای تروریستی قرار داده است.
طرح/ سال۹۸، سال فرصت‌ها و گشایش‌هاست
امام خامنه‌ای: دشمن را در جنگ اقتصادی شکست خواهیم داد.
طرح/ سال «رونق تولید»
امام خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جدید را سال «رونق تولید» نام‌گذاری کردند.
طرح/ «نشان ذوالفقار» بر سینه فرمانده
سردار سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، از سوی فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای به دریافت نشان عالی ذوالفقار مفتخر شد.
طرح/ فرعون زمانه
رهبر معظم انقلاب: «ملتهای غربی با ایران دشمنی ندارند البته تبلیغات ایران‌هراسی و اسلام‌هراسی میشود لکن آنجایی که حقیقت برای مردم روشن بشود ملت‌ها نه فقط با جمهوری اسلامی دشمنی ندارند بلکه چنین حرکتی را میپسندند، آن کس که دشمن است قدرتمندانِ ظالمند، فراعنه‌ی عالمند.»
عکس‌نوشته/ شهید شما از ملائکه هم بالاتر است
صفحه مجازی ریحانه منتسب به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌اللّه خامنه‌ای، به‌بهانه حمله تروریستی اخیر در زاهدان مطلبی را از بیانات ایشان درباره مقام و منزلت شهدا منتشر کرد.
صفحه  از ۶
logo