** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - 2019 December 14
پوستر/ آشکارترین وسیله عزت و قدرت یک کشور
علم و پژوهش آشکارترین وسیله عزت و قدرت یک کشور است.
طرح/ از سلبریتی ها راضی ام!
از مهم‌ترین حامیان حسن روحانی در انتخابات سال‌های ۹۲ و ۹۶ ، هنرپیشه‌ها و بازیگران سینما بودند.
بالاخره سرک کشیدن به حساب مردم خوب است یا بد؟
روحانی: به حساب‌‌های مردم سرک نمی‌کشیم، این کار اعتماد مردم را سلب می‌کند و ضررش بیش از منفعتش است.آذر ماه 1392
پوستر/ رها کنید این انتظار کشیدن را
به انتظار خارجی‌ها ماندن به اقتصاد کشور ضربه می‌زند.
پوستر/ خودزنی به سبک آمریکا!
ادعا شده است که البغدادی که خود را در دام نیروهای امریکایی در حوالی شهر ادلب اسیر دیده بود با کشیدن کمربند انتحاری اسیر کرده است.
طرح| حب الحسین یجمعنا
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «ایران و عراق دو ملتی هستند که تن‌ها و دلها و جانهایشان به وسیله ایمان بِالله و محبّت به اهل‌بیت و حسین‌بن‌علی متصل به یک دیگرند؛ روزبه‌روز هم این اتصال زیاد خواهد شد. دشمنان سعی بر تفرقه دارند امّا نتوانسته‌اند و توطئه‌ آنان اثری نخواهد کرد.»
طرح/ مذاکره نکردن با امریکا صدای واحد ایران
همه مسئولان یکصدا معتقدند با آمریکا در هیچ سطحی مذاکره نخواهد شد.
طرح | زائران شهید گمنام
ده سال پیش در بهشت زهرای تهران، قطعه شهدای گمنام، بر مزار شهیدی نشسته بودم که نام و نشانی بر سنگ‌قبر نداشت. غربت عجیبی داشت. آرام با او نجوا کردم: ای عزیز، اکنون والدینت در کدام شهر، چشم‌براه پیکر مطهرت هستند؟ اینجا چه میکنی؟! به خود که آمدم دیدم او تنها نیست. همه آنچه در اطراف بود، زائرش بودند.
طرح/ امان از لقمه‌های حرام!
درس‌ها و پیام عاشورا مختص همه‌ی زمان‌ها و همه انسان‌هاست! امام حسین در روز عاشورا خطاب به لشکر عمرسعد فرمودند: شما مرا سرپیچی می‌کنید و به سخنم گوش فرا نمی‌دهید، چرا که شکم‌هایتان از حرام پُر شده است و بر دل‌های شما مُهر خورده، وای بر شما!
عکس نوشت/ حتی یک نفر هم زینب کبری را تحسین نکرد!
تصویر نوشته‌ای با عنوان «حتی یک نفر، زینب کبری را تحسین نکرد!»، برگرفته از بیانات رهبر انقلاب در فضای مجازی منتشر شد.
طرح| ملّت یمن پیروز است
رهبر معظم انقلاب: امروز مردم یمن سخت‌ترین شکنجه‌ها را دارند از ناحیه‌ی دولت سعودی و همراهانش و آمریکا -پشتیبانش- تحمّل میکنند لکن بدانید قطعاً ملّت یمن و انصارالله پیروز خواهند شد.
طرح/ ساعر را بیاد آر!
رئیس جمهور طرح ادعاهایی را که رژیم صهیونیستی می‌خواهد در امنیت منطقه حضور داشته باشد سخنان پوچ توصیف کرد و گفت:‌ پاسخ به این ادعاها روشن است، اسرائیلی‌ها اگر می‌توانند همان‌جایی که هستند امنیت خود را حفظ کنند!
اینفوگرافیک/ ایرانی بپوش...
صنعت نساجی و پوشاک ایران برای اینکه به رتبه سوم منطقه بر اساس چشم‌انداز برسد، ۹ نقطه قوت و ۹ فرصت بی‌نظیر پیشِ‌رو دارد، البته به‌شرطی که دولت نقاط ضعف و تهدیدهای این صنعت را برطرف نماید.
ظریف:‌ آمریکا گفت رند پال را نپذیرم، تحریم می‌شوم
ظریف: در سفر به نیویورک به من گفته شد که ظرف دو هفته تحریم خواهم شد مگر اینکه پیشنهاد رند پال، سناتور آمریکایی را برای حضور در کاخ سفید و دیدار با ترامپ بپذیرم که نپذیرفتم.
بازتاب موضع رهبر انقلاب درباره شهدای بحرین + عکس نوشته
موضع رهبر معظم انقلاب درباره جنایات اخیر آل خلیفه در بحرین در رسانه‌های عربی بازتاب گسترده‌ای داشت.
صفحه  از ۹
logo