** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
پوستر/ دفاع‌مقدس یک حقیقت در حال پیشرفت
مام خامنه‌ای: شهیدان عزیز در زمان حیاتشان با جان خود وارد میدان دفاع شدند، و امروز با هویت و معنویت خود از کشور و اسلام دفاع می‌کنند، بنابراین دفاع مقدس تمام‌شدنی نیست و یک حقیقت در حال پیشرفت است.
اینفوگرافیک/ حضرت عبدالعظیم حسنی
حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السّلام ، یکی از شخصیت های بزرگ علمی ، عملی و جهادی است که تاکنون آن گونه که شایسته است ، شناخته نشده است.
طرح/ روز دانشجو
"تیتر1"/
16آذر به عنوان یکی از روزهای ضداستکباری در تاریخ ملت ایران ماندگار و به دلیل حمله به حریم دانشجو و دانشگاه در تقویم کشورمان به عنوان "روز دانشجو" ثبت شد.
اینفوگرافیک/ روایت صلح و جریان تشیع
امام حسن(ع) با قبول صلح و قرار دادن شرایطی در آن، ریشه جریان امامت و تشیع را زنده نگه داشت و چهره واقعی جریان برانداز اموی را با سلاح خویش به جامعه اسلامی نشان داد و این چنین گرد و غبار و شبهات موجود در فضای حق و باطل را به سود جبهه حق فرونشاند.
اینفوگرافی/ شرایط جنگ در ایران چگونه است؟
با گسترش شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ای، جنگ نرم در صدر قوی‌ترین گزینه‌ها برای حمله به یک کشور است! عمده شبیخون‌های فرهنگی، تضعیف فرهنگی و سیاسی یک ملت با هدف فروپاشی از دورن است.
پوستر/ تورم۱۰۰ درصدی بر سر سفره‌های‌‌ مردم
گزارش رسمی مرکز آمار ایران حاکی است، تورم نقطه‌ای اقلام خوراکی و آشامیدنی در آبان ماه امسال از ۴۰ تا ۹۹.۹ درصد در نوسان بوده است.
اینفوگرافی/ بسیج یعنی..
"تیتر1"/
سخنان رهبرانقلاب درخصوص معنای بسیج در قالب اینفوگرافی را اینجا ببینید.
اینفوگرافی/ هر 5 ثانیه یک کودک در جهان می‌میرد!
تمامی کشورهای عضو سازمان ملل کنوانسیون بین‌المللی رعایت حقوق کودکان را امضا کردند و ایالات متحده آمریکا با آن مخالفت کرده است.
پوستر/ سازمان حقوق بشر بازیچه دست جنایتکاران
"تیتر1"/
گروه مشترک ارزیابی حادثه یمن (JIAT)، متشکل از اعضای ائتلاف به رهبری عربستان سعودی، در گزارش های خود هیچ اشاره ای به نقض قوانین بین المللی ائتلاف نکرده و شروع به تناقض گویی در ارائه جنایت های جنگی کرده است.
اینفوگرافی/ 10سؤال دیده بان حقوق بشر از بن سلمان
"تیتر1"/
دیده بان حقوق بشر گزارش داد که مقامات دولتی خارجی باید از عربستان بخواهند تا نقض حقوق بشر را بپذیرد.
اینفوگرافیک/ ترویج ازدواج آسان
امام خامنه‌ای در ابلاغیه‌ی سیاست‌های کلی خانواده، «ترویج ازدواج موفق و آسان برای جوانان» را یکی از مواردی دانستند که جهت حرکت نظام باید معطوف به آن باشد.
اینفوگرافیک/ دلایل شکست استارتاپ‌ها!
در این اینفوگراف به بررسی اشتباهات، دلایل شکست و استراتژی های جلوگیری از شکست استارتاپ‌ها می پردازیم.
اینفوگرافیک/ آداب‌ زیارت امام رضا علیه السلام
زیارت قبور متبرکه امامان شیعه آدابی دارد که واجب است پیروان آنها هنگام زیارت آن را رعایت کنند. رهبر معظم انقلاب در خصوص آداب زیارت امام رضا (ع) بیان فرمودند.
اینفوگرافیک/ سفارتِ شنود
روز ۱۳ آبان که در تقویم به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی نام‌گذاری شده، یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران یعنی تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه در ۱۳ آبان ۱۳۴۳، شهادت و زخمی شدن تعدادی از دانش‌آموزان در ۱۳ آبان ۱۳۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی در ۱۳ آبان ۱۳۵۸ است.
عکس نوشت/ جمهوری اسلامی پیروز نبرد 40 ساله با امریکا
از جنگ اقتصادی و نظامی تا جنگ رسانه ای را آمریکا به راه انداخت اما طرف پیروز، جمهوری اسلامی است.
صفحه  از ۳۷
logo