** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
کاریکاتور/ معافیت مالیاتی هنرمندان میلیاردر!
"معافیت مالیاتی هنرمندان میلیاردر" درحالی در بودجه ۹۹ نیز محفوظ ماند که مردمِ گله مند از مشکلات اقتصادی و بنزین ۳هزار تومانی می پرسند،بهتر نبود دولت به جای گرانی بنزین از هنرمندان میلیاردر مالیات می‌گرفت؟ نظر خود را درباره این معافیت به تسنیم بگویید.
کاریکاتور/ تا ۱۴۰۰ بدون سلبریتی‌
سلبریتی‌هایی که مردم را تشویق به رای دادن به روحانی می‌کردند نیز به‌همان میزان در حال و روز اقتصادی مردم شریک دولت‌‌اند و باید نسبت به عملکرد خود پاسخگو باشند.
کاریکاتور/ خطر ابتلا به
نانوذرات موجود در هوای آلوده خطر ابتلا به "سرطان مغز" را افزایش می‌دهد.
کاریکاتور/ همه حقوق کارگران صرف اجاره بها می شود
مشاور کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران:امروز تمام دریافتی کارگران صرف هزینه‌های مسکن و اجاره بها می‌شود.
کاریکاتور/ سرکرده‌ منافقین در آستانه مرگ!
برخی منابع خبری مدعی شدند سرکرده گروهک منافقین (مریم رجوی) به دلیل حمله ناشی از فشار عصبی پایان ناآرامی‌های ۴۸ ساعته در کشور، به بیمارستان منتقل شده است.
کاریکاتور/ آمریکا، آتش‌بیار آشوب
واشنگتن قویاً از اغتشاشات و آشوب‌ها در این کشور حمایت می‌کند.
کاریکاتور/ کارت بازرگانی تبدیل بُز به بِنز!!!
نتیجه کارت های بازرگانی پیرزنی است که در واقعیت مالک یک حیوان است اما ۷۰۰ پورشه به اسمش وجود دارد.
کاریکاتور/ مکرون: ناتو دچار مرگ مغزی شده است
اگر جنگی نظامی بین نیروهای نظامی ترک و روسیه در سوریه شکل بگیرد، ناتو باید چه موضعی داشته باشد؟ ناتو این روزها گیج‌تر از هر زمان دیگری است.
کاریکاتور/ بازار لوازم‌خانگی اسیر گرانی
بازار نابسامان ارز مدت‌هاست که بازار لوازم خانگی را متاثر کرده، طوری که اغلب خریداران لوازم خانگی یا کالای دلخواه خود را نمی‌یابند یا به دلیل گرانی از خرید منصرف می‌شوند.
کاریکاتور/ کارزار جدید انتخاباتی ترامپ!
خبر کشته شدن ابوبکر البغدادی سرکرده داعش در روزهای اخیر دگربار نام این گروهک تروریستی را بر سر زبان ها انداخت و همچنین باعث شد تا دونالد ترامپ با توجه به نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا از این موضوع به نفع خود بهره برداری سیاسی کند.
کاریکاتور/ سیگار آمریکایی معاف از تحریم!
درحالی که ایالات متحده آمریکا سنگین‌ترین تحریم‌‌ها را علیه ایران اعمال کرده است، سیگارهای انگلیسی و آمریکایی بدون هیچ دغدغه‌ای در ایران تولید و توزیع می‌شود.
کاریکاتور/ استعفای سعد الحریری
استاد دانشگاه لبنان: سعد الحریری تحت فشارهای شدید عربستان و امارات قرار داشت.
کاریکاتور/ آمریکا دروغ می‌گوید، در غذا و دارو هم تحریم شده‌ایم!
وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد: برخلاف ادعای آمریکایی‌ها که غذا و دارو مشمول تحریم‌های ایران نمی‌شود، آنچه در ماه‌های گذشته اتفاق افتاده نشان می‌دهد که واردات این محصولات به ایران عملا تحریم شده است.
کاریکاتور/ داغ سنگین بازداشت
مطلب‌نویس آمدنیوز در شبکه وهابی: نمی‌خوام بگم عزاداریم ولی در شوک بزرگی هستیم!
کاریکاتور|فشار جامعه پزشکی برای افزایش ‌تعرفه‌ها
جامعه پزشکی هم‌زمان با بحث و بررسی تعرفه پزشکی سال آینده در شورای بیمه سلامت، تهدید کرد در صورتی که تعرفه‌های پزشکی افزایش نیابد کیفیت خدمات کاهش پیدا کرده و اخلاق حرفه‌ای در معرض خطر قرار می‌گیرد.
صفحه  از ۹۷
logo