** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
يکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - 2018 December 16
کاریکاتور/ ۲ راهی غلط آقای رئیس‌جمهور!
در حالی آقای رئیس‌جمهور مردم را در دوراهی غلط FATF و گرانی قرار دادند که مردم در گذشته هم در دوراهی برجام و تحریم قرار گرفته بودند، ولی الآن هم برجام داریم و هم تحریم، گرانی و مشکلات عدیده اقتصادی.
کاریکاتور/ گرانی پسته را تحمل کنید!
رئیس انجمن پسته اعلام کرد: کمبود تولید عامل گرانی پسته است. مردم امسال را تحمل کنند.
کاریکاتور/ مدعی حقوق بشری که لانه تروریست هاست!
امانوئل مکرون و دولت فرانسه که همیشه مدعی حقوق بشر هستند، اما سال‌هاست کشورشان، لانه تروریست‌هاست!
کاریکاتور/ پشت کردن دختر خیابان انقلاب به ایرانی ها
شاپرک شجری‌زاده، همان که قهرمان دختران خیابان انقلاب شناخته می‌شد و با پرچم کردن روسری‌اش فرار کرد، روز گذشته در پارلمان کانادا خواستار تحریم ایران و ایرانی‌ها شد.
کاریکاتور/ نبرد طبقاتی در پاریس
نیکولای سارکوزی پیش از آن که کلید کاخ الیزه را به فرانسوا اولاند تحویل دهد، گفته بود که «ملت راه خود را ادامه می‌دهد. این ملت قدرتمندتر از سرنوشت مردانی است که به آن خدمت می‌کنند.»
کاریکاتور/مردم موافق گرانی بنزین هستند!
علی مطهری: اگر قیمت بنزین به‌سمت بنزین چندنرخی برود، حدس بنده این است احتمالاً مردم نیز با افزایش قیمت بنزین موافق هستند!
کاریکاتور/ دموکراسی مکرون با باتوم!
تصاویر دانش‌آموزان فرانسوی که توسط پلیس ضد شورش مجبور به زانو زدن و قرار دادن دست‌هایشان پشت سر شده باعث بروز خشم در میان مردم و کاربران شبکه‌های اجتماعی شده است.
کاریکاتور/ واکنش مدیرکارخانه لبنی به جریمه گران فروشی
واکنش تمسخرآمیز مدیر کارخانه لبنی به جریمه ۷۰میلیاردی تعزیرات: به گرانفروشی ادامه‌ می‌دهیم / مدیر یکی از کارخانه‌های تولید محصولات لبنی گفت: چون امکان اعمال نرخ‌گذاری سازمان حمایت وجود ندارد، به گران‌فروشی ادامه می‌دهیم.
کاریکاتور/ چراغ سبز دولت برای افزایش قیمت خودرو!
وزیر صنعت: رئیس جمهور با افزایش قیمت خودرو مخالف نیست. سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولید‌کنندگان در حال کارشناسی قیمت خودرو است. ‌ ‌
کاریکاتور/ بازگشت آلودگی هوا!
کیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته برخی استان های کشور منتهی به ۸ صبح امروز در شرایط ناسالم برای همه افراد است.
کاریکاتور/ پرندگان‌مهاجر در رستوران های لاکچری!
نسل‌کشی پرندگان مهاجر در شمال؛ یک تلفن به رستوران‌های غذاهای خاص در تهران کافی است که بتوانید غذایی با گوشت پرندگان مهاجر سفارش دهید.
کاریکاتور/ افتخاری دیگر برای دوتابعیتی ها
برخی ازسلبریتی‌های سینما و حتی تعدادی از سیاستمداران، هویت دو تابعیتی داشته و بعنوان یک امتیاز به آن افتخار می‌کنند.
کارنامه برجام صفر شد!/ کاریکاتور
معاون سیاسی وزیر امور خارجه می‌گوید با بازاعمال تحریم‌های آمریکا علیه ایران، بهره‌مندی تهران از مزایای توافق هسته‌ای وین به صفر نزدیک شده است!
کاریکاتور/ مقاومت ۳۳ ثانیه‌ای!!!
رژیم صهیونیستی چند سال پیش ۳۳ روز توانست در مقابل حزب‌الله لبنان مقاومت کند و بعد شکست خورد.
کاریکاتور/ ترامپِ طمّاع!
ترامپ ضمن حمایت از عربستان سعودی در پرونده قتل جمال خاشقچی با چشمداشت به نفت و سرمایه عربستان، ایرانی‌ها را ملت تروریست خواند!
صفحه  از ۷۹
logo