** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
جمعه ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 April 19
کاریکاتور/ مناقشه دولت‌و‌مجلس بر‌ سر حقوق!
روزهای پایانی بررسی لایحه بودجه ۹۸ به مناقشه بر سر میزان افزایش حقوق کارمندان دولت صرف شد؛ مجلسی‌ها معتقد بودند حقوق کارمندان باید ۴۰۰ هزار تومان به اضافه ۱۰ درصد زیاد شود درحالیکه دولت بارها اعلام کرده استطاعت افزایش بیش از ۲۰ درصد را ندارد.
کاریکاتور/عصبانیت آمریکا از سپاه
سپاه پاسداران توانست دست گروه‌های تکفیری و تروریستی که توسط آمریکا با اهداف جنگ طلبانه در منطقه ایجاد و حمایت شده بودند، از عراق و سوریه کوتاه کند. آمریکا عصبانیت خود را با تروریستی خواندن سپاه پاسداران نشان داد!
کاریکاتور/ ماهیگیری رسانه‌های‌ معاند از آب گل‌آلود سیل!
در حالی که بعد از وقوع سیل اخیر، بسیاری از مردم کشور درگیر سیل شده و گروه‌های جهادی، گروه‌های داوطلب مردمی، نیروهای بسیج و نیروهای نظامی برای انجام انواع عملیات امدادرسانی در مناطق سیل‌زده به سر می‌برند، بسیاری از رسانه‌های معاند به لاشخوری از این اتفاقات مشغولند.
کاریکاتور/ لباس برازنده ترامپ
شورای عالی امنیت ملی ایران در بیانیه‌ای اعلام کرد، رژیم ایالات متحده آمریکا را «دولت حامی تروریسم» و «فرماندهی مرکزی آمریکا موسوم به سنتکام» و تمامی نیروهای وابسته به آن را «گروه تروریستی» می‌داند.
کاریکاتور/ ترامپ گور خود را کند
سخنگوی شورای عالی امنیت ملی کشورمان در واکنش به تصمیم اخیر دولت ترامپ علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد «شهوت اول بودن» رئیس‌جمهور آمریکا را به مرز جنون رسانده است.
کاریکاتور/ ضعف مدیریتی علت سیل!
نماینده مردم شوشتر در مجلس با اشاره به اینکه منشأ سیل استان خوزستان آب پشت سدها در کارون، دز و کرخه است تصریح کرد: این سیل به دلیل مدیریت ضعیف سدها رخ داده است که لازم بود وزارت نیرو در این زمینه اقدامات ویژه ای را انجام می‌داد.
کاریکاتور/ سلفی با سیل!!
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: علاقه بیش از حد ۳ نفر به سلفی گرفتن در رودخانه، منجر به از دست رفتن جانشان شد.
کاریکاتور/ مدیریت بحران سیل
مدیریت بحران سیل توسط مسئولین به صورت زیر خواهد بود.
کاریکاتور/ رونق ایران و افول آمریکا
امام خامنه‌ای: آمریکا رو به افول و ایران در مسیر استقلال صنعتی است. راه حل مشکل معیشت مردم رونق تولید است.
کاریکاتور/ حمله پسته به جیب مردم!
آیا ایده نخریدن پسته و آجیل در شرایط گرانی نتیجه می‌دهد و همه خانواده‌ها آجیل نخواهند خرید؟!
کاریکاتور/ ورود گوسفندهای لاکچری به بازار!
قیمت گوشت گوسفندی در تهران کیلویی 130 هزار تومان و قیمت گوشت گوساله 102 هزار تومان است.
کاریکاتور/ عیدی دولت به مردم!!
یارانه نقدی اسفندماه زودتر از ماه‌های قبل پرداخت می‌شود.
کاریکاتور/ آپشن جدید افزایش‌حقوق
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت با توجه به اعتبارات درنظر گرفته‌شده علاوه بر افزایش ۴۰۰هزارتومانی حقوق کارکنان دولت نهایتاً تا ۵درصد امکان اضافه حقوق آن‌ها در سال آینده وجود خواهد داشت.
کاریکاتور/ جواب 5 دقیقه‌ای برای همه انتقادها!
جهانگیری: همه حرف‌هایی که علیه دولت زده می‌شود را می‌توان ظرف پنج دقيقه جواب داد. وقتی زمان آن برسد حتما جواب خواهيم داد اما الان شرایط کشور به گونه‌ای‌ست که هیچ موضوعی وهیچ دغدغه‌ای مهم‌تر از اداره کشور و رفع مشکلات زندگی مردم نیست. به همین دلیل ما به‌خاطر مردم و کشورمان باید برخی از ادعاها را تحمل کنیم.
کاریکاتور/ ناسازگاری اپل با کاربران!
اپل با ایجاد محدودیت روی اپلیکیشن‌های مالی ایرانی، نقل و انتقال مالی در اپلیکیشن اسنپ را روی گوشی‌های آیفون از کار انداخت.
صفحه  از ۸۶
logo