کد خبر: ۱۴۷۰۴۳
تاریخ انتشار:۲۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۰
"تیتر1"/
اجتماع بزرگ "حافظان حریم خانواده" در کرج برگزار شد/ سخنران مراسم: لزوم توجه به فعالیت هنجار شکنان بی عفت در شبکه های اجتماعی/ شهدا مدافعان واقعی عفاف و حجاب در کشور هستند
همزمان با آغاز هفته «عفاف و حجاب» تجمع بزرگ بانوان انقلابی عصر امروز پنج شنبه در کرج برگزار شد.
به گزارش گروه استانی تیتریک، همزمان با هفته گرامیداشت «عفاف و حجاب»، عصر امروز پنج شنبه اجتماع پرشور بانوان انقلابی کرج با حضور مادران، همسران و دختران شهدا و سایر زنان انقلابی در پارک تنیس برگزار شد.

اجتماع بزرگ

اجتماع بزرگ

اجتماع بزرگ

{$sepehr_album_4322}

 لزوم توجه به فعالیت هنجار شکنان بی عفت در شبکه های اجتماعی/ شهدا مدافعان واقعی عفاف و حجاب در کشور هستند

یک مشاور خانواده در تجمع بانوان انقلابی کرج که همزمان با هفته عفاف و حجاب عصر امروز پنج شنبه در پارک تنیس کرج برگزار شد با اشاره به اینکه بی حجابی مرد بی عفتی در کلام است گفت: حجاب مرد گویش و حجاب زن پوشش خواهد بود.

سعید عزیزی با اشاره به اینکه نیمی از عفاف جامعه به آقایان باز می گردد افزود: متاسفانه امروز سیستم روانی دختران با حضور در فضای مجازی به هم می ریزد لذا
بانوان باید از فعالیت هنجار شکنان بی عفت در شبکه های اجتماعی غفلت نکنند.

وی تمارض، ترحم، اعتماد سازی و تهدید را ترفند عده ای برای سو استفاده از بانوان در فضای مجازی دانست و اظهار داشت: غیرت را می توان به کسانی نسبت داد که جانانه از وطن و حریم زنان جامعه اسلامی دفاع می کند.

مشاور خانواده در کرج در خاتمه با اشاره به اینک متاسفانه امروز هر شخص لاابالی در فضای مجازی از غیرت حرف می زند تصریح کرد: غیرتی های واقعی کشور اسلامی ایران شهدای مدافع حرم هستند چرا که از ناموس وطن که به باورهای دینی و عفاف و حجاب باز می گردد دفاع می کنند.

البرزی ها #ایستاده اند _مثل_گوهرشاد/ تصاویر

انتهای پیام/