کد خبر: ۱۶۰۵۷۴
تاریخ انتشار:۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶
مرد بی خانمانی که تحسین کاربران را برانگیختند + فیلم
مشتری رستورانی با عمل انساندوستانه اش و یک مرد بی خانمان با مناعت طبع خود تحسین هزاران کاربر را برانگیختند.
مرد بی خانمانی که تحسین کاربران را برانگیختند + فیلم


گروه گوناگون تیتریک، اقدام انساندوستانه مشتری یک رستوران در مواجهه با یک بی خانمان و در مقابل عمل تحسین برانگیز مرد بی خانمان سوژه رسانه‌ها شد. این حادثه جالب که در بیرون رستورانی در نیوکاسل انگلیس رخ داد توسط یکی دیگر از مشتریان رستوران با نام "جک فادا" و با کمک تلفن همراه ثبت شد.

در ویدئوی منتشر شده مشاهده می‌شود که یک مرد که احتمال می‌رود بی خانمان باشد کارت بانکی یکی از مشتریان را پس از برداشت ۲۰ یورو از بانک به او بر می‌گرداند. ماجرا از آنجا آغاز شد که ابتدا مرد بی خانمان از مشتری رستوران درخواست پول کرده بود. این مشتری سخاوتمند نیز با دادن کارت بانکی و رمز آن گفت: پس از برداشت ۲۰ یورو از بانک کارتش را بازگرداند. مرد بی خانمان نیز در عملی تحسین برانگیز پس از برداشت پول بلافاصله کارت بانکی را به این مشتری بازگرداند.

جک فدا ۲۷ ساله دیروز این ویدئو را در صفحه فیسبوک منتشر کرد. این ویدئو و انساندوستی مشتری رستوران و عمل متقابل مرد بی خانمان مورد توجه کاربران زیادی قرار گرفت. این ویدئو تاکنون ۱۱۵۰۰۰ بیننده داشته است. در توضیح این ویدئو آمده است: " مرد بی خانمان از گروه زیادی از مشتریان یک رستوران درخواست پول کرد. یک مشتری کارت بانکی خود به همراه رمز را به این مرد بی خانمان داد و به او گفت که ۲۰ یورو از بانک برداشت کند. مرد بی خانمان پس از چند دقیقه و در حالی که ۲۰ دلار از خودپرداز بانک برداشت کرده بود کارت بانکی به همراه فیش برداشت را به مشتری بازگرداند. "

بنا به این گزارش برگه رسید یا فیش برداشت نشان می‌داد که مرد بی خانمان فقط ۲۰ یورو از بانک برداشت کرده است. انتشار این ویدئو با واکنش بسیاری از کاربران همراه بود و آن‌ها سخاوتمندی مشتری رستوران و همچنین مناعت طبع مرد بی خانمان را مورد ستایش قرار دادند. یکی از کابران در کامنتی نوشت: " هنوز افراد جنتلمن و بزرگ وجود دارند. کار هر دو عالی بود. "

برای دیدن فیلم اینجا کلیک کنید

انتهای پیام/