** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
سه‌شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۸ - 2019 July 16
ادعاهای منفعت طلبانه ی ترامپ در واکنش به بی خانمانی در آمریکا/ آلودگی، کثیفی و خانه به دوشی در ثروتمندترین کشور جهان/ نگاه سیاسی ترامپ به مشکلات مردم بین الملل "تیتر1"/

ادعاهای منفعت طلبانه ی ترامپ در واکنش به بی خانمانی در آمریکا/ آلودگی، کثیفی و خانه به دوشی در ثروتمندترین کشور جهان/ نگاه سیاسی ترامپ به مشکلات مردم

ادعای ترامپ در مورد بی خانمانی واشنگتن دی.سی تعجب مقامات آمریکا را برانگیخت. وی معضل بی خانمانی کشور را کاری عامدانه از سوی مقامات ایالتی برای کسب رأی دانست.
تأیید وجود ویروس مرگبار ابولا در یکی دیگر از شهرهای کنگو + عکس بین الملل "تیتر1"/

تأیید وجود ویروس مرگبار ابولا در یکی دیگر از شهرهای کنگو + عکس

پس از گذشت نزدیک به 1 سال از شروع شیوع ویروس ابولا در جمهوری دموکراتیک کنگو، برای اولین بار وجود این ویروس در شهر گوما نیز تأیید شد.
اخبار بین الملل
تمام اقدامات خرابکارانه ترامپ شخصی و از روی کینه ورزی است/ آشوبی که افشاگری بر جان مقامات انگلیس انداخت
بین الملل "تیتر1"/ سفیر سابق انگلیس افشا کرد:
سفیر اسبق انگلیس در آمریکا اذعان داشت که اقدامات خرابکارانه ی دیپلماتیک ترامپ سرشار از دلایل ایدئولوژیکی و شخصی است. وی از جایگاه خود کناره گیری کرد و گفت که پس از سخنان شدیداللحن ترامپ دیگر ادامه کار غیر ممکن شده است.
بی نظمی و سوء مدیریت غربی/ قطعی برق، سیستم تجاری و توریستی ایالت آمریکا را فلج کرد
بین الملل "تیتر1"/
بخش هایی از منهتن از خاموشی گسترده ای که چراغ های راهنمایی و رانندگی، ایستگاه های مترو و جاذبه های تجاری و توریستی را تحت تأثیر قرار داده، رنج می برند.
بیمارستان انگلیس جان دختر 16 ماهه را به خطر انداخت/ تجویز آنتی بیوتیک برای آبسه ی مغزی + عکس
بین الملل "تیتر1"/
دختر بچه ی 16 ماهه ی انگلیسی به نام سوفیا که دچار آبسه مغزی بود با تجویز آنتی بیوتیک از بیمارستان مرخص شد.
ربودن ماشین با کودکان درون آن/ مردمی که با دزد برخورد کنند از نظر پلیس آمریکا متهم هستند
بین الملل "تیتر1"/
مردی که قصد دزدیدن ماشینی به همراه کودکان داخل آن را داشت، طی اقدامی به منظور اجرای عدالت تا مرز کشته شدن از مردم کتک خورد.
تو خودت بحران هستی/ تو و دوستانت طی نقض قوانین فدرال و ایالتی خودتان را با دختران جوان غنی سازی می کردید
بین الملل "تیتر1"/ واکنش کاربران توئیتر به ادعای دروغین ترامپ علیه ایران؛
ترامپ روز گذشته طی توئیتی نوشته بود: "ایران مدت مدیدی است که به طور مخفیانه غنی سازی می کند که در تناقض با توافق وحشتناک 150 میلیارد دلاریِ دولت جان کِری و اوباما است. به خاطر داشته باشید که آن توافق ظرف چند سال منقضی می شد. به زودی تحریم ها به شکلی اساسی افزایش خواهد یافت."
20 روستای زیبا در فرانسه + تصاویر
"تیتر1"/
روستاهای تاریخی بسیاری در سراسر جهان وجود دارند که به زیبایی مشهور هستند و شگفت انگیزی دنیا را به رخ بازدیدکنندگان می کشانند.
جنگ تئاترگونه آمریکا علیه ایران خودکشی است/ بحران در ساختار فرماندهی مرکزی آمریکا و ناتو/ آمریکا دیگر نمی تواند به وفاداری متحدان خود تکیه کند
بین الملل "تیتر1"/ رسانه بین المللی گلوبال‌ریسرچ منتشر کرد؛
هژمونی آمریکا در خاورمیانه در نتیجه ی قابلیت های نظامی ایران و تحول ساختار معاهده های نظامی به طور گسترده ضعیف شده است. چندین متحد وفادار آمریکا به ایران روی آوردند.
رشد روز افزون خشونت در آمریکا/ نوجوان آمریکایی سر همکلاسی خود را برید
بین الملل "تیتر1"/
نوجوان اهل ماساچوست آمریکا که حدود 3 سال پیش به بریدن سر همکلاسی خود متهم شده بود، به 2 حبس ابد محکوم شد. به دلیل حسادت به رابطه عاشقانه ی پائولینو وی را ربود و مرتکب این جنایت هولناک شد.
وقتی مزدور روباه پیر به ترامپ پناه می برد
بین الملل "تیتر1"/
فعال سیاسی و اسلام ستیز انگلیسی از ترامپ درخواست پناهندگی کرد.
مذاکره با آمریکا شرایط مهلک و مصیبت باری را رقم می زند/ واشنگتن باید بداند که مجاز به انجام هر کاری نیست/ تنفر از آمریکا جهانی است
بین الملل "تیتر1"/ مقام اسبق امنیت ملی و سیاست خارجه آمریکا؛
سیاست خارجه زشت و کریه آمریکا باید با یک استراتژی بی خطر و واقع گرایانه تر جایگزین شود و بپذیرد که آمریکا دیگر مهم نیست، بلکه یک بازیگر در میان بازیگران بسیار در عرصه جهانی است.
logo