** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
يکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - 2019 December 08
ترامپ باید استیضاح شود/ او به فکر منافع شخصی خود است بین الملل "تیتر1"/ میلیاردر آمریکایی حامی ترامپ؛

ترامپ باید استیضاح شود/ او به فکر منافع شخصی خود است

میشل بلومبرگ: من قبلا با آن مخالف بودم، اما پس از مشاهده تمام شواهد معتقدم که ترامپ باید استیضاح شود. به نظر نمی رسد که او برای خدمت به مردم انتخاب شده باشد.
لاپوشانی نقض حقوق بشر با برگزاری رویدادهای ورزشی در عربستان سعودی بین الملل "تیتر1"/

لاپوشانی نقض حقوق بشر با برگزاری رویدادهای ورزشی در عربستان سعودی

عربستان سعودی به جای استفاده از ورزش برای احیای وجهه جهانی خود، بهتر است با ایجاد اصلاحات اساسی در زمینه حقوق بشر به حقوق شهروندان خود و مردم جهان احترام بگذارد.
اخبار بین الملل
ساخت نورون های مصنوعی برای بهبود فلجی و نارسایی های قلبی
بین الملل "تیتر1"/
دانشمندان نورون های مصنوعی ایجاد کرده اند که می توانند به منظور غلبه بر فلجی، ترمیم جریان های ناکام مغزی و حتی درمان نوعی نارسایی قلبی در بدن بیماران کاشته شوند.
حیوانات مهاجم غیر بومی به جای جانوران بومی در پارک های ملی آمریکا!
بین الملل "تیتر1"/
هر ساله میلیون ها نفر از پارک های ملی آمریکا بازدید می کنند و امیدوارند تا حیواناتی مانند؛ بوفالوی آمریکایی، بز کوهی و تمساح ببینند، اما این پارک ها محل موش های صحرایی، گربه ها و گرازهای وحشی شده است.
3000 مورد تجاوز جنسی در آمریکا در سال 2018
بین الملل "تیتر1"/ گزارش ایمنی سرویس اشتراک گذاری خودرو؛
اوبِر برای اولین بار گزارشی مبنی بر امنیت سفر به آمریکا منتشر کرد. بر اساس مدارک، این شرکت حدود 6000 شکایت در مورد تجاوز جنسی در سال های 2017 تا 2018 دریافت کرد که تقریبا نیمی از آنها راننده بودند.
کوچک شدن پرندگان به خاطر تغییرات آب و هوایی!/ شیکاگو بزرگترین قاتل پرندگان است
بین الملل "تیتر1"/
هر ساله حدود 600 میلیون پرنده در آمریکا به خاطر برخورد با ساختمان های بلند می میرند و شیکاگو که در مسیر مهاجرت عمده پرندگان قرار دارد با دارا بودن آسمان خراش های خود بزرگترین قاتل آنها است.
ترامپ در حال تقویت تئوری های توطئه خود است/ امنیت ملی آمریکا در خطر است
بین الملل "تیتر1"/ هشدار فوری روانپزشکان آمریکا در مورد وضعیت روانی فاجعه بار ترامپ؛
گروهی از متخصصان بهداشت روان به سرپرستی 3 تن از روانپزشکان برجسته از کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا خواستند تا شرایط روانی خطرناک ترامپ که ناشی از تحقیقات استیضاح علیه او است را مورد توجه و بررسی قرار دهد.
اکسیژن فروشی شد!/ هوای آلوده هند بازار تجارت هوای پاک را رونق داد
بین الملل "تیتر1"/
به خاطر آلاینده های ریز و سمی در هوای دهلی نو (پایتخت هند) که به ریه ها و رگ های خونی نفوذ می کنند و باعث بیماری های تهدید کننده می شوند، تجارت اکسیژن رونق گرفت.
حسرت سیب زمینی سرخ شده بر دل مردم آمریکای شمالی!
بین الملل "تیتر1"/
کمبود سیب زمینی سرخ شده در آمریکای شمالی به دلیل زمستان زودهنگام، برای آنها که عاشق این غذا هستند مانند کابوس است. در ضمن کمبود این محصول به کیف پول و وعده غذایی آنها نیز لطمه می زند.
سوء استفاده ترامپ از قدرت برای انتخابات سال 2020/ تبانی با کشورهای بیگانه به خاطر بهره بردن از منافع ریاست جمهوری
بین الملل "تیتر1"/
گزارش تازه منتشر شده از تحقیق در مورد استیضاح ادعا کرد که ترامپ از جایگاه خود برای درخواست مداخله دولت های خارجی به نمایندگی از وی در انتخابات سال 2020 استفاده کرده است.
درمان سرطان پانکراس در 14 روز!
بین الملل "تیتر1"/
درمان جدیدِ کشف شده توسط دانشمندان می تواند منجر به تخریب سلولهای سرطانی پانکراس شده و آنها را پس از 2 هفته تزریقِ روزانه یک مولکول کوچک به نام PJ34 تا 90 درصد از بین ببرد.
توهین به مردان نمازگزار در دانشگاه آمریکا
بین الملل "تیتر1"/
دانشگاه ایالتی دِنوِر پس از پخش فیلمِ توهین لفظی یک زن ناشناس به دانشجویان مسلمانی که در آزمایشگاه کامپیوتر دانشگاه در حال نماز خواندن بودند از آغاز تحقیقات در این باره خبر داد.
logo