** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 March 30
لغو جشن تولد مسن ترین فرد جهان به خاطر کرونا/ کووید19 بسیار نگران کننده تر و ناشناخته تر از 2 جنگ جهانی بین الملل "تیتر1"/

لغو جشن تولد مسن ترین فرد جهان به خاطر کرونا/ کووید19 بسیار نگران کننده تر و ناشناخته تر از 2 جنگ جهانی

مسن ترین مرد جهان مراسم جشن تولد 112 سالگی خود را به خاطر کروناویروس لغو کرد. وی خود را در خانه قرنطینه کرده و از طریق تماس تصویری با فرزندان خود ارتباط برقرار می کند.
افزایش ترس اروپایی ها از خشونت خانگی/ نا امنی خانه ها با قرنطینه میلیون ها نفر به دلیل کروناویروس بین الملل "تیتر1"/

افزایش ترس اروپایی ها از خشونت خانگی/ نا امنی خانه ها با قرنطینه میلیون ها نفر به دلیل کروناویروس

استرس ناشی از انزوای اجتماعی در دوران کرونا، تنش ها را تشدید می کند و خطر خشونت خانگی و جنسی علیه زنان و کودکان را در اروپا افزایش می دهد. ترس از امنیت شغلی و مشکلات مالی نیز به درگیری های احتمالی دامن می زنند.
اخبار بین الملل
بسیاری از آمریکایی های مبتلا به کرونا در تنهایی می میرند/ هرج و مرج در بیمارستان های آمریکا/ خودقرنطینگی راهی برای اتحاد جامعه و پیشگیری از شیوع کووید19
بین الملل "تیتر1"/ نابسامانی آمریکا در دوران کرونا از زبان پزشک آمریکایی؛
برخی از بیماران مبتلا به کروناویروس به تنهایی با مشکل تنفسی مبارزه می کنند، زیرا به دلیل پیشگیری از شیوع این ویروس اجازه داشتن ملاقات کننده را ندارند. ما باید در محافظت از یکدیگر در برابر کرونا متحد شویم.
بی دفاعی بی خانمان های آلمان در برابر کووید19/ خیریه ها به دلیل ترس از ابتلا به کرونا فعالیت نمی کنند
بین الملل "تیتر1"/
بی خانمان های آلمان علیرغم فقدان مراقبت های پزشکی و مکان های امن برای خوابیدن با کمبود غذا و مواجهه با کروناویروس دست و پنجه نرم می کنند. این افراد نسبت به دیگران بیشتر در معرض عفونت قرار دارند.
ابتلای گربه به کروناویروس در بلژیک!/ انتقال کووید19 از انسان به حیوان
بین الملل "تیتر1"/
مورد جدیدی از انتقال انسان به حیوان در بلژیک هویدا شده که متخصصان بهداشت می گویند یک گربه از صاحب خود که به کرونا مبتلا شده بود به این بیماری آلوده شده است.
از افراد مسن حمایت کنید/ با تمام افراد جهان همدل باشید/ نوزادان را از مادران مبتلا به کرونا جدا نکنید!
بین الملل "تیتر1"/ توصیه های سازمان بهداشت جهانی در دوران کرونا؛
گزارش های ناگهانی و دائمی درباره شیوع این ویروس می تواند باعث ایجاد نگرانی شود. حقایق را دنبال کنید، نه شایعات و اطلاعات غلط را. اظهارات مقامات بهداشتی می تواند به جداسازی حقیقت از گمانه زنی کمک کند.
مردم برای ماندن در خانه دلیلی منطقی می خواهند/ لزوم اجرای اقدامات محدودکننده پیش از مرگ و میر فراوان
بخش دوم "تیتر1"/ بررسی پیامدهای قرنطینه بر سلامت روان جامعه؛
یکی از مزایای قرنطینه این است که می توانید در این مدت ارتباط بهتری با عزیزان خود داشته باشید. اگر افراد متحمل خسارات مالی شده و احساس کنند که قادر به ادامه زندگی نیستند تأثیر بدی بر سلامت روان آنها دارد.
رهبران گروه ۲۰ وعده نابودی کرونا را دادند
رهبران گروه ۲۰ نیز همچون اکثریت شهروندان‌شان در این دوران الزام برای فاصله گذاری اجتماعی برای ارتباط با یکدیگر رو به ویدئو کنفرانس آوردند. این رهبران هر یک از محل دفترها یا خانه‌هایشان در کشور خود با ویدئو کنفرانس با یکدیگر ارتباط و تبادل نظر داشتند.
کرونا هر ۱۳ دقیقه جان یک انگلیسی را می گیرد
علی‌رغم تدابیر سختگیرانه دولت انگلیس برای پیشگیری از شیوع ویروس جدید کرونا در این کشور، آمار ابتلا و مرگ‌ومیر این بیماری در حال افزایش است.
آمریکا با افزایش تعداد بیماران کرونایی از چین پیشی گرفت
تعداد مبتلایان به کرونا در آمریکا اکنون به 81943 نفر رسیده است که از چین با ثبت 81285 ابتلا فراتر رفته است.
استیصال نخبگان حاکم بر واشنگتن با اقدام خصمانه آمریکا علیه مادورو
وزیر خارجه ونزوئلا در پی اقدام خصمانه دولت آمریکا در تعیین جایزه برای دستگیری نیکولاس مادورو و چند تن از مقام‌های دولتش با طرح اتهام قاچاق مواد مخدر علیه آنها، شدیدا به واشنگتن حمله کرده و این اتهام‌زنی را "شکل جدیدی از کودتا" علیه کاراکاس خواند.
ادامه شیوع کرونا در چین!
مسئولان درمانی چین از تداوم ابتلا به ویروس جدید کرونا با منشأ محلی در این کشور خبر دادند.
logo