** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
دوشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 27
تحریم هایی که بر مقاومت فائق نمی آیند/ در هر 10 دقیقه یک کودک یمنی جان می دهد/ جهنم جنگ یمن برای پوشش رسانه ای خبرنگاران بین الملل "تیتر1"/ تحلیل رسانه آلمانی از جنگ یمن:

تحریم هایی که بر مقاومت فائق نمی آیند/ در هر 10 دقیقه یک کودک یمنی جان می دهد/ جهنم جنگ یمن برای پوشش رسانه ای خبرنگاران

امارات متحده عربی در کنار عربستان سعودی، حملات موشکی به خاک یمن انجام داده است. آمریکا و انگلیس، حمایت لجستیکی و اطلاعاتی را برای ائتلاف به رهبری عربستان سعودی فراهم آورده اند.
دستور به اعدام سه حامی صلح عربستان با قطر از سوی بن سلمان/ حفظ قدرت شاهزاده سعودی با کمک بی خردان دلارپرست بین الملل "تیتر1"/

دستور به اعدام سه حامی صلح عربستان با قطر از سوی بن سلمان/ حفظ قدرت شاهزاده سعودی با کمک بی خردان دلارپرست

شبکه تلویزیونی ترکیه اعلام کرد که عربستان سعودی پس از ماه رمضان، تصمیم به اعدام سه دانشمند و شخصیت تلویزیونی مشهور گرفته است.
اخبار بین الملل
مخالفت دو سوم مردم آمریکا نسبت به پیشدستی ترامپ در حمله به ایران/ نا امیدی 49درصد آمریکایی ها از موفقیت در برابر ایران
بین الملل "تیتر1"/ نظرسنجی تخصصی ایپسوس فاش می کند:
حدود 60 درصد از آمریکایی ها بر این باورند که آمریکا نباید به نیروهای مسلح ایران حمله کند. نزدیک به نیمی از آمریکایی ها از اقدام ترامپ در برابر ایران نا امید هستند.
تحریم های آمریکا مانع پیوند کبد دختر بچه ونزوئلایی شد
بین الملل "تیتر1"/
کشور ونزوئلا به دلیل بلوکه شدن میلیاردها دلار موجودی خود توسط بانک های آمریکایی و اروپایی مانند سابق قادر به واردات دارو از آزمایشگاه های خارجی نیست.
نمازجماعت دانش آموزان مسلمان لندن در پارکینگ مدرسه حاشیه ساز شد
بین الملل "تیتر1"/
یک مدرسه در لندن به خاطر انتشار عکس نماز خواندن ده ها دانش آموز مسلمان در پارکینگ به شدت مورد انتقاد قرار گرفت.
خوراکی هایی که به خواب آرام و طولانی تر کمک می کنند + عکس
بین الملل "تیتر1"/
خواب کافی (هفت تا نه ساعت) در طول شب برای بزرگسالان از سلامت جسمی، روانی و کیفیت زندگی شما محافظت می کند. عکس این موضوع نیز صادق است.
موج فقر و گرسنگی در پنجمین اقتصاد بزرگ جهان/ کاهش رفاه اقتصادی به بهانه ساده زیستی/ دست گدایی نظام تجمل گرای انگلیس به طرف بنگاه های خیریه
بین الملل "تیتر1"/ سازمان دیده بان حقوق بشر گزارش می دهد:
تأثیر دولت انگلیس در افزایش گرسنگی به وضوح مشهود است. کنار ایستادن و اتکا بر سازمان های خیریه برای بهبود بخش هایی از سیاست های بی رحمانه و مضر دولت قابل قبول نیست.
آمریکا شریک جرم نقض حقوق بشر در فلسطین/ خطر در کمین بقای قوانین بین المللی و اساس نظم جهانی
بین الملل "تیتر1"/ رئیس مؤسسه اعراب آمریکایی تحلیل می کند:
باید یک استراتژی بین المللی برای مواجهه با رژیم صهیونیستی و حمایتی که از آمریکا دریافت می کند، ایجاد شود. آنچه در خطر است تنها حقوق بشر کشور اشغالی فلسطین نیست، بلکه بقای قوانین بین المللی و اساس نظم نوین جهانی است.
جهان نظاره گر نفس های آخر یک امپراطوری قلدر/ لذت نوکران سادیسمی ترامپ از دیدن هراس مردم/ دلار در تنگنای جنگ تجاری واشنگتن
بین الملل "تیتر1"/ مرکز تحقیقاتی کانادا تحلیل می کند:
ترامپ مانند کودکی لوس قادر به یافتن مسیر خود نیست و بدخلقی می کند. نه می داند چه کار می کند و نه راه بازگشت دارد. بولتون و پمپئو مشغول سادیسم (تمایل به آزاررسانی) خود هستند و از ترس مردم لذت می برند.
جنگ با ایران احمقانه است/ در مورد جنگ عراق به مردم آمریکا دروغ گفتند
بین الملل "تیتر1"/ اعتراض سناتور آمریکایی به سیاست های ترامپ:
نامزد ریاست جمهوری حزب دموکرات در مقابل جنگ احتمالی با ایران ایستاد و گفت: "ترامپ در آستانه راه اندازی جنگی بسیار احمقانه و پر هزینه با ایران است و باید آن را متوقف کند."
اسکیزوفرنی فرهنگی در رسانه های آمریکا/ تغییر جهت رسانه های غربی از حقایق آمریکا منجر به آشوب مدنی می شود
بین الملل "تیتر1"/ خبرنگار بین المللی آمریکایی افشا می کند:
خبرنگار آمریکایی برنده جایزه پولیتزر گفت که انحراف رسانه های آمریکا منجر به گسستگی و اختلافات اجتماعی و در نتیجه تفرقه های منتج به آشوب مدنی که اکنون در اینجا (آمریکا) مشهود است، می شود.
اثر ویرانگر پلاستیک ها بر اقلیم جهان/ دست از تولید پلاستیک بردارید!
بین الملل "تیتر1"/ محققان هشدار دادند:
مطالعات هشدار می دهند که پلاستیک های یکبار مصرف خطر جدی برای تغییرات اقلیمی هستند و تولید آنها باید خاتمه یابد. تولید پلاستیک در سراسر دنیا در حال گسترش است که بخش اعظمی از آن توسط آمریکا به جهان تزریق می شود.
logo