** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 02
جنگ علیه تروریسم؛ ابزاری برای غفلت از اجرای قوانین بشر دوستانه/ فقر و امنیت در یک کاسه نمی گنجد کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با "تیتر1" مطرح کرد؛

جنگ علیه تروریسم؛ ابزاری برای غفلت از اجرای قوانین بشر دوستانه/ فقر و امنیت در یک کاسه نمی گنجد

محسن صادق آبادی گفت: جنگ علیه تروریسم موجب شده است هر گونه بحث و اقدام جدی در خصوص دیگر عوامل عدم امنیت انسانی اهمیت خود را از دست بدهد.
دل ضعفه های عاشقان مذاکره نشانگر اعتیاد به گدایی از آمریکا است/ ایران؛ جایگزین موفقی برای ابرقدرت پیر در نظم نوین ... یادداشت اختصاصی "تیتر1"؛

دل ضعفه های عاشقان مذاکره نشانگر اعتیاد به گدایی از آمریکا است/ ایران؛ جایگزین موفقی برای ابرقدرت پیر در نظم نوین ...

اعترافات امثال زم و تحرکات تکمیلی امثال تاجزاده و خوئینی ها دلالت روشنی بر تلاش مذبوخانه دشمن و دل ضعفه های عاشقان مذاکره نشانگر اعتیادشان به گدایی از دشمن است.
اخبار البرز
یک میلیون لیتر مواد ضدعفونی در فردیس توزیع شد
رییس ستاد عتبات عالیات فردیس گفت: برای مقابله با ویروس کرونا تاکنون یک میلیون لیتر مواد ضد عفونی کننده در سطح شهر و بین مردم این شهرستان توزیع شده است.
مرحله دوم رزمایش همدلی و احسان در البرز آغاز شد
مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در البرز و غرب استان تهران گفت: مرحله دوم رزمایش همدلی و احسان، با توزیع ۳۲ هزار و ۵۰۰ بسته مواد پروتئینی، بین نیازمندان به خصوص نیازمندان مناطق حاشیه شهر و آسیب دیده از ویروس کرونا در البرز آغاز شد.
اعتبار مدارک شناسایی اتباع خارجی مقیم البرز تمدید شد
مدیرکل تامین اجتماعی استان البرز اعلام کرد که اعتبار مدارک شناسایی آمایش ۱۴ و هویت ۱۳ اتباع خارجی مقیم استان تا پایان شهریور ماه امسال معتبر است.
متهمین 3 باند با 81 فقره سرقت به دام پلیس البرز افتادند
"تیتر1"/ رئیس پلیس آگاهی البرز مطرح کرد؛
سرهنگ محمدنادربیگی گفت: تیم ویژه ای ازکاراگاهان البرز، به دنبال وقوع سرقت های مختلف با شیوه تخریب درب های ضد سرقت و بالکن روی به این پرونده ورود کردند.
3 شهردار در 3 سال؛ رشته توسعه فردیس 500 هزار نفری را پنبه کرد
"تیتر1"/
بیش از 3 سال است که از فعالیت مدیریت شهری فردیس می گذرد و همچنان در این ساختمان، حاشیه ها پر رنگ تر از متن است.
حقوق بشر؛ ابزار سیاسیِ آمریکا برای اعمال فشار بر رقبای بین المللی/مدعیان غربیِ دموکراسی، از ترسِ صدور انقلاب ایران به جهان تب کرده اند
یک استاد دانشگاه در گفتگو با "تیتر1" مطرح کرد؛
علی صابر دوست گفت: آمریکا همواره مدعی ارائه تصویری انسان دوستانه از خود است و به طور مستقیم در راستای تامین منافعش، از موضوع حقوق بشر به عنوان ابزاری سیاسی برای اعمال فشار بر رقیبان سیاسی خود در صحنه بین الملل استفاده می کند.
5 ماه تاخت و تاز کرونا در البرز و کادر درمانی که خسته اند/صف آرایی 520 گروه جهادی مقابل موج دوم پاندمی کووید 19
"تیتر1" گزارش می دهد؛
وضعیت کرونا بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی در البرز قرمز شد، شاید واقعیت تلخ باشد اما ای ویروس دست بردار نیست و شاید دستگاه های اجرایی و مردم ماه ها باید به مقابله با آن بپردازند.
مشکل افت فشارآب در مهرشهر 500 هزار نفری برطرف می شود/ 11 هزار چاه غیر مجاز امان البرز را بریده است
"تیتر1"/ مدیر امور آبفای مهرشهر کرج مطرح کرد؛
داود صادقی گفت: با توجه به اینکه افزایش جمعیت، منطقه مهرشهر را با کمبود آب مواجه کرده است، تا 25 تیر ماه سال جاری با حفر چاه های جدید و توسعه شبکه ها، دغدغه مردم برای افت فشار آب مرتفع می شود.
پویش
معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه کرج اعلام کرد که با هدف پیشگیری هرچه بیشتر از شیوع بیماری ویروسی کرونا پویش " من ماسک می زنم" فعال شده است.
وضعیت کرونا با شیب تند بیماری در البرز قرمز شد/ لزوم پرهیز از ترددهای غیر ضروری در سطح شهر
استاندار البرز مطرح کرد؛
عزیزالله شهبازی گفت: بر اساس الزامات ستاد ملی کرونا استفاده از ماسک اجباری شده است و باید از ترددهای غیر ضروری در سطح شهر خودداری کرد.
آبشار هفت‌ چشمه کرج، جان جوان ۲۵ ساله را گرفت
"تیتر1"/
فرمانده انتظامی کرج، گفت: بر اثر سقوط از بالای آبشار هفت چشمه در جاده چالوس مردی ۲۵ ساله جان خود را از دست داد.
حقوق بشر؛ دستاویز آمریکا برای پیاده سازی اهداف سلطه گرایانه/ مدعیان دروغین دموکراسی با تحریم حقوق کودکان را لگدمال کردند
کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با "تیتر1" مطرح کرد؛
اکرم فضلی خانی گفت: حقوق بشر مهم ترین دستاوردی است که قدرت های بزرگ از آن برای تحت فشار قرار دادن کشورهای دیگر استفاده می کنند تا به اهداف سلطه گرایانه خود برسند.
صدور کارت ملی البرزی ها در گرو تامین بدنه و کارت خام/ درخواست بیش از 39 هزار نفر در بهار 99، ثبت شد
"تیتر1"/ مدیر کل ثبت احوال البرز مطرح کرد؛
محمد‌علی رفیع‌پور گفت: از ابتدای سال 99 تا اول تیرماه، 39 هزار و 602 درخواست برای دریافت کارت ملی در استان به ثبت رسیده است.
مطالبه مردم البرز برای پروازهای مسافربری کیش، مشهد و اهواز محقق شد/ فعالیت 200 شرکت خصوصی در منطقه ویژه اقتصادی پیام
مدیرعامل فرودگاه پیام کرج در گفتگو با "تیتر1":
نادر ثناگو مطلق گفت: 70 درصد از ظرفیت پروازهای فرودگاه پیام پر شده است و جای امیدواری دارد که هم استانی های ما به این حوزه ورود کرده اند.
افزایش 20 درصدی ذخیره سلول های بنیادی خون بند ناف در البرز
"تیتر1"/ رئیس جهاد دانشگاهی البرز مطرح کرد؛
احمدرضا فیروزی گفت: سلول‌های بنیادی خون بندناف می توانند 80 نوع بیماری خونی و بیماری هایی مانند فلج مغزی اطفال را درمان کنند.
پست‌های «افشای حقوق بشر آمریکایی» توسط اینستاگرام حذف شد
مسئول روابط عمومی حوزه هنری البرز در گفتگو با "تیتر1":
سجاد خدری گفت: اینستاگرام در اقدامی غیرحرفه‌ای، پست‌های مربوط به «افشای حقوق بشر آمریکایی» را پاک می‌کند.
کرونا سهم دانشجویان از امتحان حضوری دانشگاه رسام البرز شد/ وقتی صدای دانشجو و والدین به جای نمی رسد
"تیتر 1" گزارش می دهد؛
در حالی که امتحانات پایان ترم 98 درصد از دانشجویان به صورت مجازی برگزار می شود دانشگاه رسام کرج در اقدامی غیر منطقی اقدام به برگزاری امتحانات حضوری پایان ترم نموده است.
21 تیر ماه؛ آغاز فرایند انتخاب نماینده سوم البرز در مجلس
"تیتر1"/ فرماندار کرج مطرح کرد؛
غفور قاسم پور گفت: حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد مشمول شرایط قانونی برگزاری انتخابات در دور دوم است و امیدواریم رقابتی بدون مشکل و سالم در این منطقه را شاهد باشیم.
مسکن زیر آوار پول بدون پشتوانه بانک ها و نقدینگی سرگردان/ اهرم های مالیاتی سوداگری بازار املاک را نقره داغ می کند
یادداشت اختصاصی "تیتر1"؛
با ابزار های مالیاتی می توان هزینه سوداگری در بازار مسکن را افزایش داد، تا سوداگری از صرفه بیفتد و سرمایه ها به سمت فعالیت های مولد برود.
تحریم های یکجانبه آمریکا علیه ایران، سیاست زدگی حقوق بشر است/غرب با محدودیت های دارویی، ادعای بشر دوستانه خود را نقض کرد
کارشناس مسایل سیاسی در گفتگو با "تیتر1":
فضل الله جوکار گفت: در رفتار دولت آمریکا در مواجهه با گفتمان حقوق بشر می توان یک تعارض و تناقض بزرگ را مشاهده کرد زیرا از یک سو پیوسته در حال ایراد اتهام به نقض حقوق بشر در سراسر جهان است اما در عمل منافع و سیاست های این کشور بر حقوق بشر کاملا برتری دارد.
logo