** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
يکشنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 23
قهوه خانه یا دودخانه/ قل‌قل بی‌قانونی در قلیان سراهای زیرزمینی

قهوه خانه یا دودخانه/ قل‌قل بی‌قانونی در قلیان سراهای زیرزمینی

زمانه که عوض شد؛ قهوه‌خانه‌ها هم کارکرد سابق‌شان را از دست دادند تا امروز که دودخانه‌های زیرزمینی راه افتاده‌اند، مرموز و پردود، در قرق دوربین‌های مداربسته.
پلنگ مازندران؛ شکارچی که در حال شکارشدن است

پلنگ مازندران؛ شکارچی که در حال شکارشدن است

پلنگ ایرانی یکی از بزرگترین زیرگونه‌های پلنگ بومی در غرب آسیا است و در فهرست جانوران «در معرض خطر انقراض» آی‌یوسی‌ان قرار دارد.
مادر بودن یا شاغل شدن/ زنانی که هم پای مردان می‌دوند

مادر بودن یا شاغل شدن/ زنانی که هم پای مردان می‌دوند

امروزه به دلیل مشکلات اقتصادی و معیشتی، زنان برای دست گیری و کمک به شرایط مالی خانواده، مرد بیرون شده و هم پای مردان برای کسب درآمد بیشتر می‌دوند.
اخبار اجتماعی
اگر می خواهید مرد مورد علاقه تان را جذب کنید، بخوانید
وقتی می خواهید مردی را به خودتان جذب کنید باید بدانید چه رفتارها و کارهایی مانع می شوند.
قاچاق؛ بیماری خطرناکی که می‌تواند به مرگ اجتماع منجر شود
با گسترش و پیچیده شدن روابط تجاری و تنوع تولیدات ماشینی، ترویج فرهنگ مصرفی، تسهیل حمل‌و‌نقل و گسترش روابط سیاسی و اقتصادی پدیده قاچاق روز به روز پیچیده‌تر شد.
ازدواج سنتی یا مجازی/ آسیب­‌های همسریابی در سایت‌های اینترنتی
بیشتر دختران با هدف ازدواج به عضویت این سایت‎ها در می‌آیند، اما درصد بسیار اندکی از پسران با قصد ازدواج وارد این سایت‎ها می‌شوند.
مداخلات توسعه‌ای در طبیعت از مرز هشدار گذشته است
ابتکار به مناسبت روز جهانی زمین پاک:
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در پیامی به مناسبت روز جهانی زمین پاک گفت: توجه به وضعیت زمین، رهایی آن ازآلودگی ها و تخریب ها بیش از هر دوره ای توجه بشر را به خود جلب کرده است.
یادآوری خاطرات دوران نامزدی زندگی مشترک را شیرین می‌کند
یاد خاطرات دوران نامزدی و روزهای ابتدای زندگی مشترک یکی از شیوه‌های زوج درمانی برای پیشگیری از طلاق است.
از جنون دیده شدن تا افسردگی لاکچری/ پیژامه دو میلیونی و دمپایی 17 میلیونی
«لاکچری» حالا کلیدواژه ای است که نمودش نه صرفا در شبکه های مجازی که در متن زندگی بسیاری از افراد وارد شده است و آفتی است برای خودشان و دیگران.
هوایی گرم در سراسر کشور/ وزش شدید باد در مناطق شرقی
با توجه به بررسی نقشه های هواشناسی، پیش بینی می شود امروز شنبه دوم اردیبهشت ماه شاهد افزایش دمای هوا در سراسر کشور باشیم.
3بیماری، مانع پذیرش معتادان در مراکز ترک اعتیاد بهزیستی
در صورتی که یک فرد معتاد به بیماری قلبی، تنفسی و یا تشنج مبتلا باشد پذیرش نشده زیرا حضور این افراد در مراکز ترک اعتیاد برای خود فرد معتاد خطرناک است.
سالمندی بحران/ افزایش خانوارهای تک‌نفره در ایران
جمیت سالمند ایران همچنان رو به افزایش خواهد بود و هنگامی که متولدین سال‌های ۶۰ تا ۶۵ از این مرز سنی ۶۵ سال عبور کنند، سالمندی به بحران تبدیل خواهد شد.
زنان، گوهر عفاف هستند
حیا ملکه ای است که موجب خودداری از کارهای زشت می شود. انگیزه حقیقی گرایش زن به حجاب احساس فطری یا غریزه شرم و حیا می باشد.
عدم رسیدگی به زیستگاه ها و کاهش شدید پراکنش پلنگ ایرانی
تخمین زده می شود وسعتی قریب به 50% از مناطق زیست پلنگ ایرانی در کشور، در آستانه از دست دادن شرایط لازم برای زیست این زیر گونه هستند.
همزاد تنهایی محکوم به حسرت/ وقتی تابلوی طلاق می شکند
یکی از بدترین موقعیت ها برای کودکان زمانی پیش می آید که والدین آنها از هم جدا می شوند. بدتر از آن زمانی است که یکی از والدین تمایلی به دیدن آنها ندارد یا به هر صورت وضعیت به سمتی می رود که امکان دیدار با آن والد وجود ندارد.
تحویل یک قطعه حواصیل مصدوم به محیط زیست در پاکدشت
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پاکدشت گفت: یک قطعه پرنده حواصیل توسط یک خانواده دوستدار محیط زیست به محیط بانان اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پاکدشت تحویل داده شد.
آیا داروی گیاهی وجود دارد برای ترک اعتیاد؟
این روزها در فضای مجازی داروهایی برای ترک اعتیاد تبلیغ می‌شود که ادعا دارند منشأ گیاهی دارند و در تهیه آنها از عصاره چندین گیاه استفاده شده است.
قلب خود را با ماده معدنی روی سالم نگه دارید
مطالعات محققان دانشگاه مونیخ نشان می‌دهد کمبود روی در بدن منجر به استرس اکسیداتیو و مشکلات قلبی عروقی جدی می‌شود.
logo