** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
گفتگو
شرکت توتال اطلاعات نفتی را دزدید و رفت!

شرکت توتال اطلاعات نفتی را دزدید و رفت!

توتال در حالی قرارداد با ایران را امضا کرد که این قرارداد منتقدان زیاد داشت؛ منتقدانی که هر وقت نقد فنی و کارشناسی به برخی مفاد قرارداد می‌کردند با ادبیات تند وزیر نفت مواجه می‌شدند.
سکه گران شد + جدول قیمت ارز

سکه گران شد + جدول قیمت ارز

امروز در صرافی‌ها هر قطعه سکه طرح قدیم دو میلیون و 11 هزار تومان و سکه طرح جدید دو میلیون و ۹۰۷ هزار تومان به فروش رسید.
روند کاهش سطح کشت و تولید 10 محصول اساسی کشاورزی طی 5 سال

روند کاهش سطح کشت و تولید 10 محصول اساسی کشاورزی طی 5 سال

طبق آمار رسمی وزارت جهاد کشاورزی، سطح زیرکشت برخی محصولات استراتژیک از جمله گندم طی سالهای ۹۱ تا ۹۵ کاهش یافته،‌ اما با افزایش بهره‌وری، میزان تولید برخی محصولات از جمله گندم روند افزایشی داشته است.
اخبار اقتصادی
سهم 14 درصدی تسهیلات 80 میلیونی از قیمت مسکن + جدول
در حال حاضر و در صورت احتساب متوسط 75 متر برای یک واحد مسکونی، سهم وام 80 میلیون تومانی از قیمت مسکن 14.4 درصد و سهم وام 160 میلیون تومانی 38.5 درصد است.
علت پانگرفتن کسب و کارهای اینترنتی در ایران چیست؟
بیش از یک دهه است که ساختار اقتصاد کشورهای صنعتی از اقتصاد کارخانه ای به اقتصاد دانش بنیان تغییر کرده است.
افزایش ۳۰درصدی حقوق کارمندان برخی دستگاه‌ها در ۵ سال
عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در شورای حقوق و دستمزد از افزایش ۵۰درصدی حقوق کارمندان برخی دستگاه‌های اجرایی طی ۵ سال خبر داد.
نوسانات اقتصادی لغو برجام گریبانگیر بازار ارز، سکه و مسکن شد/ حباب قیمت ها، فرصتی در دست دلالان برای بر هم زدن بازار کشور
کارشناس ارشد مسائل اقتصادی در گفتگو با "تیتر1":
کارشناس ارشد مسائل اقتصادی گفت: لغو یک طرفه توافق ایران با کشورهای 5 + 1 نوسانات جدیدی را در بازارهای اقتصادی کشور ما ایجاد کرد که می توان بازار ارز و دلار، سکه و طلا و مسکن و مستقلات را متاثر از این مسئله دانست.
مقایسه صادرات ایران با 10 کشور اول هدف در سال‌های 96 و 95
ارزش صادرات در سال‌های 1396 و 1395 به ترتیب 53 و 50 میلیارد دلار هدف گذاری شده بود که با تحقق 88.5 و 88 درصدی صادرات طی این دو سال میزان صادرات در سال 95 معادل 43 میلیارد و 930 میلیون دلار و در سال 96 به 46 میلیارد و 931 میلیون دلار رسید.
مابه التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان، ماه آینده پرداخت می شود
مابه التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان مشمول صندوق بازنشستگی کشوری با حقوق ماه آینده پرداخت می شود.
امضای قرارداد ایجاد منطقه آزاد تجاری توسط ایران و اتحادیه اوراسیا
رئیس کمیته اقتصادی اوراسیا اعلام کرد: ایران و ۵ کشور اتحادیه اوراسیا امروز قرارداد ایجاد منطقه آزاد تجاری امضا کرده‌اند که این قرارداد ۳ ساله است.
سکه گران شد  + جدول قیمت ارز
امروز در صرافی‌ها، هر قطعه سکه طرح قدیم یک میلیون و ۹۴۵ هزار تومان و سکه طرح جدید یک میلیون و ۸۷۱ هزار تومان به فروش رسید.
افزایش 20 درصدی پایین ترین رقم حقوق کارمندان دولت
کارمندانی که پایین ترین پایه حقوقی را دریافت می کنند حقوقشان 20 درصد افزایش پیدا می کند.
نقش مناطق آزاد در قاچاق ارز و بحران ارزی اخیر اثبات شد
بخشنامه اخیر بانک‌مرکزی برای ساماندهی به بازار ارز و گفته‌های عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس پرده آخر را از قاچاق ارز در مناطق آزاد برداشت؛ آن هم در شرایطی که لایحه افزایش مناطق آزاد به زودی برای رای به صحن علنی مجلس خواهد رفت.
رویکرد چین برای رسیدن به توسعه اقتصادی و صنعتی چه بود؟
چین از نمونه کشورهایی است که با اتخاذ تدابیر هوشمندانه، در حال حاضر به یکی از قطب‌های صنعتی و اقتصادی جهان مبدل شده است.
افزایش 20 درصدی عوارض آزادراه ها
پس از ۱۸ ماه میانگین ۲۰ درصد نرخ عوارض آزاد راه ها افزایش یافت.
کاهش قیمت قیمت سکه بهار آزادی + جدول قیمت ارز
امروز در صرافی‌ها، هر قطعه سکه طرح قدیم یک میلیون و ۹۷۴ هزار و ۵۰۰ تومان و سکه طرح جدید یک میلیون و ۹۳۹ هزار و ۵۰۰ تومان به فروش رسید.
زمان واریز یارانه اردیبهشت ماه اعلام شد
سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها اعلام کرد: هشتاد و هفتمین مرحله یارانه نقدی به ازای هر نفر ۴۵۵۰۰ تومان در اردیبهشت به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌‌شود.
انتقال بازار سیاه ارز به شعب بعضی بانک‌ها
شواهد حاکی از آن است که برخی دلالان ارز توانسته‌اند با موفقیت به بعضی شعب بانک‌ها نفوذ کرده و با همکاری متصدیان آنها بازار سیاه ارز را از درون شعب بانک‌ها اداره کنند.
logo